BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE STYCZEŃ 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1017142 przez baby_55
Mikolajkowy weekend będziemy mieli zabiegany, wiec ubralismy juz teraz bo potem to nie wiem co będzie :-o

Łóżeczka jak pisałam nie będziemy używać wiec nie musze składać i szykować ;-)

Przewijak mąż wyciągnie i naszykuje jak będę w szpitalu, wanienke przywiezie od teściów z piwnicy, wózek i foteli czekają, wiec w zasadzie wszystko gotowe z takich rzeczy, walizka w zasadzie spakowane, musze tylko na spokojnie z mężem przeglądnąć, żeby on tez wiedział gdzie co jest i moje kosmetyki dołożyć i tyle

A wracając do świąt, to w tygodniu będę robić ciasto na piernik i pierniczki, miałam się za to wziac w weekend ale za dużo innych rzeczy wyskoczyło i nie zdążyłam :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017187 przez Miluniaa
U mnie łóżeczko musi być musowo jakoś nie wyobrażam sobie bez ;p turystyczne kupilismy na wyjazdy do babci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017196 przez baby_55
Ja przy Adim też oczywiście kupilam, potem przy Nisce również, a i tak oboje spali z nami i łóżeczko stało praktycznie nie używane, wiec teraz szkoda mi stojącego grata trzymać w mieszkaniu, przy Adim próbowaliśmy go nauczyć spania w łóżeczku z marnym skutkiem, przy Nisce juz zupełnie nie próbowałam, chciałam ja odkładać czasem w dzień ale też nic z tego wiec ostatecznie tym razem nawet nie braliśmy tego pod uwagę ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017201 przez madziaska
Baby, dzieciaczki nadal z Wami śpią ? Moja Hania przychodzi co noc :/

Ja łóżeczko mam jeszcze w paczce. Czekam aż mąż w końcu przyprowadzi malarza do sypialni ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017205 przez baby_55
W dublinie kładli się u siebie a potem przychodzili do nas, teraz dla świętego spokoju kładziemy u nich dwa materace na podłodze, te z łóżka piętrowego i robi nam się łoże 180x200 i śpimy razem ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017209 przez madziaska
My mamy łóżko 160/200, ale mi ciasno z Hania. Wolalabym żeby nie przychodziła, ale jednocześnie nic z tym nie robie ;) Jak mała się ur, to mąż będzie szedł w nocy do Hani, zeby się nawzajem nie budziły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017224 przez baby_55
Oni zaczęli całe noce spać z nami jak sprzedaliśmy tam ich łóżka, no i potem nie wróciliśmy juz do tego, tylko śpią z nami, ale w sumie z naszej eygody trochę, bo nie budzą się w nocy żeby przyjść do nas tylko śpią spokojnie całą noc ;-)
Na początku jak sie mlody urodzi to ja pójdę z nim do salonu na sofe, żeby starszakow nie budził zanim sie ogarniemy z jego spaniem i moim dojściem trochę do siebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017398 przez baby_55
Ech, siedzę i wymyślam listę prezentów dla dzieciaków, każdy się pyta co im kupić a mnie już brak pomysłów :blink:
Na dodatek jeszcze nie kupiłam im nic od małego, a przecież musze przywieźć im to ze szpitala jak wyjdziemy z młodym, wiec trzeba to mieć gotowe zawczasu...

Torba na szczęście do końca spakowane, większość rzeczy poprasowalam i poukładalam w komodzie, jeszcze tylko jakieś ostatnie rzeczy mi zostały, które dopiero co przyszły i czekają na wypranie ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017436 przez Miluniaa
A ja mam materacyk gryka kokos i kuzynka tez takiego uzywala chce mi oddac sam ten pokrowiec w razie jak mala zasika lub bedzie juz brudny tylko czy ja dam rade ten pokrowiec z gryki wyprac ?? gąbka jest nowa przydalo by mi sie na zmiane ... prała któras??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017455 przez baby_55
Mnie się wydaje, że jej chodzi o sam bawełniany pokrowiec który ma większość tego typu materacykow, takikawalek materiału zapinany na zamek, taka jakby poszewka na materac, a to spokojnie możesz prac, tej części z gryka nie wypierzesz, bo się nie da

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017458 przez Miluniaa
baby to pokrowiec ale on jest wlasnie w srodku z gryka ... sa takie jakby kieszenie ale nie da sie odczepic one sa przyszyte

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017479 przez baby_55
Ja w moich miałam osobno sam materiałowy pokrowiec, a te kieszenie z gryka były połączone z pianka i kokosem, a nie ma tam jakiejś metki, żeby zobaczyć czy można to prać? Albo może znasz firmę produkująca te materace, wtedy można poszukać czy można prać w pralce

Ps, patrzyłam u wujka Google i ludzie piszą ze pralki, bo to tylko gryczane łuski i nic się temu nie dzieje, normalnie wrzucasz do pralki i pierzesz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017484 przez Miluniaa
mam firmy Danpol i szukam nic o praniu nie znalazlam boje sie ze grykaa pusci kolor i zafarbuje :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017770 przez baby_55
Czytałam opinie, że niektórym zafarbowalo, ale z drugiej strony, pisali inni ze olali w 30stopniach i wszystko ok bylo, wiec ja bym zaryzykowala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017799 przez Miluniaa
I tak zrobiłam :D Rzuciłam do pralki te nowe też, bo strasznie smierdziało sklepem i wyprałam też recznie ta gąbkę, bo do pralki sie nie zmiesci ;) najwyzej kupie nowy i juz nie bede prała ale co szłam to mi smierdziało, a ja nawet nie mam gdzie tego wietrzyc ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl