BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE STYCZEŃ 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1017968 przez baby_55
Jakie efekty prania?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017974 przez Miluniaa
Zacieków nie ma żadnych, moze troche sie skurczyło ale nie wiem bo nie nakładałam jeszcze na materac ;p teraz jestem na etapie wymrazania, raz na pol roku nasze poduszki tez mrożę z roztoczy polecam ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017994 przez Ewelina87

Miluniaa napisał: Zacieków nie ma żadnych, moze troche sie skurczyło ale nie wiem bo nie nakładałam jeszcze na materac ;p teraz jestem na etapie wymrazania, raz na pol roku nasze poduszki tez mrożę z roztoczy polecam ! :)



Ja zawsze czekam na mroz i wystawiam cala posciel itp. na balkon :). Teraz dodatkowo czeka materacyk mojego Skarba :).


Jak sie czujecie, Dziewczynki?

Basiula- wszystkiego, co najpiekniejsze z okazji Barborki ;)
Podziękowania: Basiula

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1017996 przez Miluniaa
Zwracam honor producentowi :) Po wypraniu jest super, nic sie nie skurczyło tylko tak zdjete wygladało :) Wyglada nadal jak nowy i pieknie pachnie plynem lovela :) Jedyny mankament to zakladanie ile ja sie namęczyłam ! Ten kokos czepiał o wszystko nie dało sie pociągnąć chyba z pol godziny walczyłam ;p ale jest ok :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1017999 przez baby_55
To super, że wszystko ok :-)

Ja często wietrze pościel, w zimie także tak fajnie wtedy pachnie i przyjemnie się śpi :-)

Ja się właśnie meczylam z przekladaniem wózka, tzn zmieniałam na stelażu ze spacerówki na gondole, a to na takich rzekach się przecina całe, bo zapomniałam, że jeszcze tego nie zrobiłam do tej pory i cały czas stała spacerówka ;-)

Wzięłam się za sprzątanie, bo ładna pogoda to jakoś lepszy humor i bardziej się chce cokolwiek, a poza tym weekend będziemy mieć znowu zabiegany, wiec dobrze będzie jak się już dzisiaj z tym odrobie
Na szczęście dobrze się czuję, tylko kręgosłup trochę dokucza i czasem muszę usiąść i odpocząć, żeby trochę odciążyć go, ale poza tym nie narzekam, jakieś nowe siły wystąpiły we mnie i nie zwracam takiej uwagi na to co mi dokucza :-P

Nie mogę się doczekać poniedziałku, zobaczę co słychać u mojego "robaczka" :-) no i dowiem się od lekarza jak dalej postępować
Bo tak do końca nie wiem co robić jakby coś się zaczęło, tzn do którego momentu się spieszyć, żeby wyciszali ewentualną akcje, a kiedy już jechać spokojnie do porodu, musze go dokładnie o to dopytac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018035 przez Basiula
Ewelina dziękuję :)

Ja rano posprzątałam, teście byli, wieczorem moi rodzice mają wpaść a mi z ciasta zakalec wyszedł, chyba bo nie sprawdzałam ale coś tak czuję :unsure:
ja mam wizytę w środe, po niedzieli chce wyprać te najmniejsze ubranka, kocyki, pieluchy.
miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018042 przez baby_55
Ja dzisiaj jeszcze jakieś resztki pralam, powiesiłam, a jutro wyprasuje i w sumie skończone ;-)
Znajomi obiecali mi ubranka po swoim synku juz 3 miesiące temu i do dzisiaj nic nie zobaczyłam :woohoo: pewnie jak młody zdąży wyrosnąć to przyniosą :evil:
A widzimy się przynajmniej raz na dwa tygodnie :P ale oni zawsze takie tempo mają ze wszystkim :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018060 przez Ewelina87

baby_55 napisał: Ja dzisiaj jeszcze jakieś resztki pralam, powiesiłam, a jutro wyprasuje i w sumie skończone ;-)
Znajomi obiecali mi ubranka po swoim synku juz 3 miesiące temu i do dzisiaj nic nie zobaczyłam :woohoo: pewnie jak młody zdąży wyrosnąć to przyniosą :evil:
A widzimy się przynajmniej raz na dwa tygodnie :P ale oni zawsze takie tempo mają ze wszystkim :woohoo:



My za to czekamy na informacje o stelazu do wanienki ;). Dziecko przyszelgo chrzestnego naszego Januszka nie chce sie odzwyczaic od kapieli na stelazu i boi sie prysznica :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018061 przez baby_55
Ja sobie kupilam stelaż drewniany i wanienke dostałam gratis do niego ;-)
Używany kupowałam akurat u mnie w krakowie, wiec nie płaciłam za wysyłkę, wanienka jak nowa, wyszorowalam i czeka wszystko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018062 przez Ewelina87

baby_55 napisał: Ja sobie kupilam stelaż drewniany i wanienke dostałam gratis do niego ;-)
Używany kupowałam akurat u mnie w krakowie, wiec nie płaciłam za wysyłkę, wanienka jak nowa, wyszorowalam i czeka wszystko


No, jasne! Co to dziecko moglo zuzyc? My ostatecznie tez czegos na OLX poszukamy. Ale licze na to, ze jednak uda sie tamto pozyczyc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018150 przez Miluniaa
Mi został tylko przewijak na lozeczko ale sama sie zdecydowac nie moge ładne sa typowo dla dziewczynki a ja chyba bym wolala neutralne na ew drugiego chlopca ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018204 przez baby_55
Te dziewczęce są takie strasznie różowe, za to te unisex są fajne delikatne, zdecydowanie bardziej mi się podobają :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018209 przez madziaska
Milunia, ja kupiłam taki (dream) jest bardzo fajny i wzór śliczny :)

allegro.pl/usztywniany-przewijak-na-loze...bor-i5719177387.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018257 przez baby_55
Madziaska bardzo ładne, taka delikatna kolorystyka a nie przesadzone miliony kolorów ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018263 przez Miluniaa
madziaska wlasnie ogladaalam to i tez ten wzor wpadl mi w oko ;) a jak wykonanie ? Jest ok? bo cena nie jest wysoka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl