BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 8 miesiąc temu #1004887 przez natkka
Cześć Dziewczyny :)
Ja dalej nie czuje niestety, mam nadzieję, że wszystko jest w porządku :] ja mam wizytę dopiero pod koniec września i chyba na razie nie odpowiadają mi takie duże okresy pomiędzy wizytami :(
wczoraj byłam na gwarkach w tarnowskich górach, była całkiem fajnie. Dzisiaj się już nie zdecydowałam bo straszne tłumy a szkoda bo był skubas i kayah :]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1004890 przez moniab26
Dziewczyny nie stresujcie się, że nie czujecie jeszcze ruchów - w pierwszych ciążach czuje się ruchy nieco później - ja mam już piątą ciążę ale i tak jestem zdziwiona, że już poczułam ruchy i na początku nie byłam pewna czy to właśnie ruchy czy tylko jakieś bulgotanie w brzuchu ale powtarza się kilkanaście razy dziennie więc to na pewno maluszek mamcię pozdrawia :cheer: . Pamiętam, że w drugiej ciąży poczułam ruchy dopiero ok 20 tygodnia więc spokojnie - wszystkie poczujecie swoje maluszki :)
Gosia ja też teraz wywaliłam gromadę ubrań, bo tak jak piszesz zostawiałam " bo może się przyda" a jak przyszło co do czego to pełna szafa a założyć nie ma co a teraz mam przynajmniej wymówkę, że muszę coś sobie kupić bo nie mam w czym chodzić i już dzisiaj zaczęłam wypełniać puste pułki w szafie ;)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1004967 przez PaulinaJ
no dziewczyny co tu taka cisza? :) Któraś ma wizytę w tym tygodniu? :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1004984 przez Gosia 2712
Hejka :)
Paulina heh cisza tu jest straszna :S dziewczyny cos nie chca sie odzywac... Jak sie czujesz?
Bylam dzisiaj na badaniach w labo, mam nadzieje, ze wszystko ok mi wyjdzie... A wizyte mam dopiero 23go

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1004995 przez natkka
Ehh, ja tam się dalej kiepsko czuje. Wizytę niestety mam dopiero 29 :( mam nadzieję, że wszystko dobrze z maleństwem.
Gosia jakie badania teraz robiłaś?
Ja się pochwalę, kupiłam sobie wczoraj sweterek ciążowy z H&M :D bardzo mi się podoba, wrzucę wam linka :D www2.hm.com/pl_pl/productpage.0328871001.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1004997 przez natB
nattka fajny ten sweterek... w ogóle w hm jest pormocja, jak się odda swoje stare spodnie to nowe dostanie się ze zniżką 20% :) oglądałam wczoraj ciążowe i czeka na wizytę piątkowo i od razu pojadę sobie kupić :)... z Władem nie potrzebowałam spodni ciążowych, ale w tej ciąży czuję dość mocno ucisk na brzuszek także spodnie się przydadzą :)

I ja czuję się bardzo kiepsko... wczoraj myślałam, że uduszę się
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
bardzo mnie to męczy... może i rzadziej to się zdarza niż z Władem, ale że tak powiem ,,intensywnie" :/

Ja mam wizytę w piątek :D aaa w TEN piątek :D... bardzo się cieszę,..
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Co do ruchów ja poczułam z Władem w 16 tygodniu, chyba jakoś końcówka, ale nie dość, że czułam to i było już widać :) jak puka w brzuszek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1005002 przez Gosia 2712
Natkka sliczny ten sweterek :) ja ostatnio dostalam od kolezanki spodnie ciazowe i pare bluzek takich typowo ciazowych, ale jak narazie mieszcze sie w swoje bluzki wszystkie i leginsy i poki co tak chodze, bo jest mi wygodnie :)
Robilam dzisiaj morfologie, mocz,crp i posiew moczu... Na posiew czeka sie u mnie tydzien dla tego zrobilam je dzisiaj :S a crp kazala mi zrobic, bo mi wychodzily bakterie czesto w moczu i chciala zobaczyc czy czasem stanu zapalnego nie ma w organizmie...

Natb wspolczuje wymiotow :( ja tak czytam jak wy sie meczycie z nimi to az ciesze sie, ze mnie ominely (odpukac)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1005021 przez moniab26
Ja wizytę mam dopiero 29, dzisiaj zapisałam się na echo serca płodu na koniec października i na usg połówkowe na 20 -go. Kurcze jeszcze tylko miesiąc i już połowa będzie :)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1005029 przez malutkamilka
Hejka, a ja mam jeszcze neta jeszcze nie odłączyli :D

Na wizytę przedłużającą idę w czwartek ale pewnie zajrzy tam co i jak bo ostatnio miałam 20 sierpnia prócz oczywiście prenatalnych - no i po L4 idę. Połówkowe wstępnie mam na 28 października ale chyba o tydzień będę przesuwać, no i koło 17 października bedzie normalna wizyta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1005031 przez Gosia 2712
To ja normalna wizyte bede miec ok 12 pazdziernika, bo mam co 3tyg a na usg polowkowe mam 19pazdziernika :) ale fajnie co tydzien bede widziec szkraba :) ale stresuje mnie to badanie polowkowe :S mam nadzieje, ze malenstwo jst zdrowe i nic w nim nie wyjdzie...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1005044 przez natkka
Gosia super, że co tydzień będziesz widzieć maleństwo tak często. Ja na prenatalne jestem zapisana na 16 października :) Ja zakładam, że u mnie połówkowe badania będę miała robione przy okazji tej wizyty 29 :) bo to już będzie 18t 3d :)
malutkamilka fajnie, że masz jeszcze internet, odzywaj się no i pochwal nam się nowym domkiem :D
monia ja też się zastanawiam nad tym echem, ale nie wiem czy nie będą robić przy okazji badań prenatalnych :] no nic zobaczymy i pomyślimy z mężem :)
Powiem wam szczerze, że chciałabym już kompletować wyprawkę, wiem że to jeszcze za wcześnie ale to musi być fajne :D
Byłam dzisiaj na chwilę w Kancelarii i widziałam się z moim szefem i powiem wam, że mój szef jest "wyjątkowy" :P czuje się okropnie, wyglądam bardzo średnio a on żeby zamaskować to, że niewsmak mu moja ciąża rzuca mi tekstem: "Natalia jesteś stworzona do rodzenia dzieci, tak pięknie wyglądasz" :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1005046 przez PaulinaJ
ja na połówkowe będę się umawiać w przyszłym tyg :) Mam mieć po 15 października. A wizytę u swojego pipkologa mam w poniedziałek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1005054 przez Gosia 2712
Natkka teraz akurat sie tak zlozylo, ze bede miec pprawie co tydzien usg :P bo po polowkowym za 2tyg znowu kolejna wizyte bede miec, bo chodze co 3tyg :D :laugh:
Ja echo serca bede miec robione na polowkowym, bo je bede miec wykonywane tam gdzie mialam prenatalne to pierwsze robione... Wiec skoro idziesz jeszcze gdzies na kolejne prenatalne to tez powinnas miec robione na tej wizycie :) bo w sumie to polowkowe wlasnie jest robione po to zeby sprawdzic serduszko przede wszystkim :)

Paulina ja teraz mam wzyte w nastepna srode :P ale wroce do chodzenia w poniedzialek hehe wiec bedziemy miec znowu te same terminy :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1005055 przez Gosia 2712
Natkka a co do wyprawki to tez bym juz cos kupila hehe i zawsze ogladam rzeczy dla dzieci jak w sklepie jestem :D ale powstrzymuje sie poki co :P Hehe wiesz dobrze ze szefuncio sklamal :P bo zawsze to lepiej slyszec takie dobre rzeczy niz uslyszec "ale zbrzydlas" :P moze chcial byc mily no i nie wypada inaczej powiedziec :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1005066 przez natkka
Gosia ja wiem, ale mimo wszystko mógł powiedzieć, że dobrze wyglądam i byłoby to bardziej prawdopodobne ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl