BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 7 miesiąc temu #1003961 przez kaska222
Te sny w ciąży dziewczyny to norma podobno. Zamartwiamy sie duzo myslimy jak to będzie i chyba stad sie biora. Paulinko masz problem z tarczyca? Wnioskuje bo piszesz o endokrynologu,? Otoz ja tez choruje co zazywasz procz hormonów ? Wyniki ok?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003967 przez PaulinaJ
Tak, mam niedoczynność . wyniki mam ok ;-) teraz 22 mam wizytę więc muszę zrobić znowu :) Biorę tylko hormony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003988 przez Gabiś
Cześć,

trochę Was podczytuję, ale nie jest to łatwe - bardzo boli :( :( :(

Chciałam Wam tylko dać znać, że dziś przyszły wyniki badań genetycznych i nasze maleństwo to był chłopczyk :-(

Trzymajcie się i dbajcie o siebie i maluszki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1003999 przez malutkamilka
Gabiś, Słonko niedługo i Tobie będzie dane przytulić malutka istotkę, to na pewno nastąpi. Mi ciężko zrozumiec Twoj ból - mogę go jedynie sobie wyobrazić, ale trzymam za was kciuki żebyś i Ty się cieszyła lecącymi tygodniami ciążowymi.

Mi to już wsio rybka co bedzie wazne ze zdrowe tylko z ciekawosci sie zapytam czy trafil na samym poczatku ;D

Teraz moge sie wam pochwalić moim schodami- najbardziej cieszy sie nimi Wika, caly czas chce po nich chodzić :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004006 przez moniab26
Gabiś wiem co czujesz, ja bardzo długo miałam łzy w oczach gdy widziałam mamę z wózkiem ale i tobie w końcu się poszczęści i będziesz miała takie małe słoneczko, trzymam za to kciuki

malutkamilka fajne te schody i dobrze przemyślane od razu z tą zamykaną furtką na górze - przy dzieciach konieczne

A ja dzisiaj chyba poczułam pierwsze ruchy maluszka, pisze chyba bo było to bardzo delikatne i dotąd nie odczuwane uczucie i wydaje mi się, że to właśnie były ruchy mojego robaczka :)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004062 przez natkka
Gabiś bardzo mi przykro, ale mam nadzieję, że jakoś sobie z tym poradzicie a potem wszystko się ułoży. Wy też będziecie się cieszyć maleństwem :)
malutkamilka super schody :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004074 przez Gosia 2712
Hejka :)
Normalnie az mi sie z lozka nie chcialo wychodzic :S zimno, buro najlepsza pogoda do spania :P

Gabis kochana wiem co czujesz :( trzymaj sie jakos, chociaz wiem ze to nie jest latwe :( trzymam za was kciuki, zebys i ty szybko miala fasolke w brzuszku :)

Malutkamilka schodzy sliczne :) bardzo mi sie podobaja drewniane :)
Mnie tez jeszcze czeka remont klatki schodowej, bo chcemy oddzielne wejscie sobie zrobic i tez chce wlasnie drewniane schody zrobic sobie :)

Moniab powiem Ci ze ja tez ostatnio mialam wrazenie, ze czuje malenstwo, ale nie jestem pewna...

Natkka jak sie czujesz?

Cos Marta i Natb sie nie odzywaja ostatnio...? Dziewczyny dajcie znac co u was!!

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004093 przez malutkamilka
Dziewczyny bardzo możliwe że już czujecie, ja w pierwszej ciąży pierwszego lekkiego kopniaka poczułam po prawej stronie w dole brzucha i to bylo 1 stycznia czyli skonczony 15 tydzień. a juz nastepne kopniaki takie wyraźne i czeste już w skonczonym 17 tygodniu.

Teraz mam wrazenie ze cos mnie gniecie, ruchów nie czuje, puknięć też ale takie jakby ugniatanie po bokach w dole brzucha- moze to juz to bo niby wczesniej sie czuje moze nie ale zawsze to pocieszenie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004098 przez PaulinaJ
Wow. Szybko czujecie ruchy :) zazdroszczę. U mnie narazie nic. Czytałam, że w drugiej ciąży mogą pojawić się od 16tc. ale nie muszą. No i tym razem mam łożysko na tylnej ściance macicy i mały bardziej z tyłu mi siedzi niż z przodu więc to pewnie też swoje robi ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004101 przez moniab26
PaulinaJ wszystko przed Tobą, jeszcze nie raz dostaniesz porządnego kopniaka w najmniej oczekiwanym momencie :)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004104 przez Marta1985
Jestem :) podczytuje was ale czasu mało ... ogólnie zmęczona jestem i jeszcze od soboty przeziębienie mnie i Bartka złapało ale naszczescie już przeszło :)

Od 18 mam 2 tyg. urlopu - nie mogę się doczekać :) :) i potem już nie chce wracać ew. max 3 dni na dokończenie spraw ... siedząca praca i szaleństwo jakie mam w pracy to nie jest tego warte :)

Dzis byłam na badaniach krwi - 150 zł poszło ... :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004114 przez natB
Gosia dziękuję za ponowne wywołanie, ja tak w sumie z doskoku... Władek mi po 2 dniu w żłobku rozchorował się euh... jak
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


U mnie wszystko dobrze, wymioty jak były tak są... raz mocniejsze, raz słabsze... jakieś bóle krzyża też... przy dłuższym wysiłku pobolewa brzuch... staram się dalej jeszcze wypoczywać więcej, ale już nie leżę cały dzień... no i to na tyle, 18 września wizyta.. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004120 przez Aruneczka
Dobry
Ja dwa dni walczylam z mdlosciami, do tego przeziebienie dalej trzyma.... ehhh
W niedziele znajoma dala mi fotelik dla malucha, a druga zapowiedziala ze szykuje ciuszki ;)))
Wizyte mam we wtorek - juz odliczam:)
Ruchow jeszcze nie czuje, w pierwszej ciazy czulam ok 19 tc, w drugiej 15/16tc... czyli niebawem znow poczuje; nie moge sie doczekac;)
Nat niestety taki urok zlobkow i przedszkoli - dzieciaki non stop zakatarzone sa przyprowadzane i sieja zarazki.... w przedszkolu u dziewczynek to samo, poki co sie trzymaja. Telewizora tam nie ma,))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004133 przez malutkamilka
Paulinka, mi ginekolog mowieł ze na tylniej scianie jak jest to niby szybciej czuc niz na przedniej bo kopie w strone powlok brzusznych a jak na przedniej to w strone kregosłupa :) ale ile w tym prawdy to nie wiem.

Co w przedszkolu TV?!!! chyba ej pogieło!! posadza dzieci przed bajkami a same plotki beda rozsiewac!!! dla mnie to niedopuszczalne. przyzwyczaja dzieci do bajek i w domu tylko bedzie problem....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004138 przez moniab26
U nas w przedszkolu jest telewizor w bibliotece i maluchy idą na 15-minutową bajkę przed leżakowaniem, żeby pani woźna miała czas na rozłożenie leżaczków, myślę że to dobry pomysł bo dzieci wyciszą się przed spaniem po zabawach ale żeby był telewizor na sali i non stop bajki to sama bym poszła do dyrektora.
A może natB skontaktuj się jeszcze z innymi rodzicami i idźcie do dyrekcji - jedną mamę mogą zbyć ale im będzie was więcej tym lepiej i w końcu będą musieli się ogarnąć - jeśli opiekunka nie ma innych pomysłów żeby zająć maluchy niech zatrudnią inną.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl