BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 8 miesiąc temu #1004140 przez paulinsien
Hej Kobitki:)
Ale dziś pogoda...:( Fuuuu
Mąż tak mnie ostanio po urzedac przegonił z papierami, że nie miałam czasu się odezwać, ale dziś nadrbię :)
Wczoraj jak jechałam do rodziców to też coś "dziwnego" poczułam w brzuszku, ale ciężko powiedzieć co to było:) Choć z tego co piszecie to nie mogła być jeszcze dzidzia, ale najpierw tak sobie pomyślalam ze to amluszek do mamy sie przypomina:)
Kupiłam sobie wczoraj spodnie ciążowe ... nareszcie! Super wygodnie mi bo gniotłam się w takich normalnych i obciskałam się aż mnie brzuchol bolał bo ostatnio tak mnie wysadziło:) Chyba już czas za jakoś cieplutką kurteczką się rozgladać bo na dworze zizi jak nic... niestety:(
Świetne schody i takie praktyczne od razu dla dzieciaczków pomyślane, ekstra! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1004151 przez PaulinaJ
malutkakamilka A widzisz :) nie wiedziałam :silly: :silly:

Ja spodnie i kurtkę zamówiłam :) Czekam aż dojdą :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1004156 przez natkka
Paulina a gdzie kupiłaś kurtkę? Jestem ciekawa bo też muszę coś kupić a nie mam totalnie pomysłu gdzie :(
Ja dzisiaj znowu się czułam trochę gorzej :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1004161 przez PaulinaJ
Zamówiłam tą koralową ;-) mam nadzieję, że będzie ładna bo w Bon Prixie różnie bywa :blink: Fajna jest bo ma zamki po bokach na rosnący brzusio :)
www.bonprix.pl/style/kurtka-ciazowa-z-ka...gory=1722&return=ref

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1004172 przez Gosia 2712
No japierwsze ruchy z Zuzia poczulam w 20tyg w szpitalu na pozegnanie :( a z Amelka jakos w 18tyg... Teraz mam w sumie trzecia ciaze w ktorej ruchy czuje... wiec calkiem mozliwe ze to moj szkrabek :) Chociaz wiadomo reki sobie nie dam uciac :P :whistle:

Paulina ja wlasnie lozysko z dziewczynkami mialam na przedniej scianie i dla tego tak pozno ruchy czulam...

Moniab hehe wlasnie jeszcze nie raz bedziemy prosic, zeby przestal kopac :P

Marta dobrze, ze sie odezwalas :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
zdrowka dla was :) Jak tylko masz mozliwosc to idz na L4 po co masz sie meczyc... wiadomo dzidzia najwazniejsza :)

Natb ja to musze marcowek pilnowac zeby sie wszystkie odzywaly hehe :P chociaz raz na jakis czas kazda moglaby sie meldowac " jestem, zyje" i to wystarczy hehe :P przynajmniej nie bedziemy sie martwic :P
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aruneczka zdrowka dla Ciebie :) pochwal sie fotelikiem? :)

Paulinsien ja dostalam w sobote od kolezanki spodnie ciazowe ale powiem szczerze ze ten pas mnie troche wkurza poki co :whistle: jest taki wielki, ze pod same cycki go podciagne hehe :P :whistle:

Paulina fajna ta kurtka :) Ale ja to sie boje zamawiac przez neta :P wole przymierzyc wtedy wiem jak wygladam i czy dobre itp :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1004194 przez moniab26
Ja też już kupiłam spodnie ciążowe i sweterek, licytuję jeszcze kilka rzeczy bo mam już dość chodzenia na okrągło w leginsach a wszystkie inne spodnie mnie już porządnie ściskają - brzuchy rosną ;)
Paulina fajna ta kurteczka ja oglądałam też z B.P.C. ale z taką trójkątną wstawką na przodzie ale bałam się kurtkę kupić przez internet, ja też wolę założyć zwłaszcza, że dla mnie może być w cyckach za ciasna bo czego jak czego ale cycków to mi Bozia nie szczędziła :P


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1004196 przez paulinsien
Kurcze a mi tak dobrze i przyjemnie z tym pasem wlasnie :) bardzo fajna kolekcja dla mamusiek jest w h&m duzo znajomych mi polecalo i sama wczoraj tam sie wybrałam, najchetniej to kupila bym z 5 par spodni ale nie zaszalam kuapilam jedne dzinsy i jedne dreski i jakies kilka koszulek na zmianę co y nie były za krotkie jak wszystkie moje dotychczasowe:) Ale co bo kurteczki to bardzo mi sie podoba sliczy kolor slodka malinka... pycha:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1004199 przez Gosia 2712
Monia a mi Bozia poskapila :whistle: to moze bys sie podzielila? :P :whistle: Pan Bog kazal sie dzielic hehe (a nikt nie chce :P )

Paulinsien moze jak pochodze czesciej to sie przyzwyczaje do tego pasa... :whistle: Bylam ostatnio w hm i przymierzalam kilka par, ale stwierdzilam, ze poczekam jeszcze troche az brzuch mi urosnie wiekszy i wtedy kupie, zeby nie bylo, ze tylek mi urosl i pozniej w nie nie wejde... A nie wiem jak bede wygladac po tych sterydach ktore biore... :whistle: :whistle:

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1004203 przez paulinsien
Oj tak wiem co mowisz:) Dupka mi rośnie aż strach, ale już przywyłkam, kilka latek lecę na hormonach ale czego to sie nie robi dla dzidzi :D ( walka z niepłodnością) i nazbierałam tu i tam tłuszczyku:) Ale jak mówiła pani doktor tabletka nie zawiera kalorii- to w taki razie skod mi te 15 kg przyszło??:D Shcudłam troszkę w ubiegłym roku przed slubem ale nie na dlugo... hehehe:) Spodenki kupiłam sobie taka wersje super strech ( nie wiem czy dobrze pisze) mega sie rozciagaja :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1004206 przez Gosia 2712
Paulinsien hehe oj wlasnie czego to sie nie zrobi dla dzidzi... :whistle: a dorosnie to nam zacznie pyskowac :whistle: :blink: :P ja tez juz widze po sobie, te 4kg ktore mam na plusie... Bardzo mi sie buzia okragla zrobila :whistle: tym bardziej widac roznice bo w ostatnim czasie schudlam 8kg ...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1004212 przez paulinsien
Eeee to nie ma co aż tak narzekać po ciązy schudniemy i bedziemh dziunie seksi mami :D Kochane a ja mam pytanie z innej beczki mój mężuś miał mieć operacje bariatryczną najpierw w Słupsku potem w Olsztynie, obie odwołali :( Czy wiecie gdzie jeszcze robią takie operacje na nfz? W Szczecinie mamy termin ale na 2018 rok :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1004216 przez Gosia 2712
Nooo dokladnie :P bedziemy sie martwic w marcu hehe :P Co do operacji to nie mam pojecia, ale moze Paulina podpowie, bo ona raczej w temacie jest obeznana...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1004218 przez PaulinaJ
paulinsien Ja miałam w Słupsku...z tego co wiem teraz prawie wszędzie odmawiają bo pieniądze się pokończyły. Zapraszam na facebooka...tam jest nasza grupa wsparcia i tam wam napiszą gdzie co i jak :) CHLO- wygrana walka z otyłością tak się profil nazywa.

a z tym łożyskiem z tyłu to byłam przekonana, że mniej się czuje :) wyprowadziłyście mnie z błedu hehe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1004228 przez Gosia 2712
Paulina z tym lozyskiem to jak masz na przedniej scianie to dziecko kopie po lozysku i dla tego mniej czuje sie ruchy, bo lozysko je amortyzuje, a jak jest na tylniej scianie to kopie po samym brzuszku :P :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1004230 przez PaulinaJ
No to nic tylko się cieszyć :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl