BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1008772 przez Natalia1991
Część dziewczyny:) ją dzisiaj wizyta więc siedzę w poczekalni już i się denerwuje... Mam nadzieję że wszystko ok, choć dzisiejsza wizyta chyba jeszcze bez usg za 3 tyg na polowkowym będzie no chyba że gin zrobi:) wyniki odebrałam wreszcie mocz ok:) dam wam znać jak wyjde, 3maicie kciuki;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008776 przez natkka
Natalia trzymamy kciuki :)
malutkamilka - podziwiam, ja się nigdy z moim mężem nie rozstawałam na tak długo, chyba najdłużej to było 8 dni - raz ja byłam w delegacji a raz on pojechałam do anglii do wujka i żadnej z tych przerw nie wspominam za dobrze :) Co do krwawienia z nosa to moja gin powiedziała, że niestety jest to naturalne i jak ktoś ma słabsze naczynka to będzie krwawić - mnie też się to zdarza niestety.
Gosia mnie się ostatnio ciągle coś niedobrego śni o mojej małej kruszynce i bardzo bym chciała żeby był już luty :( nie wiem kto wymyślił, że okres ciąży to taki błogi okres :]
Ja się ostatnio nie odzywałam bo dużo się działo, próbowałam parę rzeczy nadrobić w pracy a potem przez weekend szukaliśmy łóżka, które wstawimy do pokoju dziecięcego jako awaryjne spanie i wózka :) chyba się zdecydujemy na adamex pajero albo galactic :] a fotelik z cybex'u :) mój mąż robił research a potem jeszcze wózki macaliśmy i co najważniejsze ja próbowałam je podnosić :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008787 przez PaulinaJ
Malutkakamilka to nie jestes sama bo my sie rozstajemy na 6 tyg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008803 przez Natalia1991
Już po wizycie i tak jak myślałam bez usg:( w badaniu wszystko dobrze , szyjka ok no i cały zestaw badań, w tym obciążenie glukoza w ciągu tego miesiąca no i 2 listopada kolejna wizyta tym razem z usg polowkowym:) pozdrawiam was serdecznie i trzmam kciuki za wasze wizyty ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008813 przez natkka
Natalia to sobrze, że wszystko w porządku :) szybko minie do listopada i zobaczysz swoją dzidzie :) a powiedz mi jakie badania kazała ci zrobić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008824 przez Natalia1991
mocz i krew... z testem obciazajacym glukoza.. trzeba sobie kupic glukoze w aptece i nacczo do pobrania krwi, potem wypic rozrobiona glukoze i po 2h nastepne pobranie krwi... buuuuu :? przeleci przeleci;) szybciej niz sie wydaje...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008826 przez natkka
Tak, wiem :) też już robiłam krzywą z obciążeniem 75 :) poza tym, że glukoza moim zdaniem jest obrzydliwa to poza tym nie jest tak źle :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008828 przez Natalia1991
Taaaaaaaaaa........... Musze sie w cytryne zaopatrzyc :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008833 przez moniab26
Ja też mam do następnej wizyty zrobić tą glukozę i to od razu dał mi 75g, w poprzednich ciążach robiłam 50g , tyle że ja mam pobrać krew na czczo, wypić to świństwo i pobrać po godzinie i po dwóch więc trzy kłucia jednego dnia :unsure:


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008836 przez Gosia 2712
Hejka :)
Ja wlasnie bylam dzisiaj na badaniach, ale tylko morfologie i posiew moczu mialam zrobic, pewnie w poniedzialek dostane wiecej badan, bo moj gin tak lubi zlecac w kolko te same :whistle: Odwiedzilam tez moja kolezanke, ktora urodzila ponad 2 tyg temu synka :) jaki on jest kochany :whistle: juz sie mojego nie umie doczekac :P :whistle:

Natalia fajnie ze po wizycie wszystko ok :)

Ciekawe jak moj gin bedzie patrzec na wyniki z mojej glukozy :whistle: biore Encorton a przez niego ona bardzo skacze ... musze teraz go o to zapyta... heh o ile nie zapomne :P juz liste szykuje z pytaniami do niego :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008876 przez paulinsien
Witajcie kochane:)
Czas mi ostatnio leci przez palce :( Musiałam dziś nadrobić was 8 stron :blink: Bożenla takie miałam zaległości aż wstyd... :whistle:
Ja kupiłam te legginsy z Netto a raczej tata mi kupił rozmiar xl i teraz mam jak kaleskonki za wielkie :D
Dzidzius mnie jeszcze nie kopie :( Czekam na to i nasłuchuje a tu nic...
A to moj brzuszek:
Ps.: w Rosmanie przy zakupie dowolneej rzeczy oliwka na rozstepy babydream za 1 grosik z kartą Rossnę, fajna promocja:D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008883 przez malutkamilka
Moje marcóweczki mam kontakt ze swiatem w postaci internetu :D

teraz musze sie cofnac kilka stron i uzupelnic tabelke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008907 przez malutkamilka
Hej dziewczynki, czy mi sie wydaje czy wieksza część z nas usłyszala od lekarza że na 80% dziewczynka? Tak nadrabiam zaległości na spokojnie i to mi się rzuciło w oczy. wrzucilam do wujka google co on na ten temat i co wyczytałam?! że większość lekarzy jak nie jest do konca pewnym co tam jest mowi ze na 80% dziewczynka bo lepiej powiedziec ze cos wyroslo niz cos zniknęło....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1008912 przez PaulinaJ
Cześć wam :)

u nas od rana szaro i ponuro. Pogoda tragiczna...jesienna. Jutro wracamy do domu :) Trzeba chałupę ogarnąć na czwartek :whistle: żeby się mąż nie wystraszył. Ja też mam do zrobienia wyniki. Mocz, krew i coś jeszcze, ale nie mam przy sobie papierów to teraz wam nie powiem :)

Paulinsien śliczny brzuś ;) Jak mąż? Załatwił coś w sprawie operacji?

Co do płci :) nam pokazał pitola i powiedział, że jest antena heh ale do końca USG powtarzał " mały człowiek" a nie chłopczyk :) Teraz 29 pewnie będzie pewność większa. 12 mam swojego ginekologa , ale zapewne bez usg :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008920 przez natkka
Bo ja myślę, że to może być skomplikowane zwłaszcza jak dziecko nie jest odpowiednio ułożone :) ja liczę, że na prenatalnym się czegoś więcej dowiemy, ale tak na wszelki wypadek kolory chyba będą neutralne w pokoju :P
Dziewczyny macie jakieś sposoby, żeby się uspokoić. Codziennie śnią mi się koszmary, a to że dziecko umiera, a to że opieka społeczna mi go zabrała i powiem szczerze, że jestem tym wykończona :( w dodatku od kilku dni nie czuję maleństwa :( i zaczynam znowu schizować :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl