BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 7 miesiąc temu #1010444 przez malutkamilka
Gosia ja z kolei uzywalam podgrzewacza mam z baby ono - cenowo ok i dawał radę. głównie do odgrzewania mojego mleka bo jak spioch spal a byla pora karmienia to musialam uzyc laktatora i do lodowki bo jak wstala to lecialo to mleko a potem oproznianie cyckow. pozniej przydaal nam sie w sezonie jesienno zimowym do podgrzewania soczzkow, herbatek by zimnych nie pila a z czasem nudzi sie ciagle chodzeni i co pol godziny robienie herbatek....

organizera nie mielismy ale zamierzam kupic, Marta fajny znalazła :D nie mialam przewijaka na lozko i teraz kupila mi mama za cale 12 zł :D pozniej pokaze. pieluszki tetrowe ale nie duzo w sumie dwie kolorowe na zmiane uzywalam i trzy biale reszta zostala mi. buteleczki najlepsze dla nas byly z rurka w srodku te co pokazalas sa z rurkami i wlasnie je mam bo czesto mi ulewala i ponoc dobre na kolki, my nie mialysmy.

nie mielismy termometru do wanienki lecialam na lokiec i bylo dobrze wiec i teraz tez planuje. lezacze bujaczek dobra rzecz.

Jak cos mi sie przypomni to napisze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010446 przez malutkamilka
Aha, jeszcze nie uzywalismy chusteczek mokrych przez pierwsze 3 miesiace tylko takie prostokątne platki kosmetyczne i woda przegotowana do przemywania pupki. Dobre tez byly podpsaki poporodowe z belli, nawet w szpitalu je chwalili i polecali bo sa super.
Sliniaczki sporo bo jak zaczela sie slinic to z 10 dziennie szlo jak nie lepiej.

Gruszki do nosa nie uzywalismy bo nie dawala rady, aspirator frida i heja. do wanienki gabka do lezenia dla dziecka by sie nie slizzgalo, dwie rece wolne i swobodnie bez strachu ze mi sie wyslizgnie mylam mala.

Do smarowania po kapieli zadnych oliwek tylko parafine kosmetyczna bo miala straszne strupy takia sucha skore miala - niby dlatego bo przenoszona. do kapieli z ziaji, niby od 6 miesiaca ale nawet w szpitalu tym kapali - oilatum tylko gdy bardzo sucha skora.

Patyczki do uszu kazali nie uzywac az do pol roku - bo niby wystarczy recznikiem ile palcem siegniesz i starczy tym bardziej ze sie uwaza by nie nalac za duzo wody do uszu.

do pupci najlepsze u nas byl linomag w pudelku jak krem - na allegro kupowalam teraz z iajki uzywam cos na bazie sudocremu i linomagu jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010449 przez PaulinaJ
Ja z przewijaka korzystałam sporadycznie. Na łożeczku był dla mnie za niski a na łożko kładłam podkłady i tyle ;) Co do szpitalnych rzeczy to dla mnie te poporodowe podpaski są straszne...używałam zwykłych, cienkich z always ;-) z tym, że ze mnie mało co leciało. Patyczków też nie używałam ;-) Do pupala Sudocrem, na odparzenia poważniejsze Tormentiol :D Co tam jeszcze . . . kropelki na kolkę ;-) Sab Simplex. Co prawda moja miała dwa razy, ale warto mieć bo są rewelacyjne a w PL w aptece nie kupi się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010452 przez Marta1985
PRZYBORNIK ZNALAZLAM TAKK bo te z kompletow od poscieli sa beznadzoejnie !!! www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5522865529

Przewijak na łóżeczko rewelacja nie wyobrażam sobie bez tego życia

Podgrzewacze też nie używałam w zasadzie

I kosmetyki jak najbardziej minimum apteki są na każdym kroku i zawsze można dokupić coś. Do pupy bepanthen bo w kampanii Streetcom dostałam z 15 tubek, do kąpieli kosmetyki z ziajki albo z dzidziusia i pampersy i chusteczk to pampersy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010454 przez Marta1985
WOgóle jest strona internetowa promobaby i tam.sa wsYstkie promocje z artykulami dzieciecymi ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010455 przez moniab26
Ja tak jak już kiedyś pisałam , naczytałam się w necie i nakupowałam przeróżnych kosmetyków a używałam tylko kremu s.o.s. z nivea i szampon/płyn do kąpieli taki nawilżający, tez z nivea. Przewijak używałam ale musiałam bardzo uważać na małego bo przewijak zsuwał mi się z łóżeczka, podgrzewacz jak najbardziej Philips Avent - teraz też kupię bo oddałam bratowej a ona dalej komuś. Sab simplex - rewelacja, dobrze, że już dostępne w Polsce, chociaż tylko przez internet ( mi jeszcze kuzynka w niemieckiej aptece kupowała i przysyłała). Butelki też Philips avent antykolkowe. Termometr do wanienki, niby nieduży koszt ale zbędny bo tak mierzył, ze Oslar mało co z wanienki nie wyskoczył bo woda była za ciepła i później też tylko łokciem mierzyłam, gąbka do wanienki to też dobry wynalazek. Do noska aspirator frida, nawilżacz powietrza sprawdzał się przy katarku ( dodawałam do wody olejek eukaliptusowy ), inhalator przy przeziębieniu też się sprawdził - leki wziewne i łatwiej podać maluszkowi i chyba szybciej działają. Pieluszek tetrowych też kupiłam o dużo za dużo więc mam na teraz nowiutkie. Co tam jeszcze... Leżaczek bujaczek fajna sprawa chociaż częściej używaliśmy maty edukacyjnej i karuzela grająca do łóżeczka bardzo młodego uspakajała.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010456 przez Gosia 2712
Dzieki dziewczyny :) na pewno sie rady przydaja :) lepiej wiedziec nad jakim zakupem sie zastanowic zanim sie to kupi...
Podgrzewacz raczej kupie na pewno, bo jak sama zostane w nocy z malym, bo M. pojdzie do pracy to raczej mi sie przyda, a w razie czego to sprzedam jak okaze sie nie potrzebny...
Termometra do wanienki nie kupiuje, bo kupie taki bezdotykowy i nim tez mozna wode zmierzyc :)
Te butelki wlasnie tez planuje kupic co wstawilam link, bo slyszalam od wielu osob, ze sa dobre

A w ogole to mam taki plan zeby uszyc malemu posciel i kocyk z minky :D zobaczymy co mi wyjdzie z tego :P musze tylko zamowic materialy :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010459 przez Marta1985
Minky jest super.☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010465 przez malutkamilka
Ja właśnie zakupiłam podusie i kolderke do wozka kołyski z jednej strony miky a z drugiej baweła i jest super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010469 przez Gosia 2712
Tez mi sie one bardzo podobaja :) czekalam tylko az sie plec potwierdzi i zamowie materialy i w sumie to dla zabicia czasu postanowilam sobie sama uszyc :) jak uszyje to sie pochwale hehe :P

Malutkamilka a jakie kupilas?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010470 przez Gosia 2712
Kocyk chce taki


Załącznik nie został znaleziony



A posciel cos w tym rodzaju


Załącznik nie został znaleziony


Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010481 przez malutkamilka
Ja kupilam taki gdyz ma byc dziewczynka



gorzej jak chlopiec to trzeba bedzie sprzedac i kupic inny :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010490 przez clue
cześć Dziewczynki :)
Gosiu zdjęcie na pewno dodam, jak znajdę kabelek usb... :P
jak fajnie poczytać pozytywne posty o wyprawce, też już powoli zaczynam o tym myśleć, muszę przejrzeć ubranka po córce.
Na pewno nie mam takich maleńkich ciepłych ubranek, bo moja pierworodna z lipca, w lipcu były upały, więc mam kilka cieniutkich sweterków.
kupiłam już ciepłą czapkę podszytą polarem, w marcu może być jeszvze baaaardzo zimno, a tego na pewno nie mam.
I muszę Wam powiedzieć, że ciężko było mi znaleźć maleńką czapkę, wiązaną, w wielu sklepach brak już rozmiarówek, byłam zdziwiona :P
Co do wyprawki - mi na początku w ogóle nie przydały się butelki, karmiłam piersią do roku, mała zaczęła pić w 4 miesiącu życia, ale z niekapka NUK.
Tak samo kupiłam jej super hiper smoczek, bo mi się podobał wizualnie i w ogóle byłam nim zachwycona. A mała? generalnie miała go w poważaniu, pluła nim dalej niż widziała :)
po wielu próbach smoczkowych, chciałam z niego w ogóle zrezygnować ale mała miała tak wielką potrzebę ssania, że robiła sobie malinki na rączkach, położna poradziła, żeby próbować dalej, może załapie... :) dopiero któryś smoczek z kolei przypadł jej do gustu.
Podgrzewacz wg mnie super sprawa, nawet do podgrzania obiadku, tez mam taki z baby ono, jest w miare tani i dobrze się sprawuje.
kolejnym must have jak dla mnie była niania elektroniczna.
malutka - śliczny komplecik kupiłaś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010491 przez clue
aha jeśli chodzi o minky - sprawdźcie sobie na stronie kolorowodosnu.pl :)
kobieta szyje z minky, mamy kilka rzeczy od niej i są super jakościowo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010495 przez Marta1985
Clue to jest tzw makaszka ? ☺ tez mam pare rze czy od niej i czerwcowka 2013 które rodziły w 2014 drugie dziecko też stamtąd kupiliśmy prezenty ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl