BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 7 miesiąc temu #1010671 przez moniab26
Qrcze, gdzie się podziała piękna, złota polska jesień? Tak wieje, że mało głowy nie urwie i do tego pada brrrr


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1010683 przez LeNa 2405
Hej dziewczyny. Jestem trochę podlamana...
Około 17tyg poczułam ruchy byłam mega szczęśliwa... Nie były regularne ale Czułam... Zaczynam 18-19tydz i zamiast ruchy stawać się częstsze to coraz mniej czuje... W pon byłam u lekarza słuchałam serduszka... Ale ja już z doświadczenia wiem że to nie daje 100%pewności... Teraz mam w środę spotkanie z położna... Nie chce wyjść na warjatke ale martwię się....
Boję się że znowu to się powtórzy... Za dwa tyg mam półkowe...
W ostatniej ciąży tak późno straconej miałam usg w 17tyg i wszystko było dobrze dopiero w 20okazało się że mało mam wód... Sprawdzam wkładki i już świruje bo są wilgotne.... :ohmy:
Chodzę płacze nie daje sobie z tym rady....

[*] 9 TYDZ
[*] 20TYDZ
[*] 26TYDZ ...Hana;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1010689 przez Marta1985
Lena .... A nie możesz iść do lekarza żebyś była Spokojniejsza? Do środy kochana się wykończysz. Teraz ruchy są jeszcze nie regularne więc może to tylko twoja podświadomość.

Trzymam kciuki Lenka mocno :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010698 przez malutkamilka
Lena nikt nie powinien Ci powiedzieć że jesteś wariatką gdy powiesz że straciłaś nie jedną ciążę koło 20 tygodnia! Masz prawo do zamartwiania sie i korzystania i pytania a nawet do częstszych wizyt. Jak masz mozliwosc idz do lekarza niech sprawdzi bo sie psychicznie wykonczysz.
Co do wilgtnej wkladki- wylatuje sluz, ma on w sobie troche wilgoci ktora wsiaka w wkladke lub majtki a gestsze zostaje - tez tak mam ze gestszy sluz zostaje na wkladce lub majtkach a w kolo jakby mokra otoczka ale jka dotkniesz ten sluz to on jest suchawy a wylatuje wilgotny.

Dla swojego spokoju idz do lekarza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010780 przez moniab26
Lena dziewczyny mają rację, jeśli masz możliwość idź do lekarza bo nerwy cię wykończą a i na maluszka nie mają zbyt dobrego wpływu. Co do ruchów to ja też czułam je najpierw dość dobrze i często a później przez kilka dni prawie nic ale teraz znowu czuję bardzo wyraźnie i często


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010792 przez Martynka__89
Hej :) dziś u nas nawet fajna pogoda i wybrałam się z synem na króciutki spacetek, trochę się dotlenic. Lena jeśli masz możliwość to skontaktuj się z lekarzem albo jedź na IP. Doskonale Cię rozumie też wpadam często w panikę jak np. Coś zaboli, zakuje... Kobiety w ciąży po przejściach są bardziej wyczulone na wszystko. Wierzę że wszystko będzie dobrze ! Jeśli chodzi o ruchy u mnie, mała nie źle szaleje.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1010800 przez AgnieszkaAga
Witam Was po bardzo długiej przerwie widzę że miałam co czytac :silly:
Zaczne od tego że ruchy czuję już od tygodnia bo to moja 3 ciąża więc lekarz mówi że to normalne,tym bardziej że przeszłam 9 operacji w tym różne zabiegi więc mam dość sporo zrostów a co z tym idzie, a więc bardziej wrażliwszy brzuch, czasami bolesność gdy dzidzia się porusza , a gdzie tam koniec ciąży.
Wyprawki żadnej jeszcze nie mam w sumie nie wiem na co czekam,póki co miejsce i remont całego mieszkania mamy za sobą,w końcu siostry muszą ustąpić troszke miejsca dla prawdopodobnie brata.
W poniedziałek jedziemy do Żor na badania prenatalne więc wszystko się okaże.
W poniedziałek chyba pójdę też zrobić badania na glukozę,aż się boję bo nie lubię słodyczy, nawet mięsa, szczególnie kurczak to dla mnie odruch wymiotny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010818 przez moniab26
Dziewczyny jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości czy wszystko jest w porządku idźcie do innego lekarza jeśli wasz prowadzący mówi , że jest dobrze. Wczoraj moja koleżanka urodziła synka w 28 tygodniu bo mimo, że od kilku dni bolał ją brzuch i krocze jej lekarz zapewniał, że wszystko jest w porządku, to jej pierwsza ciąża więc tak sobie leżała i czekała aż odeszły jej wody i wylądowała na porodówce, na szczęście póki co maluszek nieźle się trzyma, waży 1100 ale same wiecie jak to jest z takim skrajnym wcześniactwem :(


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010888 przez PaulinaJ
Ja tez tak mam ze czasami czuje Juniora częściej a czasami rzadziej i świruję to chyba normalne. Ale wiadomo dla własnego spokoju lepiej isc do lekarza i już.

My w Kołobrzegu :)


Pozdrawiamy
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010899 przez LeNa 2405
Byłam dziś w szpitalu. Zrobili mi kompletnie wszystkie badania sprawdzili szyjke zamknięta i długa. Nie mam żadnej infekcji zatrucie ciążowe też wykluczyli. Zrobili usg wody też są w normie. Dzidzia główka do dołu się ułożyła.
Ale ogólnie wszystko jest dobrze. Nie wiedzą skąd bóle... Mam się oszczędzać...
Trochę się uspokoiłam...

[*] 9 TYDZ
[*] 20TYDZ
[*] 26TYDZ ...Hana;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010906 przez clue
miałam dziś prenatalne, z dzidzią ok, zdrowa dziewczyna :) waży 270g
problemem okazała się moja skrócona szyjka, ma 27 mm... jestem przerażona po tym jak przeczytałam czym może grozić nie wykrycie tego.
mam zgłosić to mojemu lekarzowi. muszę zadzwonić do niego w poniedziałek...
kule, zjebał (przepraszam) mi się humor.
musiałam się gdzieś wyżalić. sorki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010911 przez Marta1985
Clue nie martw się kochaną ... skrócona szybka to częsta przypadłość założy ci szew lub passar i będzie ok. Też mialam w pierwszej ciąży i wyremonyowalam 75 m mieszksnie takze glowa do gory. Ważne że wykryte

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010912 przez moniab26
clue póki co naprawdę się oszczędzaj i koniecznie pogadaj ze swoim lekarzem o szwie lub pesserze i tak jak dziewczyny piszą, najważniejsze, że w porę wykryte to jest jeszcze czas żeby zareagować a jak widzisz dużo z nas w poprzednich ciążach miało pozakładane takie "zabezpieczenia" i było ok


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010913 przez natkka
Cześć Dziewczyny :) Dni mijają mi ostatnio ekspresowo :( dużo się dzieje i nawet nie miałam kiedy napisać. U mnie po badaniach wszystko w porządku, mała nie jest taka mała bo ma 387 g i 15 cm + 10 cm cm nogi ! No i Tosia zostanie Tosią :)
Poza ttym tydzień mam pod tytułem urodziny rodziców, więc ciągle gdzieś się "bawimy". Wczoraj u teścia :)
Muszę się wam pochwalić, że po 3 latach mieszkania w końcu kupiłam żyrandole :D i nie będą moje pokoje straszyć żarówkami na kabelku :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010917 przez Marta1985
Coś w tym Natka jest bo my mieszkamy 2.5 roku i jeszcze tezę nie mamy wszędzie żyrandoli ☺ ale mobilizację mam ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl