BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1019338 przez natkka
Dzięki Gosia, jestem ciekawa czy będzie robić usg czy tylko pomaca :P
U mnie póki co Tosia jest ułożona pośladkowo więc ogólnie jej kopnięcia są bardziej zabawne niż uciążliwe :]
Ja też się cieszę, że ten czas leci bo już bym chciała mieć Tośkę i nie mieć brzucha :D
Jak wrócę z pracy to zrobię zdjęcie i wam pokaże, ale mnie się ostatnio wydaje, że przestał tak rosnąć jak na początku. Bo w sumie we wrześniu jak mierzyłam to było 94 cm, a teraz jest 95,5 cm więc niewiele większy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019339 przez Gosia 2712
Oj to fajnie masz, ze kopniaki Cie nie bola, moj ostatnio uwielbia dupke wypinac obok mojego pepka i powiem szczerze, ze to bardzo boli :S w szpitalu kazaly mi zwracac uwage na to czy brzuch mi nie twardnieje i jak cos to im zglaszac i kilka razy mi patrzaly na brzuch bo czulam bol i takie rozciaganie calej macicy i sie smialy, ze to maly sie tak rozciaga :P heh mi tam do smiechu nie bylo bo to strasznie boli :S az sie boje co bedzie pozniej :P :whistle:

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019366 przez natkka
U mnie nic, nawet jakoś bardzo nie widać tych ruchów. Jacek tylko czasem coś zauważy, ja niestety nie. Czasem mi brzuch twardnieje, ale to bardziej łącze ze zmęczeniem niż z kopniakami Tosi. Ogólnie póki co (odpukać - bo mam nadzieję, że będzie tak do końca) jest to cudowna sprawa. Tośka jest super delikatna i naprawdę po pierwsze się trzeba skupić żeby wyczuć to przez "brzuch" a już jak ktoś mnie "maca" po ubraniach to w ogóle szanse że poczuje prawie zerowe :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019375 przez moniab26
PaulinaJ oczywiście nie możecie tej sprawy pozostawić bez zgłoszenia, szanse na odzyskanie tej kasy w sumie chyba są niewielkie bo nawet jak policja namierzy tego s...syna to wątpię żeby miał z czego oddać ale powinien odpowiedzieć przed sądem a nie martw się - dopadnie go i boska sprawiedliwość bo na cudzej krzywdzie nikt daleko nie zajedzie.

Gosia tak miałam szef ale nie przypominam sobie żeby mnie bolało, jeden dzień trochę krwawiłam ale nie czułam bólu ale my już jesteśmy na takim etapie ciąży, że chyba wszystko ma prawo już nas boleć, w końcu wszystko się rozciąga a są w końcu jakieś granice naszego ciała. Ja wczoraj poczułam kilka razy takie jakby ukłucie i później przez chwilę swędzenie w środku w pochwie i też się zastanawiam o co chodzi - czyżby jakaś infekcja mi się rozwijała?

U mnie różnie jest z ruchami, są dni, że tylko czuję Jaśka ale nic nie widzę a są takie, że jak się rozbryka to cały brzuch aż podskakuje :)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1019397 przez PaulinaJ
No to u nas widać każde kopniaki. Może właśnie przez to , że łożysko z tyłu? A brzuch no cóż ;-) willa, że ho ho..jutro zrobię wam zdjęcie bokiem bo bateria padła :) Zaraz wrzucę jedno z góry :)

Taką koszulkę w lumpie dorwałam :P pasuje idealnie na ten brzuch ... tak więc...

HO HO HO :lol:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019400 przez Gosia 2712
Oj to u mnie tez widac kazdy najmniejszy ruch :whistle: a lozysko mam na przedniej scianie wysoko wiec to chyba nie reguła... :whistle:

Paulina bluzka idealnie pasuje do brzucholka hehehehe :lol: :lol: :P

Monia a no wlasnie dla tego staram sie nie panikowac chociaz to nie jest latwe :P a moze dzidzia po szyjce cie smyra :P moj wlasnie jak kopie po szyjce to takie smieszne uczucie tam mam jakbyy mi raczke tam wsadzil i smyral od srodke :whistle:

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019405 przez moniab26
Paulina super koszulka :laugh:

Gosia być może, że maluch się tak właśnie ułożył i smyra mnie po szyjce, póki co nie mam żadnych innych niepokojących objawów więc czekam...

A swoją drogą jak ten czas leci, niedawno - jak by wczoraj - dwie kreski na teście a tu już ostatnia prosta przed nami


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1019438 przez PaulinaJ
W środę Szymek będzie :whistle: trza chałupę jutro ogarnąć do końca :whistle: :pinch: W środę do gina i jak wszystko okej to w czwartek witaj Holandio ! :blush:
Wrócimy dopiero po świętach. W piątek mam do odebrania kolejne foty z sesji ;-) Te są piękne...Mania brzusio przytula itd. Zaraz postaram się zmniejszyć te z pierwszej to wam pokaże w końcu.








Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1019465 przez natkka
Cześć Dziewczyny,
Paulina zdjęcia prześliczne :) ja właśnie napisałam do jednej pani fotograf o cenę sesji ciążowej i ewentualne wolne terminy :D zobaczymy co mi odpisze :)
Ja wczoraj byłam u gin, ale był tylko przegląd podwozia :P usg i ktg w styczniu - 8 :)
A dzisiaj jadę na sprawę z zusem :D bić się o rentę rodzinną dla klienta, który ma schizofrenię :]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019483 przez PaulinaJ
Natkka ja chciałam taka sesję jeszcze z Szymkiem i Mary właśnie :) ale nie wiem jak będę stała finansowo :) bo później bym chciała na pamiątkę taka z Mieszkiem :) więc może poczekam i zrobimy sobie taką rodzinną w marcu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019495 przez Gosia 2712
Hejka :)
Paulina sliczne te zdjecia macie :)
Ja raczej nie bede robic zadnej sesji specjalnej, ale w swieta planuje zeby mi siostra troche ladnych zdjec z brzuszkiem porobila :)

Natkka powodzenia na sprawie :)

Monia no powiem Ci ze ja tez w szoku jestem jak ten czas zasuwa :whistle: myslalam, ze przy lezeniu bedzie mi sie dluzyc, ale (odpukac ) fajnie mi leci i dobrze, bo mnie to cieszy :D byle do lutego :)

Pogoda u nas najlepsza do spania :whistle: tez przebudzilam sie o 8 wziac leki i poszlam dalej spac, a co :P szybciej chociaz zleci :P B)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019638 przez natkka
Dzięki Gosia :)
Gosia mnie też ta pogoda dobija, miałam dzisiaj sprzątać salon, ale jak wróciłam to poszłam spać i właśnie się przebudziłam :) nie ukrywam, że chyba dalej zaraz pójdę spać, jestem taka nieprzytomna :(
Fotograf odpisała mi, że pakiet 10 zdjęć kosztuje 320 zł, muszę pogadać z mężem czy się szarpniemy czy jednak niekoniecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019648 przez moniab26
Fajne te świąteczne fotki, mój Oskarek niestety nie bardzo lubi pozować do zdjęć - albo jest śmiertelnie poważny i nie chce się uśmiechać albo robi dziwne miny. Dzisiaj byliśmy na spotkaniu z Mikołajem, najpierw maluchy wystawiły przedstawienie a później były paczki j zdjęcia ze świętym i o dziwo nawet ładnie siedział na kolanach u Mikołaja i się śmiał - podejrzewam, że raczej do paczki ale fotka będzie fajna ;)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019702 przez LeNa 2405
Hej u mnie kopniaki już widać i jak Narazie są przyjemne. Główka do dołu się ułożył to boli trochę jak chodzę... I też lubi się przy pępku kręcić a to też trochę dokuczliwe jest... Ale w nocy też budzą mnie kopniaki albo Czuje jak się kręci. Wczoraj słuchalismy serduszka 140uderzeń dźwięk cudowny

[*] 9 TYDZ
[*] 20TYDZ
[*] 26TYDZ ...Hana;(

Podziękowania: paulinsien

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019711 przez moniab26
LeNa 2405 u mnie też zdarzają się nocne pobudki kopniakami i też upodobał sobie pępek do kopania


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl