BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1020812 przez natkka
Dziewczyny ja wam też życzę wesołych świta :) dzięki za trzymanie kciuków, tata jest już po operacji i z tego co mówią to wszystko poszło ok :)
Dzięki za info, ja musze po świętach zacząć wszystko zamawiać żeby mieć już przygotowana torbę ;)
Ja z Bytomia mam mieszane uczucia. Niby nie było źle ale warunki były straszne. Obskurna łazienka, w dodatku daleko i łóżko na którym nie miałam nawet porządnego prześcieradła :]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020821 przez Gosia 2712
Natkka a co do warunkow tam to sie zgodze, ze sa nie za ciekawe... Ale dla mnie akurat bardziej licza sie lekarze i pielegniarki, ktore moim zdaniem sa bardzo dobrzy...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020857 przez moniab26
Dziewczynki dla wszystkich ciepła i spokoju w te święta, zdrowia i uśmiechu i abyśmy wszystkie dotrwały szczęśliwie do terminu porodu i wszystkie mogły cieszyć się maluszkami.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020886 przez PaulinaJ
Cześć wam. Jak święta? u nas w sumie tak jakby ich nie było. Bez strojenia się, bez zastawionego stołu, bez choinki itd ;) Nie mogę się doczekać powrotu do Polski...ja się nie nadaje do siedzenia tak daleko od domu. W poniedziałek niby mamy wracać...oby bo oszaleje. Z Maryśką można kota dostać na kawalerce . . . w domu to chociaż polata a to do jednej babci a to do drugiej.

Holendrzy wogóle nie podchodzą do świąt tak jak my. Tu nie ma wigilii...a święta to po prostu chwila wolnego na żarcie i picie . Pod nami jest włoska pizzeria i dziś nawet otwarte mają ;-) tak więc jak Szymon wróci z pracy to idziemy na pizze. Miasto samo w sobie nawet nie przystrojone ;-) Ludzie w oknach fakt mają lampki...w każdym coś jest. Wogóle jest pięknie...tak skromnie, czysto. Na ulicy nie znajdziecie papierka czy peta . W oknach nie mają firanek tylko ozdoby ... u nas jak się firany nie ma i mieszka nisko to każdy kukułe w okno robi...tutaj czegoś takiego nie ma. Tylko ja wieśniara zaglądam hahaha ale jestem po prostu w szoku jak ludzie mają czysto, skromnie i gustownie w domach i na ogródkach. Rowery stoją nie przypięte przy stojakach...u nas no cóż...stały by raz. Tak samo jakieś krzesła, stoliki przed domami...tu nie ma płotów. Wszystko stoi i nikt nic nie kradnie.

Zdjęcia wrzucę jak będę w domu bo tu niestety nie zabrałam kabla do aparatu. Chociaż i tak dużo ich nie mam, ale zawsze coś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1020902 przez moniab26
PaulinaJ co kraj to obyczaj, w każdym kraju inaczej się podchodzi do świąt, w Polsce też jeszcze kilkanaście lat temu świętowało się inaczej, nikt nie wyjeżdżał na święta do pensjonatów czy ciepłych krajów, święta przygotowywało się w domu, w gronie rodzinnym a teraz się to wszystko zmienia chociaż i tak z tego co piszesz u nas jeszcze bardziej trzymamy się tradycji. A co do czystości na ulicach - no cóż kłania się ludzka kultura po prostu.
Ja sobie wczoraj pospałam praktycznie cały dzień, o 16 zjadłam śniadanie i chwilę posiedziałam ale o 20 znowu byłam w łóżeczku - hehe takie świętowanie to ja rozumiem ;)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1020935 przez Gosia 2712
Hejka :)
My konczymy dzisiaj 30tydzien, ale ta trojka z przodu mi sie podoba :D synus dal mamusi ladny prezencik na urodzinki :) oby tak grzecznie siedzial przez kolejnych kilka tygodni :)

Swieta i po Swietach, zlecialo nawet nie wiadomo kiedy... Tylko sie czlowiek nazarl i tyle hehe :P dzisiaj robimy sobie maly post, bo na to jedzenie to patrzec juz nie moge :whistle:

Paulina jak bylam w Niemczech to tam bylo identycznie :) czysciutko i tez nigdzie fieranek nie bylo, co dla mnie bylo az dziwne hehe, bo jak my tam zajechalsmy to pierwsze co to poszlam do sklepu zeby jakas kupic :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1020937 przez natkka
Hej Dziewczyny,
Ale te święta dały mi w kość, nie powiem jestem już tak padnięta, że to się w głowie nie mieści :( całe święta w biegu i dzisiaj jak wróciłam od taty to tak bardzo nie chce mi się nigdzie ruszać a powinnam pojechać na jakieś zakupy coby jutro mieć co jeść, ale chyba odpuszcze sobie :]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1020941 przez moniab26
Oj tak, święta święta i już po, dobrze, że trafiła się jeszcze dodatkowo niedziela na leniuchowanie.

Natka, współczuję ci takiego maratonu - wcale nie odpoczęłaś sobie przez te kilka dni, ale postaraj się choć troszkę odpocząć -należy się i tobie i maluszkowi.

Ja w środę odebrałam wyniki moczu i morfologii ale nie miałam czasu na nie nawet zerknąć a dzisiaj patrzę :ohmy: wszystkie wyniki krwi sporo poniżej normy, kurcze ciekawe co mój gin z tym zrobi, w żadnej ciąży nie miałam takich kiepskich wyników, mam nadzieję, że nie weźmie mnie na oddział.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1020972 przez natkka
Monia też mam taką nadzieję, że cię nie skieruje na oddział. Myślę, że da ci jakieś leki żeby poprawić wyniki i będzie dobrze. Moja gin mówi, że nie patrzy na wszystkie wskaźniki bo one dla kobiet w ciąży są zupełnie inne niż podają te laboratoria :)
A mój tata właśnie dzwonił, że go już dzisiaj wypuszczają do domu :)
No i od wczoraj robię zakupy w internetowej aptece, ale jak wrzuciłam wszystko do koszyka co mi potrzeba to wyszło mi, że paczka będzie wielkogabarytowa i że muszę zapłacić za przesyłkę, więc teraz codziennie będę kupować mniejsze zakupy żeby paczki były za darmo :P nie myślałam, że na kosmetyki wydam prawie 800 zł :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021019 przez moniab26
Natka to co ty tam nazamawiałaś? Ja OSkarem też kupiłam dużo przeróżnych kosmetyków a w ogóle ich nie używałam i musiałam wyrzucić bo już się przeterminowały, teraz kupię tylko krem Nivea S.O.S. , coś do kąpieli - pewnie też Nivea i octenisept do pępka, resztę będę dokupować już na bieżąco gdyby okazały się potrzebne.
To dobrze, że tatę już wypisują do domu - świadczyć to może tylko o tym że wszystko jest już w porządku po operacji :)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1021120 przez natkka
Monia zamawiałam wszystkie pierdoły, typu patyczki do uszu, gaziki, waciki, wkładki laktacyjne, kosmetyki dla siebie i dla małej, proszki do prania. Ogólnie jak przyjdą mi wszystkie zamówione paczki to będę miała wszystko co wydaje się być niezbędne :]
Dziewczyny co tak cicho tutaj znowu? Mam pytanie czy któraś zamraża komórki macierzyste?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021128 przez Gosia 2712
Hejka :)
My wczoraj bylismy na wizycie i moj Potrus wazy 1500gr <3 szew trzyma ladnie, ale maly jest tak nisko ulozony, ze gin sie smial ze przy badaniu go smyral po palcach hehe :P Mam dalej lezec i najlepiej podlozyc cegly pod nogi lozka, zeby odciazyc szyjke, gin mowil ze to daje lepszy nawet efekt niz sterta lekow... Kolejna wizyta 18go i wtedy ustaliy kiedy ide do szpitala, lekarz mowil ze tak ok 35tyg bedzie chcial mnie juz polozyc na oddzial i tam bede do rozwiazania no i bede miec cesarke :)

Natkka my nie zamrazamy komorek

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021129 przez natkka
Gosia to już za miesiąc cie będą kłaść do szpitala :) jak ten czas szybko leci :] ja idę na wizyte 8 stycznia i reż jestem ciekawa jak tam mija kruszyska :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021147 przez studentka dietetyki
Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej stanu wiedzy kobiet w ciąży na temat żywności funkcjonalnej :) poniższa ankieta ma formę testu :) dzięki czemu będziecie Panie mogły sprawdzić co wiecie na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie
Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :)
link:
www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021151 przez Gosia 2712
Natkka ja to jestem przerazona jak to szybko zlecialo i dopiero teraz zaczyna do mnie docierac, ze chyba w koncu sie uda :) i ze po 4latach walki o malenstwo w koncu bede je miec <3

Marcowki co tu tak cicho? Co u was? Jak sie czujecie? Ktora teraz ma wizyte?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl