BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1019760 przez PaulinaJ


junior z rana :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019762 przez Gosia 2712
Hejka :)
Natkka 320 zl :blink: no powiem Ci, ze troche sporo :whistle: chyba by mi bylo szkoda tyle kasy dac za 10zdjec :dry: wolalabym dolozyc do wozka czy lozeczka, a zdjecia sama zrobic bo i tak wiadomo, ze pewnie kazda matka szaleje z aparatem na poczatku hehe :lol: :P

Monia Lena to nasze dzieci chyba lubia pepki :P moj lubi sie obok niego wypinac, a to boli masakrycznie :S

Kobitki milego dnia :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019764 przez Gosia 2712
Paulina swietny filmik :) mojego juz probowalam kilka razy nagrac i nie idzie :S jak tylko wlacze kamerke to sie uspokaja, a jak zrezygnuje i wylacze ja i brzuch zakryje to zas zaczyna buszowac :S Cwana mala bestia hehe :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019766 przez LeNa 2405
Ja próbowałam już nie raz nagrać... Ale tak jak i to bywa mały odrazu przestaje nie wiem Czy on czuje światło od tel... Ale może we weekend go przychacze.

A taki ma domek w 27t6d

[*] 9 TYDZ
[*] 20TYDZ
[*] 26TYDZ ...Hana;(

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1019774 przez natkka
Gosia ja niestety tak dobrą fotografką jak Paulina nie jestem, więc jeśli chodzi o sesję noworodkową to na pewno zrobimy. Zastanawiam się co zrobić z sesją ciążową, bardzo chciałam mieć takie ładne zdjęcia pamiątkowe, ale póki co chyba się nie skuszę. No chyba że będzie premia świąteczna :P
Paulina świetny filmik :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019782 przez Natalia1991
hej dziewczyny:) widze ze dzieciaczki szaleja w brzuchach :laugh: :laugh: :laugh: moj tez od paru dni tak konkretnie sprawdza rozpietosc mojej skory na brzuchu :laugh: u hehe widze ze nie dopisalyscie jeszcze mnie do tabelki ze bedzie chlopczyk wiec nie wiem czy sie nie pochwalilam czy waw wylecialo z glowy... Myslalam ze bede miala teraz wiecej czasu dla forum ale moj starszy synek tak dlugo skakal w poniedzialek z lozka na podloge ze w koncu skoczyl i zlamal noge... teraz 3 tyg w gipsie lezymy... a jego naprawde trudno w miejscu zatrzymac....teraz wszedzie go trzeba zaniesc, wszystko podac bo nawet stanac na tej nodze nie moze..... bylam u gina , oczywiscie wizyta bez usg, badanie wszystko ok tylko leukocyty znowu wysokie i przepisal mi taki lek MONURAL nie wiem czy ktoras z was brala? NO i pomocniczo prouro... a co tam wiecej u was? POzdrawiam :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019790 przez Gosia 2712
Lena sliczny brzusio :)

Natkka ale Paulina tez chyba na sesji byla u fotografa? Chyba ze cos pomylilam :whistle: ja z racji tego ze teraz malo co moge sie ruszac z lozka to nie robie sesji ciazowej, ale w swieta jak sie ubiore jakos w miare to siostra pare fotek mi zrobi z brzuszkiem na pamiatke :)

Natalia fajnie ze sie odezwalas :) zdrowka dla synka :kiss: nasza tabelka juz dawno nie byla uzupelniana, bo Malutkamilka nam gdzies zaginela, a to ona sie tym zajmowala... :whistle: Ja mialam Monural na bakterie w moczu

Dziewczyny jakie plany na swieta macie? W domu je spedzacie, czy na wyjezdzie?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019794 przez Natalia1991
Gosia2712 no nasze swiata to raczej w domu z ta noga heh ... :cheer: a ten manural to taka jedna saszetka do rozpuszenia i wypicia przed samym snem tak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019807 przez Gosia 2712
my tylko na wigilie jedziemy do moich rodzicow, bo nas zaprosili a reszte Swiat spedzimy w domu tzn ja w lozku :P
Tak ten Monural to ta saszetka do wypicia przed snem :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019818 przez Natalia1991
No to musze to w koncu wypic bo sie do tego od 2 tyg zbieram... :) swieta w lozku nie beda takie zle maja swoje zalety :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019825 przez Gosia 2712
Oj nie wiem kochana :P ja od ponad miesiaca nie wychodze z niego wiec uwierz mi, ze to nic przyjemnego :P juz mnie wszystkie kosci bola :P (Wiem pewnie nie jestes w temacie, szyjka mi sie skraca i rozwarcie mi sie robi i w tamtym tyg mialam szew zakladany dla tego leze :S )

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019844 przez moniab26
Gosia my wigilię robimy wspólnie z moimi rodzicami - mieszkamy w jednym podwórku - a resztę świąt zamierzam spędzić właśnie w łóżku, z którego ty chętnie być już wyskoczyła :) , o ile jacyś goście się nie zjawią...

Jeszcze przed świętami muszę wyniki zrobić żeby potem przed Sylwestrem się nie włóczyć po przychodniach i mam nadzieję, że nie wyjdą mi jakieś bakterie przez te ukłucia tam w środku


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019851 przez clue
cześć

przepraszam, że długo się nie odzywałam, jakoś brak mi weny... na cokolwiek.
Gosia, trzymałam kciuki cały czas, dobrze, że szew założony a Wy bezpieczni w domku :) !

Natkka a można wiedzieć jakiego fotografa znalazłaś? też się własnie zastanawiam nad taką sesją, z pierwszej ciąży nie mam ani jednego zdjęcia i troche mi żal :)
Noworodkową zrobię na bank :) Będę mieć wspólną, dwie siostry razem <3 :)
I jak w ogóle z Twoim ciśnieniem ? Bierzesz jakieś tabsy na te wysokie tętno? Co mówi lekarz?

Paulina, ale MIeszko szaleje :) współczuję Wam ogólnie całej sytuacji z tym frajerem... odechciewa się wierzyć w ludzi po takich akcjach, mam nadzieję, że go dorwą...
Ostatnio kilku moich znajomych udostępniało na FB status, żeby uważać, bo grasuje jakiś ciul, zakłada drugie fejkowe konto, informacje kopiuje i się podszywa pod wybraną osobę, wyłudzając kasę jej od znajomych... może to ten sam...

moja Olka aż tak nie szaleje, wypina delikatnie dupkę, ale zaczyna mnie to boleć. Poki co jest ułożona pośladkowo, ogólnie łożysko mam bardzo nisko i mała kopie mnie po .... :) do najprzyjemniejszych kopniaków, to nie należy, troche odczuwam dyskomfort, ale cieszę się, że daje o sobie znak praktycznie cały czas, nie muszę się martwić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019855 przez natkka
Gosia te zdjęcia, które teraz Paulina wrzucała to pewnie były od fotografa, ale kiedyś wcześniej wrzucała zdjęcia i były super :)
Ja święta jak zwykle zabiegane, wigilia u teściów, pierwszy dzień świąt u mojego taty i reszty rodziny a potem chyba znowu teściowie :]
Clue - ja pytałam dziewczynę z Bytomia fmfoto.pl/
Z ciśnieniem jest ok, tylko te tętno jest kiepskie. Póki co nic z tym zrobić nie mogą bo nie wiedzą z czego mi się to zrobiło :( nie mogą też przeprowadzić żadnych badań bo jestem w ciąży więc póki co tak sobie z tym żyję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1019947 przez Martynka__89
Witam, dawno nie pisałam ale czytam na bieżąco. Niestety we wtorek z powodu odwodnienie wylądowałam w szpitalu na jedną dobę, zarazilam się od syna rotawirusem i powalilo mnie na kolana:( w szpitalu okazało się że mam o 50/40 % skrócona szyjke i rozwarcie na opuszek palca :( od wczoraj jestem w domu dzis mam wizytę u mojego ginekologa. Prawdopodobnie za 2 tygodnie powrót do Pyskowickiego szpitala na założenie pessara. We wtorek miałam robione godzinne KTG na szczęście skurczy brak :( tylko teraz bez względne leżenie:( miała przyjechać do mnie rodzina na święta ale wszystko odwołuje:( na dzisiejszej wizycie dowien się więcej, mam jeszcze wiecej leków i już nie 100 g luteiny tylko 300 :( a Daria waży 1 564 kg i lekarze mówią że raczej nie dotrwam do terminu. Jak nie urok to sr.....



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl