BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1017057 przez PaulinaJ
Gosia weekend i wszystkich z forum wywiało :) Ja dziś zrobiłam mikołajkowe zakupy dla Mary i chrześnicy męża ;) poza tym ogarniam powoli chatę na święta :) ogarnęłam w szafkach, zrobiłam miejsce na łaszki małego :) z nudów trzeba się wziąć za ozdoby świąteczne. W poniedziałek mam gina, we wtorek endokrynologa :) muszę badania zrobić :) Potem niestety będę musiała jechać do teściowej...ubolewam jak cholera !! tak mi się nie chce . . . :whistle: :whistle: :whistle:

Na sesji Maryś wstydzioch...twarz miała kamienną. Czekam aż mi wyślą zdjęcia żebym mogła sobie wybrać które chce...a tymczasem my z wczoraj :)


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017070 przez natkka
Paulina zazdroszczę, ja jestem jeszcze w powijakach jeśli chodzi o sprzątanie. W ogóle nie mam weny :( Niestety w tym tygodniu już muszę się za to zabrać. Mam nadzieję, że jakoś damy radę :) No i że w końcu zamówimy wózek bo wszyscy mówią, że trzeba z miesiąc czekać, a nie liczą niestety okresu od świąt do 6 stycznia :]
Byliśmy wczoraj w tym boćku w Zabrzu i facet tam był tak zaangażowany żeby nam wszystko wyjaśnić. Wow. Siedział z nami przez 2 godziny i opowiadał z każdymi drobnymi szczegółami o wózkach :] on pierwszy zwrócił nam uwagę, że więcej amortyzacji wcale nie musi być lepsze bo zwykle maca się te wózki "na sucho" czyli bez dziecka. A prowadzenia i funkcjonalność amortyzacji zmienia się jak włożymy tam dziecko. Miał takie fajne kukiełki ważące ok. 9 kh i powiem wam, że masakra. Zupełnie zmieniło to moje spojrzenie na wózki :( ten anex, na który byliśmy już tak zdecydowani jak włożyłam "dziecko" to mi odskakiwał, że prawie mi stanął w pionie.
Jeszcze wczoraj mieliśmy jazdę z sofą, którą zamówiłam do pokoju Tosi. Niestety miała być za tydzień w najlepszym wypadku, w najgorszym przed świętami :( a oni nam w piątek zadzwonili, że przyjadą w sobotę. W dodatku mieli być o 18, a dzwonią o 16, że będą za 15 minut, no jakaś masakra. W ogóle bez zrozumienia, że sofy 130x70 jedna osoba nie wniesie i że trzeba kogoś do tego pozałatwiać :]
Muszę dzisiaj ogarnąć mieszkanie bo wczoraj ( z racji tego, że u nas nie ma żadnego Andrzeja) znajomi wpadli do nas :) no i jak poszli po północy to już mi się nie chciało sprzątać :)
Paulina śliczna Mary :) w ogóle pięknie wyglądacie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017076 przez Marta1985
Piękne foto i śliczne łupy.

Ja po świętach intensywnie kupuje.

Jutro idę po wyniki i mam nadzieję że bakterii nie będzie i we wtorek założy mi krążek i końcu rusze dupke z kanapy.

Gosia i co byłaś w Tesco? Tam na chłopców to są boskie rzeczy :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017077 przez PaulinaJ
Natkka też muszę w końcu zamówić wózek :) model mamy wybrany tylko ciągle mam dylemat co do koloru :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017084 przez Gosia 2712
Hejka :)
Kurcze dopadla mnie sennosc ciazowa :P o 11 nie umie sie zwlec z lozka :whistle: w pierwszym trymestrze tyle nie spalam co teraz :P

Natkka pochwal sie zakupami :) fajnie ze wam facet pokazal te wozki i wszystko wytlumaczyl :) fajnie trafilisci, bo czasami to wiesz jak jest, nic nie pokaza, a patrza tylko wypchnac jak najdrozszy :S Ja mam upatrzony wozek Adamex Barletta, ostatnio go ogladalam w sklepie i bardzo mi sie podoba :) chyba typ mi sie juz nie zmieni :P :whistle: :whistle:

Paulina slicznie wygladacie :) zazdroszcze Ci tych porzadkow :whistle: tez bym sobie z checia ogarnela po swojemu, a tu musze polegac na mezu... heh a wiecie jak chlop posprzata ... :whistle: :whistle:

Marta ja w srode jade na wizyte i tez mam nadzieje, ze ten posiew wyjdzie mi dobry i w koncu mi zalozy ten krazek i bede mogla wiecej robic i sie ruszac, wczoraj bylismy w tym tesco, fakt ladne rzeczy sa ale ceny tez zabojcze :S promocja byla -30% przy zakupie za min 30zl... A ludzi bylo tyyyyle ze szok :S jakby za tydzien swieta byly :whistle:

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017091 przez Gosia 2712

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1017094 przez PaulinaJ
Gosia super łaszki :) u mnie Tesco nie ma :) no i zaczynasz III trymestr :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017101 przez moniab26
Gosia szalejesz na zakupach, za chwilę będziesz musiała drugą komodę kupić :laugh: A co do spania to już kiedyś ci pisałam - korzystaj póki możesz, później się już nie da ;)

Ja mam we wtorek wizytę, co prawda nie zobaczę Jasia ale sprawdzi szyjkę czy się tam nic nie dzieje co nie powinno i będę spokojniejsza zwłaszcza, że w środę mam dwudniowy wyjazd do Gdyni a to jakieś 450km.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1017104 przez natkka





Gosia śliczne ciuszki :)












Teraz ja się chwale moimi 3-dniowym zakupami :) promocja w smyku pomogła mi zapełnić trochę komodę dla małej :P
Ciuszki są ładniejsze niż wyszły na zdjęciach, świtało trochę kiepskie a nie będę obrabiać zdjęć ubranek :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017107 przez PaulinaJ
Natkka ubranka zajebiste :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017109 przez malutkamilka
A tu coraz ciekawiej się u nas robi :) szał zakupów rozpoczęty :)
Ubranka boskie. U mnie w Tesco też poprzebierane, ciężko było znaleźć to co chciałam więc nie wybrzydzalam i wzięłam co potrzebowałam.
A to my z wczoraj
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017121 przez Gosia 2712
Hejka :)
Dzisiaj wstalam wczesniej :P (z ciezkim bolem serca :P ) bo musze jechac po wyniki badan do labolatorium :P heh ciekawe co mi tam wyszlo :whistle:
Ale paskudnie wieje dzisiaj :S u was tez tak?

Paulina a III trymestr to nie zaczyna sie od skonczonego 27tyg? :whistle: przynajmniej wszedzie tak pisze :whistle:

Monia hehe mlody ma juz swoja komode zakupiona :P :whistle: no i powiem Ci ze jakas taka mala sie wydaje :whistle: :P hehe z wyprawki ubraniowej to mam juz prawie wszystko, a co niektore rzeczy ktore tu wam pokazywalam to sa nawet na rozmiar 74 :) wieksze, ale jak byla okazja to wzielam, miejsca nie wylezy :) przydadza sie :)

Natkka cudne te rzeczy :woohoo: :)

Malutkamilka fiu fiu jaka laska :whistle: :whistle: :woohoo: slicznie wygladasz :) pochwal sie zakupami ?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1017132 przez PaulinaJ
Gosia na zp jest od 27 :) a że właśnie zaczęłaś to napisałam :) ale kto wie...każdy inaczej liczy te tyg.
Malutka super wyglądasz :)

Ja dziś wstałam po 7 żeby iść na badania, ale stwierdziłam, że pójdę jutro :P ta pogoda mnie zniechęciła strasznie . . . i tak wstałyśmy po 9.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017149 przez Marta1985
Wyniki super B) żadnych bakteri ani grzybów B) jeszcze jutro troskę stresu i mam nadzieję że nic się nie skrocilo i założy mi ten pessar B)

I będę mogła wrócić do żywych :woohoo:

A ciuszki piękne B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017200 przez PaulinaJ
Ja po wizycie ;) Mieszko ma się dobrze, moje podwozie również. Junior waży 907g. Główką do góry :) Badania do zrobienia to mocz i morfologia :)

Kolejny dowód męskości :P


Buziak ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl