BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1022789 przez Mikulinka
Wietrzyca ale cudo mniam
Kurde laski zawału dostałam wczoraj ( odrylam przypadkiem czyscilam seoja poczte i odkrylsmnpowiadomienie z allegro o transakcji ) mój syn kupił z aplikacji na tel na all laptopa lenovo. ..
teraz odkrecam wszystko .. dajcie mi siły ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1022792 przez Heathera
Mikulinka super balwan. My tez wczoraj byliśmy na sankach a raczej na trawo-sankach bo u nas śniegu mało i na slizgawce. A z tą transakcja ostro oby się udało odkręcić

NatB trzymamy kciuki! I pisz jak tylko będziesz mogła.

Wietrzyca jeju ale Ty masz talent ze nawet te tabliczki sama zrobiłaś super. Ja wczoraj zrobiłam szarlotka z lodami i bita śmietaną :)

Właśnie wczoraj byl super dzień. Wstalismy po 10 zjedlisny sniadanko pyszne później te ciacho i polecielisny na sanki potem do tesciow wieczorem mieliśmy ogladnac jakis film z mezem ale sie poklocilismy o glupoty. Dzisiaj tez się nieodzywamy jeszcze zly na mnie ze trochę do kociola się spoznilismy...



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1022834 przez Mamusia
Tort super.... pewnie był pyszny ja bym sobie zjadła czekoladę jakąś.... :)
Dzisiaj nawet dobrze się czuje... pomimo bólu w kregoslupie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1022867 przez Mikulinka
Ale tu dziś cisza :dry:
Siema dziś Owsiakowo ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1022906 przez Wietrzyca
no cisza, jak makiem zasiał :P

Ale wczoraj pozbyliśmy się starego łóżka na OLXie (hurrra!), więc dziś wykorzystałam wolne męża i podskoczyliśmy do ikei. Mieliśmy upatrzone łóżko dla nas, żeby się przenieść do pokoju Zosi na początku - ze starym by się nam łóżeczko nie zmieściło. Przed sklepem cały parking ludzi, a przed drzwiami orkiestrowi wolontariusze. Nie wiem, kto im podsunął tą lokalizację, ale to było genialne :) Lepsza miejscówka, niż pod kościołami. :)

Zosia szaleje. Wczoraj wieczorem zrobiła tatusiowi koncert kopania, był ucieszony jak dziecko :) Dziś to samo. I dostaliśmy od mojej siostry całe pudło ciuszków małych, muszę je przeglądnąć i zacząć powoli prać. :)
Co u Was? Jak Wasze maluchy i wyprawki?

Pumcia, przeczytałam na owulkach, że siostra urodziła. Gratulacje świeżo upieczona ciociu! Jak się mały z siostrą czują? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1022914 przez natB
wietrzyca jak zobaczyłam ten tort to od razu mnie zaczęło skręcać z głodu :D a śniadanie tu ok 7, w dodatku mega ubogie ;/ ale liczę, że dziś uda mi się w bufecie złapać drozdzowke :P
Tort przebudowany! Kochana mogłabyś to robić na codzień i zarabiać na tym, na prawdę teraz takie torty i inne wyroby cukiernicze są na czasie...jak gdzieś znajdę później fote torba Włada z roczku to wstawię, koszt bagatela 400 xl

Ja od wczoraj już na oddziale, na razie jest ok.zq dużo nie myślę, staram się nie rozpaczac nad swoim losem, bo powiem Wam ze tu tylko są takie ciężkie przypadki, nowotwory u płodów, torbiele na nerkach, szok dziewczyny...ale szczerze dobrze jest wiedzieć, że nie tylko człowiek ma taki ciężki stan, zresztą marne pocieszenie, ale wiem, że profesor tu sir podejmuje rzeczy niemożliwych, a rodzą się dzieciaczki które żyją...

Ja o wyprawce się nie rozpisuje, bo będę najszczesliwsza na świecie, jak będzie nam dane zabrać Helenke do domu...

Odezwę się później, 3majcie się ciepło w ten ponury dzień heh ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1022970 przez NatiK
Cześć dziewczynki :)

Wietrzyca tort super!zdolna bestia z ciebie jest hehe :cheer:
Olivier kopie i daje o sobie znac :) ja się mam dobrze odpoczywam:) jutro idę na krzywą..mam nadzieje ze zglodu nie umrę i to przetrwam...w czwartek kontrola tej szyjki mam nadzieje że będzie ok :)
Co do wyprawki to cześć rzeczy kupiona a reszta później :P jakoś nie mogę się zdecydować na różne rzeczy ;)

natB zdawaj relacje jak tak u was się wszystko ma! I trzymaj się dzielnie!

Pumcia gratulacje ciociu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1022989 przez Mikulinka
cześć dziewczyny dziś robię ente podejście na forum ... ciągle mnie wywala .. co do wyprawki to ja zrobiłam liste dla siebie :D

WYPRAWKA DO SZPITALA DLA MNIE:
Koszula (rozpinana) 4-5 szt. ( 1szt bez rozpięcia )
Szlafrok - jest
Kapcie
Klapki - jest
Majtki siatkowe 6 szt.( czasem nie pozwalają zakładać tych majtek to zależy od szpitala )
Biustonosz laktacyjny 2 szt.
Wkładki laktacyjne jest
Skarpetki 2-3 pary (ulubione)
Podpaski poporodowe duże - jest
Podpaski nocne ze skrzydełkami
Podkład 2 szt.
Ręcznik 2 szt.( jakieś ciemnie )
Jasiek - jest
Opaska, Gumka do włosów-jest
Chusteczki higieniczne - jest
Szczoteczka i pasta do zębów - jest
Szczotka do włosów - jest


KOSMETYKI:

Dezodorant bezzapachowy -jest
Płyn micelarny - jest

Krem do twarzy nawilżający
Balsam do ust
Szampon - jest
Żel pod prysznic - jest
Tantum Rosa lub inny płyn do higieny intymnej - jest
Płatki kosmetyczne - jest
Patyczki kosmetyczne -jest


DOKUMENTY:

Dowód osobisty - jest
Karta ciąży- jest

Skierowanie do szpitala

WYNIKI BADAŃ:

grupa krwi i czynnik Rh (oryginał) jest
ostatnia morfologia i badanie moczu
zrobione po 32. tygodniu HBS - badanie krwi na nosicielstwo antygenu wirusa żółtaczki zakaźnej, lub zaświadczenie o szczepieniu WZW B
odczyn WR - badanie w kierunku kiły (robione dwukrotne: na początku i pod koniec ciąży)
wynik ostatniego USG
wynik badania na obecność HIV
wynik posiewu z przedsionka pochwy i odbytu w kierunku Streptoccocus agalactiae - wykonanego po 35 tygodniu ciąży
wszystkie wyniki badań usg wykonane w obecnej ciąży
inne istotne wyniki badań i/lub konsultacji np.: konsultacja okulistyczna, kardiologiczna, ortopedyczna itd.

woda w małych i dużych butelkach , kubek talerzyk sztućce jakaś ściereczka płyn do mycia naczyń

to tak w kwestii wyprawkowej ( chyba wszystko hmmmm )

Pumcia gratulacje ciociu :) mega wiadomość :D
natB odpoczywaj kochana jesteś pod dobra opieka . I odzywaj się do nas my tu mocno Wam kibicujemy dziewczyny moc pozytywnych fluidów ślemy .
Wietrzyca super ze udało się sprzedać łóżko ...
Mamusia uważaj na siebie odpoczywaj .. jak sprawa z przedszkolem ?
ja wczoraj takiego posta strzeliłam do was i tylko się ma zostało ..... mam nadzieje ze teaz więcej będzie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023000 przez Mamusia
W przedszkolu okazało się ze Adalia po prostu głośno wyraża to ze nie lubi tej dziewczynki... Mój Seba źle zrozumiał.... No...
Mikulinka duża ta wyprawka.... ja już torbę dla Jagodki mam spakowana teraz tylko swoją powoli muszę składać... :)
natB jesteśmy z Tobą :*
wietrzyca fajnie ze Wam się udało sprzedać....

A ja dzisiaj jakaś śpiąca strasznie jestem... masakra z łóżka bym nie wychodziła.. A Tu tyle rzeczy do zrobienia....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023001 przez Mamusia

A to my już 28 tydzień i 3 dzień....
Ale ten czas leci
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1023046 przez Mikulinka
A to co do tej pory mam dla małej ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023050 przez Mikulinka
mamusia ślicznie wyglądasz :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1023062 przez Heathera
Wietrzyca genialne są te kopniaczki <3 Mój tez się cieszy jak malutka kopie. U mnie ju czasami te kopniaki są tak mocne że aż bolące

natB sama widzisz, że cuda się zdarzają więc bądź dobrej myśli szczególnie że dużo osób trzyma za Was mocno kciuki :)

natiK to trzymam kciuki za szyjkę

Mamusia brzuszek fajny :) Ty już masz torbę dla malutkiej masz spakowaną ? ja dopiero myślę żeby w lutym poprać i poprasować ciuszki które mam i pod koniec lutego łóżeczko rozstawić i dopiero początek marca pakować torbę dla małej i dla mnie :P

Mikulinka ale ładne ciuszki masz :)

U nas już ok wczoraj z mężem się pogodziłam i spędziliśmy miło wieczór, dzisiaj w dzień też ok chociaż trochę się nalatałam ze sprzątaniem i gotowaniem. Jutro za to odpoczynek bo kręgosłup już dzisiaj dał o sobie znać.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023095 przez Mamusia
heathera po prostu znając siebie teraz już w zyciu bym tego nie zrobiła bo mi sie juz nie chce tak więc dla dzidzi mam już wszystko poprane i poprasowane w szafeczkach ładnie czekają na dzidziunia... :) łóżeczko rozłożone pościel już czeka A torbę dla siebie pewnie będę też pakowala na dniach tylko jeszcze nie wiem co zabiorę Ale na pewno mniej niż pisała mikulinka bo to za dużo rzeczy jakdla mnie nie potrzebnych aż tak w szpitalu przez te trzy dni....
mikulinka dziękuję śliczne te ciuszki....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023096 przez Mikulinka
Heathera ale malusi brzuszek :woohoo: ja to wyglądam jakbym z pięcioraczkami chodziła :silly:
Mamusia lista dluga ale znając moje szczęście to ja leżeć potrafiłam 2 tyg w szpitalu dlatego takie ilości ... :S ... a no i mąż daleko więc musiałam być "samo dostarczalana " w sensie wszystko mieć pod ręką na już ....
torbę dla siebie też szybciej spakuje tylko ją skompletuje. Teraz też to będzie daleko od domu więc marne szanse na to żeby ktoś ewentualnie mnie odwiedził jakby mi przyszło poleżeć ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl