BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1023098 przez natB
mikulinka l lista może i długa, qle tam niepotrzebnych rzeczy nie ma jak na moje, aha małe wtracenie napisałas tantum rosa lub płyn do higieny intymnej, dla mnie warto wziąć jedno i drugie bo tantum rosa tak zalagodzi ranę, a płyn Cie umyje :P...Ja jeszcze bym wpisała octenisept na szycie do psikania krocza sszytego ;)

natiK 3maj sir tam, zaciskaj nogi i Odpoczywaj, czekamy na relacje z wizyty ;)

heather faktycznie mały brzuszek, u mnie dużo większy, ale wszystko mnie cieszy ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1023102 przez Wietrzyca
Dziewczyny,, śliczne brzuszki!

Mikulinka, jej, cudowne ciuszki :) Ja musze otworzyć pudło, to też się Wam będę chwalić :P

NatiK, trzymam kciuki żeby było dobrze :)

NatB, bidusia, i udaje się dorwać drozdzowke?
Ale fantastyczne wieści! brzmi optymistycznie, bardzo się cieszę! I dalej zaciskamy kciuki!

Mamusia, ja jeszcze prac nie zaczęłam :P podziwiam za mobilizacje!

A oto i mój brzuchol 25tc :P
tyle, że pomimo smarowania 3x dziennie różnymi specyfikami i tak mam już rozstępy :( genetyka... No ale trudno.
Za to jest +3, pomimo tego, że brzuch urósł już duży :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023112 przez Mamusia
Ślicznie wyglądacie dziewczyny....

wietrzyca ja też mam rozstępy.... teraz jesteśmy tygryskami ;) ja mam centymetrowe rozstępy jeszcze po pierwszej ciąży Ale to przez niedobór IGa
Dzidzia od rana daje mi o sobie znać przez kopanie po pecherzu....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023147 przez NatiK
Ale ładne macie brzuszki dziewczynki :)

Ja po krzywej przetrwałam!!!na szczęście nie było cofek chociaż pierwszy łyk średnio mi przeszedł :sick: pogadalam z młodym przed i ładnie mamę wysłuchał hehe :P teraz czekamy na wyniki :) ale nigdy więcej tego nie chce powtórzyć :P jeszcze tak zgaga wrrr...

Mikulinka fajne ciuszki :)

natB super wieści :) silne dziewuszki jesteście wiec wszystko będzie dobrze :) ale kciukasy trzymamy! Nogi cały czas zaciskam hehe :P

Mamusia ja połowy rzeczy nie mam jeszcze a ty widzę już gotowa...dzięki za listę bo sobie pospisywalam i się przydała hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1023154 przez Wietrzyca
NatiK, gratulacje przetrwania na krzywej! :) napisz potem wyniki. Moja siostra porównuje to badanie do picia tortu bezowego w płynie :)

Ja się wybieram jutro, będzie full zestaw: krzywa, powtórka toksoplazmozy, mocz. Coby za jednym podejściem było :P

Mamusia, to są tygryskowe blizny wojenne! :) trzeba je nosić z dumą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1023159 przez Heathera
U mnie rozstępów nie ma, z Wiktorem tez nie miałam ale to po mojej mamie bo ona też w 4 ciążach nie miała ani jednego. Ale nie ma co siwę stydzić takich blizn dziewczyny :)
A my będziemy malować pokój w styczniu bo teraz mąż na wolnym to pomaluje sypialnie i wtedy w lutym rozstawimy łóżeczko i ciuszki popiorę. Kupiłam dzisiaj proszek :) Bo dziewczyna sprzedawała 5 kg loveli do białego za 30 zł i ponad pół worka 5 kg do koloru za 10 zł więc okazja się trafiła. Już bym mogła prac te ciuszki bo lubię oglądać jakie są fajne no ale muszę poczekać na te malowanie :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023195 przez Mamusia
wietrzyca tak jak piszesz noszę je z dumą....

Dziewczyny A mnie od godziny ciągnie dół i boki brzucha.... I kręgosłup znowu boli.... jak mi nie przejdzie jadę do szpitala nawet lekarz mi tak polecił więc kto wie czy nie wyląduje dzisiaj na izbie.... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023207 przez Wietrzyca
Mamusia, nawet lepiej skontrolować, żeby wszystko było dobrze i żebyś się nie martwiła!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023227 przez Heathera
dokładnie Mamusia lepiej sprawdzic



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1023234 przez Pumcia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mamusia - a nie miałaś tak wczesniej ? Mnie często coś ciagnie, czasem naweet jajniki bolą. Ale mam wrazenie, że mi sie po prostu wszystko rozciąga. Rozmawiałam wczesniej o tym z lekarzem bo sam mnie o tym poinformował, że może tak być. Ale jak się boisz to pewnie, leć do szpitala niech zobaczą czy wszystko ok.

Dziewczynki ja juz dziś po zakupach - kolejnych :D chciałam trochę do porodu rzeczy kupić ale kurde nie mam pojęcia jakie te np. majtki kupić. Były jednorazowe lub wielorazowe poporodowe. i jeszcze kilka innych rodzai. Otworzyli niedaleko mnie wielką hurtownię dziecięcą - tam jest dosłownie wszystko i wybór mega :laugh: nie powiem bo ceny moze nie powalają ale spory wybór i wszystko w jednym miejscu - wiedzieli gdzie się ulokować :D pomózcie też jakie podpaski poporodowe bo ponoć tez trzeba. Rodzić będę prywatnie więc dla małego wszystko dostane -jedna torba mniej :) chociaż jest ryzyko, ze jak nie będzie miejsca i zacznę rodzić to niestety szpital mnie czeka ;/

A i kolejna sprawa :D czy zna się któraś na ubezpieczeniach autocasco ? :dry:


Suuuuuuuuuuuper brzuszki dziewczynki a to mój :whistle:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1023247 przez Wietrzyca
Pumcia, mój mąż mówi, że jak tylko samochód ma ubezpieczenie OC (właściciel samochodu podpisuje umowę), to z niego naprawiana jest szkoda samochodu poszkodowanego. Jak Ty wyrządziłaś szkodę, to z męża ubezpieczenia idzie, oczywiście on traci zniżki jako właściciel samochodu. Ale to samochód jest ubezpieczony, a mąż jako właściciel nie musi wcale prowadzić samochodu, możesz Ty.
OC to ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, które pozwala babce naprawić samochód z Twojego ubezpieczenia, a nie z Twojej kieszeni. I w PL jest obowiązkowe, na pewno to macie. Pisałaś, że mąż Cię nie wpisał. Nie wpisał Cię i Ci się zniżki nie naliczają, ale nie ma to nic wspólnego z ubezpieczeniem samochodu jako tako.
AC to co innego, to jest ubezpieczenie, które pozwala naprawić Wasz samochód, czyli samochód sprawcy, i tu już może być różna konstrukcja umów i ono nie jest obowiązkowe.
Czy coś odpowiedziałam? :) Jakby co, to pytaj, mój mąż dużo wie na ten temat.

I cudownie, że Mikołaj jest już z Wami :) Ciesz się ciociu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023249 przez Mikulinka
Przyszła paczka no to się chwalę
Wieczorem odebrałam też wyniki ale je muszę przestudiowac ... odezwę się później

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1023252 przez Pumcia
Dziewczynki wybaczcie ze zaśmiecę przez chwilę forum :blush:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1023256 przez Mikulinka
szybkie pytanie szybka odp.. dla osiołka :D
jak wy ukrywacie tekst / wiadomości hmmm ?
wstawiam .. to co do mnie właśnie doszło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1023262 przez Wietrzyca

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl