BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1023949 przez NatiK
Wietrzyca narazie mam leżeć z nogami w górę ale coś mi się wydaję ze zostanie tak to już do końca...oby szybko zlecialo :)

natB nie jesteś sama z tym lezeniem i ze szpitalem...mój syn ściąga ze mnie wszystko co może a ja później pod kroplowki idę i pewnie tak do końca ;)

Lena dziewczyny mają rację no stress każda ciąża jest inna każdy maluch ma swoje dni...mój też nie zawsze kopie wtedy kawałek czekolady zjem i czekam na odzew :)

Pumcia :laugh: :laugh: :laugh:
To załóż konto :)

Marta1985 ja jestem za :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023950 przez Mamusia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


pumpcia możesz założyć fb to tak jak forum tylko większe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023954 przez Pumcia
Kochane, wiem co to Fb he he :woohoo: jakoś mnie nie rajcuje dlatego nie mam :evil:
A jestem w trakcie robienia zakupów dla małego w aptece gemini - nie powiem ceny mają super :) i wszystko tu jest :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023956 przez Mamusia
pumpcia przecież wiem :P spoko...

A co do tej apteki gminie to i ja chyba zajrzę... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023964 przez Pumcia
Mamusia polecam, koleżanka mi o tek stronie mówiła a i dziewczyny na forum mi przypomniały więc dziś usiadłam, wzięłam listę i robie szoping :D kurde już mam koszyk na ponad 400 zł :woohoo: ale laktator elektryczny też tu zamówię :)

Proszę to jest ta strona :
www.aptekagemini.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023966 przez Marta1985
Pumcia to ty przemysł pomysł bo przecież możesz fikcyjne konto założyć.

I weź zrób print screen co kupiłaś w aptece B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023967 przez Wietrzyca
Mamusia, No ja się stałam wielka fanką tej apteki :-) w porównaniu do Krakowa to naprawdę rewelacja. Głupi femibion 2ka kosztuje tu 37 zł zamiast 55 :-) także wyprawkę też kompletuję.

Pumcia, normalnie ja też Cię uwielbiam, za dystans :)

NatiK, biedulko. zaciskaj nogi i pokazuj mężowi palcem, co ma robić. Oby szybko zlecialo.

Ja nie mówię nie fb, tyle żeby wszystkie miały dostęp...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023970 przez Pumcia
Marta pomyślę, chociaz mi wygodniej tu bo jestem tez na innym wątku :whistle: ;)

Wietrzyca Łobuzie już nie jedną taką gwiazdę widziałam na forum, wejdz na nasz drugi wątek :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023983 przez natB
Oj tak wietrzyca jedna taka,, gwiazda,, jest na testach :D kurna dziś chyba chcą wszystkie rozkręcać forum :D i w sumie im to nieźle wychodzi...

Ja jestem za, wiec jak wszystkie się przeniosą to no problem :).. My z listopadowkami mamy też swoją grupę, no i na marcowkach tez jestem...
Z listopadowkami to nam już leci hm 3 rok razem heh :)

Ale mam dziś lenia, jaaaaaaa wyprawka i zamówienie z Gemini stoi w miejscu heh :D ale lista, co kupić już jest wydrukowana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023988 przez Heathera
Hejo hejo
Nie było mnie jeden dzień a tu tyle się działo hehe :P Jestem u rodziców bo mąz ma w ten weekend studia więc ma bliżej no i ja sama w domu przynajmniej nie siedzę. Iiii dzisiaj w końcu kupilismy farby do pokoi :) Zostalo kupić tylko do salonu bo nie mogę się zdecydowac na kolor :/ Od poniedziałku mąż zaczyna malowanie :)
A pomysł z fb wydaje sie spoko tyle zeby kazdy miał konto .
I zdrowka Wam dziewczyny i duzoooooooo odpoczynku !
Ja napisze dopiero jutro wieczorem albo w poniedziałek jak od rodziców wróce bo tu z internetem kiepsko.
Więc trzymajcie sie cieplutko :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1023996 przez Wietrzyca
NatB, Pumcia, ja Was tam podczytuje, z 3 razy wyraziłam swoją opinię :P fajnie, że macie tam taką fajną ekipę. :)

Wiecie co... Brakuje mi wina :P przed ciążą lubiłam sobie wieczorem nalac lampkę jakiegoś pysznego, mój dziadek robi home made wspaniałe. Nawet kij z tym łososiem wędzonym, z serami plesniowymi. Ale tego wina to mi brakuje :P

Heathera,jak do nas wrócisz to pochwal się, jakie kolory? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023997 przez Pumcia
Wietrzyca skromnie powiem, że masz racje - tam tak naprawdę jest coraz mniej starających się bo większości się udało a kontakt nadal jest. Uzależniłam się od nich, a teraz i od Was bo jedziemy na tym samym wózku :) nie uciekajcie na Fb plissssssssssssssss chyba, że obiecacie mi - czasem sie odezwiecie :whistle: zauważcie, że nowe dziewczyny właśnie na takich forach szukają zrozumienia a nie na fb - tak mi się przynajmniej wydaje :dry:
Oj masz racje, winko ja tez lubię hmmmmmmmmm mojego męża wujek robi takie wina, że aż głowa boli :P pyszne są :whistle: ale . . . wczoraj zjadłam sobie trochę wędzonego łososia bo pomagałam szwagrowi tatar z łososia robić - z tego co wiem Kochana, to łososia można :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024000 przez Mikulinka
U nas wszystko ok. tj . męczy mnie to latanie częste do wc. .. A od wczoraj jakieś mega spanie mam w ciągu dnia .... no zaczęliśmy ferie więc czas dla dzieci teraz . Troszkę popadało wiec frajda jest . Zdrówka dla wszystkich i spokojnej nocy .
Moja przyjaciółka trafiła w nocy do szpitala ... :/ więc jest mnie mniej tu .... co do mieszkania to ma przyjść facet ponoc w pn z jakiej agencji ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024001 przez NatiK
Wietrzyca ojj zaciskam zaciskam hehe :P ooo tak winko weszło by idealnie albo jakieś smakowe piwko serek pleśniowy mniamiii...ja bym ryż z truskawkami zjadła ale niestety mam zakaz :(

Heathera czekamy na zdjęcia nowych kolorów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024014 przez Mamusia
A ja może jutro wyjdę szpItala jupiiiii... muszą tylko wyniki powtorzyc i jak będą dobre to wyjdę.... W końcu.... ja chce już jutro....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl