BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1024430 przez JoanaG
tak się naprodukowałam, naprodukowałam na tym nieszczęsnym telefonie i ciaaach poleciało w kosmos :dry:
Pumcia mój małż niby nie jest takim typowym typowym śledzikiem, ale jest z podlasia i nie tak daleko mam od teściów do Białegostoku :)

Co do mieszkania z teściami- kiedyś na początku, po ślubie padł taki pomysł, ale zdusiłam go w zarodku :lol: chyba pozabijałybyśmy się z teściową hehe, aleeeee mieszkamy z moimi rodzicami, może nie w jednym mieszkaniu, ale w jednym budynku, gdzie mamy wszystko odrębne (no poza drzwiami wejściowymi do budynku) i muszę Wam powiedzieć, że nie narzekamy. Tzn. wiecie, ja nie mam co narzekać, w końcu to moi rodzice, ale mój P. też nigdy nie narzekał, bo mamy dobrze jak pączki w maśle :) obiad ugotują, przesyłki odbiorą :D z resztą P. ciągle wytyka swoim rodzicom, że powinni robić coś tak i tak, bo moi tak robią i tak jest lepiej, wypomina że pomagają, doglądają etc. bo moi teściowie to generalnie mają wszystko gdzieś... ;/

Tak wszystkie wychwalacie mężulków, ja też na swojego nie narzekam, i posprząta, i upierze i ugotuje :) sprawy załatwi, także źle nie jest, nie mówię, oboje jesteśmy upartymi zakapiorami więc czasami mam ochotę przydzwonić mu młotkiem od kotletów.... heh ale na ochocie się kończy ;) :laugh:

Nat daj znać koniecznie jak po wizycie, myślę o Was cały czas :) musi być dobrze, prześlę Ci na fb piękną historię, wczoraj czytałam ją wzruszona i od razu pomyślałam o Waszej Helence, wiem że będzie wszystko jak trzeba :)
Mamusia, NatiK trzymajcie się, będzie wszystko dobrze, czego się nie robi dla tych malutkich Skarbeczków :)

Ja wizytę mam dopiero za tydzień 26-go , a III prenatalne dopiero 8-go lutego. Ciekawe co tam u mojego księciunia słychać, kopie wszędzie gdzie się da, czuje go i na dole i po bokach i koło pępka a czasami to wręcz aż pod piersią.... ja nie wiem co on tam odstawia, ale zapowiada się niezły akrobata :) aaaa no i m-c temu podobnie jak u dziewczyn miałam bakterię w moczu, ale zrobiłam i posiew i badanie ogólne i o dziwo wyszło wszystko ujemne :dry: a nie brałam kompletnie nic, jedyne co, to piłam herbatkę żurawinową z Herbapolu.... no nic, grunt że zadziałało.

Ściskam Was i czekam na info jak po wizycie :)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024461 przez Heathera
Dzięki dziewczyny za komplementy :)

Justysss a Ty z brzegu jesteś tak teraz doczytałam, byłam tam jakieś 2 lata temu na weselu bardzo ładne miasteczko ten ryneczek fajny macie :)

Dziewczyny w szpitalu trzymajcie się tam...wiem że jest ciężko sama z wiktorem leżałam ponad tydzień i wariowałam ale niestety trzeba czasem :/ Umilajcie sobie czas jakimiś gazetkami, grami czy muzyką :)

I trzymam kciuki za wizyty oby wszystko było dobrze : ) ja mam dopiero 25 w poniedziałek

A z tymi infekcjami w ciąży to tak jest bo zmienia się ph pochwy i wtedy łatwiej o infekcje :/ Ja z moczem mam ok ale miałam już 2 razy infekcję bakteryjną i teraz patrze że znowu coś jest nie tak pewnie znowu dostanę globulki i krem przejdzie na trochę i znowu cholerstwo przyjdzie też nie wiem skąd jak nawet myję się specjalnym płynem który gin mi polecił. No niestety



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1024481 przez Pumcia
Pumcia - chłopiec SZYMON 24 kwiecień
KArii - chłopiec
Nat B - dziewczynka HELENKA MARIA 2 kwiecień
MAmusia - dziewczynka
Heathera - dziewczynka WERONIKA 18 kwiecień
Wietrzyca - dziewczynka ZOSIA 29 kwiecień
Lena - ?
NatiK - chłopiec OLIWIER 23 kwiecień
Joana G - chłopiec KONRAD 8 kwiecień
Marta 1985- chłopiec WOJTUŚ 16 kwiecień
Anielka - dziewczynka 1 kwiecień
Mikulinka - dziewczynka 30 kwiecień
Koticz - chłopiec JONATAN 27 kwiecień

Jussstyś - chłopiec ADAŚ 15 kwiecień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024485 przez Pumcia
Hej Justyś - fajnie, że dołączyłaś ;) już Cie nawet dopisałam do złotej listy :P gratuluję chłopca - jest nas więcej :evil: Kończysz 27 lat - i powiadasz, ze do młodych nie należysz ? hmmmmmmmmmmm no weż bo ja za 2 dni kończę 31 :woohoo: Co do tycia w ciąży to ponoć te szczuplejsze tyją więcej, żeby dziecko mogło się lepiej rozwijać - chyba coś w tym jest. Moja siostra chudzielec przytyła 25 kg.

MAcie rację z tymi wizytami, ładnie nam się poskładały - ja mam w piątek :whistle:

Mamusia
- że co ? poprane, poprasowane w szafeczce masz ciuszki - weż bo popadne w kompleksy :D ja jestem w fazie kupowania wszystkiego, pranie myslałam zostawić na . . . yyyyyyyyyyyyyyyyy pożniej :evil: a ja nie czuję, żadnej czkawki :blush: pewnie przez to, że mam łożysko na przedniej sciance :dry:

Wietrzyca - ha ha ha ja tak samo jak ty miałam plan, urodzić do 30ki. Mały poślizg się nie liczy :evil: fajnie że u Ciebie badania ok mi w piątek przejrzy moje badania, wydaje mi się że są ok :) do szkoły rodzenia idę w przyszłym tyg bo boł kręgosłupa mi w tym tyg doskwiera i dałam sobie spokój ;/ damz nac jak było u mnie a ty pisz jak u Ciebie :)

Wczoraj aż mi łezka poleciała jak oglądałam wiadomości :( matka wyrzuciła swoją 3 miesięczną córkę przez okno :angry: :( nie mogę takich rzeczy oglądać - nie na moje nerwy . . . .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024500 przez Mikulinka
U nas ok. Ferie .. ferie ...ferie ... korzystamy ile się da puki śnieg jest .

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Witam nową mamusię :) :) :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dziewczyny na "wczasach przymusowych " trzymajcie się dacie rade silne babki jesteście .
Trzymam za każdą kciuki i za te co badania maja wizyty usg i za te na tych "wczasach"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024507 przez Marta1985
Podwozie ok. pessar dobrze trzyma brzuszek wysoko i miękki żadnych infekcji nie widać serduszko bije jak dzwon jedynie na konsultacje endykronologiczna muszę iść ale to tak dla spokoju świętego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024525 przez Jussstyś
Heathera tak, z Brzegu :-) właśnie my teraz w sobotę na wesele idziemy do siostry mojego męża więc się wybawimy :-)

Przepraszam za opóźnienia w zdjęciach ale miałam gości najpierw była koleżanka z córką, teraz przyjechał tesciu z męża bratem i dzieciakami. Dopiero co wyszli... I znów będę miała rano problem żeby małą do przedszkola dobudzic...
Nie wiem czy wejdzie zdjęcie bo pisze z tel. ale próbuje wrzucić. Zdjęcie sprzed tygodnia mojej księżniczki :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024530 przez Jussstyś
A i zapomniałam podziękować za dopisanie mnie do listy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024532 przez Heathera
pumcia brak słów dobrze ze nie ogladalam...

mikulinka no czasem sa takie kłótnie że ma się dość.... obyscie szybko sobie wyjasnili i atmosfera się poprawila :)

marta no to dobre wiadomości :) a napisalam ci priv

justysss mała dama :) za pewne dogadala by się z moim synkiem :)

Ja z synkiem dzisiaj spimy ubtesciow i może jutro tez bo maz pomalowal sypialnie a teraz wzial sie za przedpokoj a ze tam byla tapeta to trzeba cekolowac czy cos tam i się kurzy i brudzi. Mam nadzieje ze szybko mu pojdzie bo juz nie mogę się doczekać :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Podziękowania: Marta1985

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024534 przez Heathera
A co do ruchów to czkawke czasem tylko czuje ale czesto jak mnie mala kopie tzn z brzucha wystawia noge czy reke ze taka gulka się na brzuchu robi to mi boli a raczej tak nie przyjemnie kluje ze czasem nawet krzyknę ała tez tak macie ?

I musze się sprezac z wyprawko bo cos mi się wydaje ze urodze wczesniej tak jak wikora czyli pewnie pod koniec marca. Maz sie smieje zeby 22 bo wtedy jego urodziny :p czyli praktycznie 2 miesiace zostało aaaaa :0



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024536 przez Marta1985
wybrałam pościel dla Wojtusia :)

amaloo.pl/zestawy/244-zestaw-poscieli-9-...egwiazdki-szare.html

piszcie piszcie na priv :) grupa działa ale bez Pumci to tylko taka grzeczosciowa bedzie :)

zajadał sledziki z cebulką i popijam cappucino ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024537 przez Jussstyś
Heathera na pewno by się dogadali :P Twój mąż z 22marca tak jak moja mama :) ja mam nadzieję że jednak w kwietniu urodze, bo nie uśmiecha mi się spędzać świat w szpitalu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024539 przez Jussstyś
A i łożysko mam na przedniej ścianie niewiele wyżej od pępka. Ale czuję czkawke dość często. I ruchy dość szybko zaczęłam czuć bo już w 16tygodniu. A teraz lubi kopać bo zeberkach bo jest ułożony już głową w dół i raczej swojego położenia nie zmieni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024540 przez Marta1985
Ja mam w planie rodzić 31 marca :) urodziny mam 28 marca :)

Bartek urodził sie 24 maja a mąz jest z 21 maja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024542 przez Heathera
marta posciel fajna kolorki mi się podobaja :)

justyss u mnie koniec marca to bedzie 37/38 tydzien wiec ciąża juz donoszona i nie trzeba bedzie długo w szpitalu siedzieć. Wiktora urodzilam w 38. Oczywiscie lepiej zeby dłużej siedziala w brzuszku ale mam takie przepuszczenie ze to jednak bedzie marzec oby wlasnie koniec a nie początek.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl