BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 1 miesiąc temu #1030250 przez Pumcia
Joanna super, że się w końcu ruszył - teraz to już na spokojnie możesz czekać do rozwiązania :evil:

Wietrzyca
to Go pilnuj :woohoo: żeby krzywo nie zamontował - bo ja się tyle o fachowcach ostatnio nasłuchałam, że już mnie nic nie zdziwi :evil:

A wiecie co ? Dziś pierwszy raz zostałam przepuszczona w kolejce na poczcie - i to przez młodą dziewczynę :woohoo: Chyba już jestem słoniątkiem :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030255 przez Wietrzyca
Pumcia, no pilnuje go. :P ale on robił szafy mojej siostrze i była zadowolona, więc z polecenia to by chyba się nie wyglupial, mam nadzieję :laugh:

Widzisz, czyli jednak są jeszcze ludzie, którzy widzą kobiety w ciąży! I to młode ludzie! Szok :) gratulacje dla tej dziewczyny, naprawdę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030261 przez Heathera
Joanna ooo super wieści teraz możesz być spokojna :)

Wietrzyca ooo to fajnie że już szafę będziesz mieć :)

U nas pochmurno chociaż trochę słońca też było. Moja mam poszła z Wiktorem do lekarza, a ja z psem wyszłam a teraz czekam na nich, ciekawe co lekarz im powie.
Dziś i mnie jakiś marudny humor dopadł :/ Nic mi się nie chce, dobrze że wczoraj wysprzątałam i obiad mam prawie gotowy z wczoraj.
No i na pewno wezmę sobie dłuuugą kąpiel dzisiaj



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030282 przez Mikulinka
Kasia szafa stoi już ?
Jeny mnie cos pobolewa brzuch trochę twardnieje i puszcza za to nogi i ręce puchną dziś ..
No jakaś senna jestem tyle planów od rana co to ja dziś nie zrobię no i dupa tylko plany ...
Obiad dziś kombinowany każdy co innego ... Adam żurek a my do wyboru albo kopytka z sosem albo pyzy . (tego trochę i tego trochę ) .Brak weny twórczej w kuchni .
Co do umeblowania łazienki to jeszcze myślę nad ustawieniem . W so wypada mi mała imprezka ( mam zamiar się doczłapać ) koleżanki ur. W niedzielę chyba będę już ogarnięta do remontu . ( mam nadzieję ) . Zastanawiam się co z łóżeczkiem ( chyba je trzeba będzie złożyć ) Pokój córki zakleję i nikt tam nie będzie wchodził no bo i po co ( ona ciuchy rzeczy szkolne weźmie do babci ). Więc tak sobie myślę ze tam wstawię pralkę na czas remontu .
Jak tam dane do tabelki ? Dziewczyny podawajcie Kasi :D
A tak z innej beczki to już się orientowałyście co przysługuje po urodzeniu dziecka Wam ?
Czy któraś się stara o te 500+ ? Becikowe ?Czy coś innego ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030292 przez Pumcia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030301 przez Mikulinka
Pumcia dobre :woohoo: :woohoo: :woohoo: :lol: :lol: :lol:
Drugie pranie wstawione małej lecę po pierworodna teraz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030302 przez Karii
Mikulinka czyli przygotowania do remontu pełną parą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030303 przez Karii
Rozpisalam sie na pól strony i mi wszystko usunęło. Wryyyy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030304 przez Karii
Wczoraj przyszło łóżeczko drugi raz bo za pierwszym pomyłka była z kolorem. Czekam jeszcze na komodę, w sypialni robi się ciasno no ale co zrobić synkowi daliśmy większy pokój kosztem naszej wygody
Załączniki:
Podziękowania: Mikulinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030308 przez Karii
Mikulinka z jednej strony super że remont za pasem chociaż z drugiej czeka cię sporo sprzątania no ale w sumie szybko pójdzie i będzie super. Wietrzyca super że szafa już będzie zawsze to duża wygoda. Ja wczoraj i dzisiaj i dzisiaj poprałam ubranka i pieluszki a z prasowaniem się chyba wstrzymam aż przyjdzie komoda wtedy od razy będę sobie układała. Zostało mi do prania jeszcze pościele rożek, prześcieradła, pokrowiec na przewijak ale to też się jeszcze chwilkę wstrzymam. Mikulinka co do tego co nam się należy to oczywiście 500+ z racji drugiego dziecka, becikowe to nie wiem czy się załapiemy no i oczywiście z ubezpieczenia.

Dziewczyny mam pytanie jak robicie aby tekst lub obrazek był ukryty?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1030340 przez Mikulinka
hej właśnie dotarłyśmy do domu jakąś chwilę temu . Młody zasnął po drodze .
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dziś mam jakiś kiepski dzień ogólnie ... Odebrałam awizo i poleciałam po córę . W drodze powrotnej w Rossmanie kupiłam jeszcze małe pierdołki do kosmetyczki "mini" ( pasta do zębów , szczoteczka , płyn do płukania ust , żel do rąk antybakteryjny, gąbkę ). Prawie kosmetycznie będzie wszystko jeszcze tylko szampon i krem do buzi . No i po drodze w kaufflandzie spożywcze... i do domu ...
Karii ja tez nie wiedziałam jak się ukrywa .. Ale dobre dusze podpowiedziały więc się dzielę ..
u góry na pasku masz ikonki "B" .. to w tym rządku ... są takie ludziki "żółty" i "niebieski " z kluczem jak klikniesz na to to ci się pokaże
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
"
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
" ... Wtedy możesz pisać między tymi nawiasami tekst . Nie jestem pewna co do zdjęć jak to działa ... Może któraś z dziewczyn podpowie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030341 przez Pumcia
Kari jak napiszesz jakiś tekst lub wstawisz rysunek to go pózniej zaznacz i tak jak mówi Mikulinka naciśnij ze 2 ludziki u góry :) tadaaaaaaaaaa gotowe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030350 przez Karii

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030351 przez Karii
Dzięki dobre duszyczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030353 przez Karii
W takim razie podaję dane do tabelki
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl