BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 1 miesiąc temu #1030355 przez Mikulinka
Brawo Karii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030366 przez natB
Karii nooo fajnie Wam to wyszło, ciasno, ale przytulnie :) :)

Tu są moje dane do tabelki
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mikulinka ja szczerze mówiąc się nie interesuję tymi tematami, bo nigdy od Państwa nic nie dostałam... jak urodziłam Władka to nawet pierwsze becikowe te podstawowe 1000 zł. było od dochodu... teraz chyba się to już zmieniło... drugie 1000 zł. było z mopsu też od dochodu, ale już mega niskiego... także nam się nic nie należało....
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
ale szczerze nie mam czasu się tym interesować na razie... a co do 500+ ja dalej nie wierzę, że to wejdzie w życie także tego :evil: :evil: :whistle:

wietrzycajak szafa :D? pochwal się ;D... co do porodu nie wiem, jak mi wywróżyły :P... tak ,,czują" :D... zresztą dostaję już telefony, czy urodziłam :P hahaha

Mój mąż uwaga wczoraj poczuł chyba, że czas leci no i zrobił maluchom w końcu lampy, tak jak miały być :P

Pumciahoho ale Ciebie zaszczyt spotkał pod koniec ciąży hehe :P... mnie to nawet w Rossmanie, gdzie niby kobiety mają pierwszeństwo, nie przepuszczają XD... za to w lidlu i w biedronce, jak jest dużo klientów zawsze Pani otwiera kasę i mnie woła :P :D

Joannanooo Kondziu się w końcu zdecydował, że czas się ustawić do wyjścia :)... no stres :) teraz tylko poród

A ja dziś zamawiam dla małej kocyk... teraz myślę, że cieńszy, czy taki grubszy ala kołderkę hmmm :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030372 przez Karii
Oj NatB to uważaj na tym etapie to trzeba być czujnym, ja tez się juz bardzo słabo czuje, nie ma mowy o większym spacerze czy zakupach, wczoraj sie strasznie wystraszyłam bo weszłam do sklepu Adasia w koszyk wsadziłam i niby weszłam tylko po pieczywo i małemu szczoteczkę do przedszkola wymienić i w pewnym momencie tak mi sie słabo zrobiło, zlałam sie potem, nogi jak z waty, na szczęście po chwili przeszło ale juz miałam dzwonić po męża. Później bylo juz ok. Co do kocyka to ja mam takie cieńsze tzn.z podwójnej dzianiny ale raczej nie kolderkowe, jeszcze jeden mam dostać po porodzie, w sumie ma sie na wiosnę, dzieci zawsze ubrane cieplej dodatkowo okrycie od wózka jeszcze mam wiec chyba grubszego nic nie kupuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030386 przez Heathera
Karii przytulna sypialnia, dmuchawce bardzo fajne :)

Wietrzyca pokaż zdjęcia szafy :)

Mikulinka my na pewno dostaniemy becikowe 1000 zł bo ono jest chyba bez dochodu, na te dodatkowy drugi 1000 zł z mopsu nie wiem czy się załapiemy. Na pewno dostaniemy coś z pzu bo mamy dodatkowe ubezpieczenie. A te 500 zł na dziecko no to jeśli wejdzie dostaniemy na pewno na drugie dziecko, na pierwsze za pewne nie bo za duże zarobki :P

NatB dokładnie uważaj na siebie :) A Ty wyniki krwi masz dobre ? Bo ja mam problem z żelazem i też mi często tak słabo się robi przez to, może u Cb też jest jakiś niedobór ?

U mnie wczoraj też kiepsko. Wieczorem zgaga mnie taka dopadła, że aż zwymiotowałam :/ Do tego mała strasznie kopała i uciskała mnie w pęcherz :/ Jeju ja to bym już chciała żeby był koniec marca i bym mogła już rodzić bo będę w 38 tygodniu



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030387 przez Marta1985
A ten mój mały smieszek miał dziś punkcje ledzwiowa. Wynik w poniedziałek i jak coś to wychodzimy najpóźniej we wtorek ☺ ladnie je i przybiera bioderka i słuch jest ok ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030389 przez Heathera
Marta super wieści :) Ale Ci fajnie, że już maluszka masz przy sobie :) Trochę zazdroszczę, ale jednak mam nadzieję że moja posiedzi przynajmniej do końca marca.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030395 przez natB
heather ja wyniki krwi mam idealne... także wiesz, co po prostu organizm już nie ogarnia :)...

Kariiaaaaa czułam się wczoraj popołudniu tak samo! normalnie nie ogarniałam świata zewnętrznego... Ty też uważaj na siebie...

Martacuuudowne wieści :D... 3mam za Was kciuki :D... jery jery... a jak powiedz mi z karmieniem? przystawiałaś małego do cycka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030398 przez Karii
Marta super :) No właśnie jak z karmieniem??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030409 przez Marta1985
No karmię swoim mlekiem ☺narazie z butelki bo muszą wiedziec ile zje ☺mieliśmy się dziś zaznajamiac z cycem ale przed badaniem dostał jakiś lek i ogólnie jest plan na przespany caly dzień więc jutro spróbujemy ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030411 przez natB
Marta to trzymam kciuki za przystawianie :)... ja tak bardzo chcę karmić euh... boję się, że mała na początku będzie na butli, a potem będzie już ciężko wrócić do cyca... łeeejerey... niepotrzebnie się przejmuję pewnie heh :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030417 przez Mamusia
Cyc ważna sprawa też jestem bardzo nastawiona na karmienie
KARI brawo ;)
MARTA na pewno się nam uda moja mama twierdzi ze wszysko siedzi w glowie :) bedzie dobrze z karmieniem... :)

A my dzisiaj mieliśmy wypadek na hustawce takiej wiszacej w domu dziadek nie powiedział mi ze masłem nasmarowal to co się husta te metalowe i jak zaczęłam ja hustac to whusta jedna szelka jak mi Adala powiedziała ze dziadek dał o masło to całe szczęście ze go w domu nie ma bo chyba bym go zjechała z góry na dół.... No masakra.... jego pomysły są czasami gorsze od pomysłów Adalii.... I przez to mała ma szyję przetarta....
Chociaż dobrze ze tylko jedna wypadła bo jakby dwie wypadły to polecialaby na twarz... A tam jeszcze jest próg..... No tragedia na miejscu jak nic by była...
Jeszcze z tego wszystkiego ja zaczęłam nosić i przytulać i teraz mnie boli brzuch.. masakra....

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030436 przez Heathera
Mamusia wooo matko ! Dobrze, że nic więcej się nie stało :/
A ja spakowałam w końcu torby do szpitala :) Zostało tylko kilka rzeczy tzn do codziennej pielęgnacji dla mnie i szlafrok wpakować i dokumenty i będzie wsiooo :D



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030437 przez Mamusia
heathera całe szczęście.... ja już też spakowana dla dzidzi wszystko a dla mnie jeszcze właśnie takie kosmetyczne rzecz szczoteczka do zębów pasta szlafrok kapcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030438 przez Karii
Ja obiecałam mężowi ze po weekendzie pakuje torbę, w sobotę mamy gości wiec odkladam to na poniedziałek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030458 przez natB
Ja dalej do końca nie spakowana :evil: :evil: :evil:

mamusiakurna za bardzo nie rozumiem, co się stało Adeli, ale kurna ta rana nie wygląd dobrze... biedna.. dobrze, że nic się poważnego nie stało... trzeba mieć oczy dookoła głowy dosłownie euh...

Ja dziś mam kolejny dzień lenia, może faktycznie dopakowanie tej torby to dobry pomysł.... kurczę tak mi ciężko się do tego wziąć... :whistle: :whistle:

No nic wydelegowałam chłopaków do żłobka i pracy i poleżę troszkę :)... zajrzę tu później :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl