BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 1 miesiąc temu #1030673 przez Heathera
Marta super słodziak :) I fajnie, że już niedługo do domu wychodzicie :)

Wietrzyca fajna szafa, fajnie że ma dużo szuflad i przegródek ja takie lubie :) A do tabelki możesz wpisać Wiktor 2012

Karii to też dobrze, że do domu wracacie zawsze to lepiej niż w szpitalu a jeszcze z tydzien, dwa i możesz spokojnie rodzić :)

Mamusia u nas dziś rybka w sosie śmietanowo-koperkowym :)

natB to Ci dzisiaj dobrze z tym obiadem :)

Ja dzisiaj byłam na wizycie. Ogólnie ok ale znowu infekcję mam :/ Kolejna wizyta za 2 tygodnie i musze mocz i morfologie zrobić do tego czasu. Wracałam dzisiaj od gina na piechotę bo już nie chciałam wydawać kasy na taxę i trochę się zmachałam. Ogólnie nie jest strasznie daleko ale przy bólach kręgosłupa i krocza nie było tak łatwo :P Trochę musiałam potem poleżeć i odpocząć ale już jest ok.
Jakie plany na popołudnie ?



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030674 przez Heathera
AAA no i dzisiaj zaczynamy 35 tydzień ciąży :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030679 przez Mamusia
wietrzyca ddane do tabelki to Adalia 2011

natb to Ci zazdroszczę u nas codziennie muszę obiadek zrobić... W weekend czasami wychodzimy na mieście zjeść...

heathera u nas wszystko spontanicznie do 18:30 wtedy juz tradycyjnie kolacja kapanie czytanie i spać A potem czas dla rodziców ;) co do bólu to mnie strasznie jakby iglami kuli po pachwinach i w kroku masakra straszne to ja już chce urodzić :) i mieć z głowy jak Marta

Dziewczyny co sądzicie o thermomixie?? Czy którąś może ma??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1030721 przez Wietrzyca
Dzień dobry :) jak spalyscie?

Mój małż się przeziębil, dostał na noc banicje do innego pokoju. Biedny jest, z kataru oddychać nie może, kaszle od tchawicy, niby nic a tak go męczy. Lecze go czym mogę, ale do pracy poszedł. On jest z tych, co to nie biorą zwolnienia ;) heh.

Mamusia, sama nie mam, ale znam osoby które używają i są bardzo zadowolone.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja się zabieram za prasowanie i układanie rzeczy do w końcu wolnej szafki Zosi :)
miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030723 przez natB
Wietrzyca Dzień dobry :)

A który facet bierze wolne, jak jest chory heh :P mój to jak jest chory mówi, że zdrowy jest :P
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mamusia ja nie mam, ale słyszałam pochlebne opinie :)... dla mnie on jest za mały, bo na dzień dzisiejszy gotujemy dla 4 osób dorosłych, a to naczynie jest dość małe... ale tak z chęcią bym w niego zainwestowała :) cena przeraża, ale warto :)

A ja dziś pakuję tą walizkę do szpitala na poród i torbę na 2-dniowy pobyt w moim szpitalu :P jutro mnie gin kładzie euh... no nic podejrzę małą, zrobi ktg, morfologię :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030739 przez Mamusia
A u nas dzien rozpoczal sie smutkiem.... kuzynki dziecko (chlopczyk 8 miesiecy) zauważyli plamke na oku i dzisiaj okazało się ze to siatkowczak..... Tak mi przykro.... :(
Dzisiejszy humor na dziś to smutek....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030740 przez natB
mamusia tak mi przykro :( :(... ostatnio dużo przypadków tego typu nowotworu, albo tak jest to nagłośnione... eh... 3majcie się dzielnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030768 przez koticz
Uwaga!Ogarnelam pakowanie torby:) jeszcze jakies resztki do wsadzenia mam i koniec.

Ledwo juz chodze,jestem strasznie padnieta pewno z powodu anemii.W styczniu hemoglobina 12 a pod koniec lutego juz 9...
Dzis mialam sprawy do załatwienia z rana i nie zdazylam zjeść śniadania za to wzielam na pusty zoladek zelazo,magnez i no spe i potem puscilam pawia na parkingu pod biedronka :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030776 przez Mamusia
koticz dobrze ze juz spakowalas torbe.... :)

A mnie dzisiaj wzięło na pierogi....

50 sztuk wyszło..... teraz juz padnieta ide złożyć wielkiego brzucha do łóżeczka....
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030796 przez Heathera
Coś tutaj ostatnio cicho się zrobiło
Pochwalcie się jak wczorajszy dzień kobiet Wam minął ?:P



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030806 przez Mamusia
heathera mnie ten dzień minął jak każdy inny głównie w kuchni..... zrobione były pierogi jabłecznik i bezy.... dzisiaj od rana leniuchuje w lozku.... No i u nas zima za oknami więc w ogole nic się nie chce....

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030816 przez Heathera
Mamusia wow ale śniegu...u nas słoneczko świeci i bez śniegu :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030852 przez Wietrzyca
Mamusia, ale czad! U nas ani grama śniegu, za to ładnie i słoneczko!

Dzień kobiet, cóż, sama sobie wybralam prezent - pojemniki do transportu ciasta i torta (które zawsze sobie chciałam kupić) :P nie miałam sumienia kazać temu choremu jeszcze szukać, nie mamy też w zwyczaju na takie okazje kupować sobie nic drogiego, akurat jeden był w biedro a drugi w lidlu :). I dostałam też od męża piękna rozyczke :) jak tam u Ciebie Heathera?

Koticz, wyślij mi trochę zapału do pakowania torby! Bo się za nic zmobilizować nie mogę!

Za to kupiłam już kartki na święta, lubię się za nie zabrać wcześniej, żeby nie było na ostatnią chwilę.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Tu jeszcze brzuchowe selfie z dzisiaj

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030853 przez koticz
wietrzyca zapal bardzo prosty...ginka mowila na ostatniej wizycie,ze walczymy juz o kazdy tydzien wiec wolalam sie spakowac niz później panikowac:)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030863 przez natB
koticz
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A wiec jestem w szpitalu, mam ostatnie badanie przed porodem... mala juz sie szykuje powoli do wyjscia.. szyjka miekka , rozwarcie na ok 1, 5 cm :)... ale i tak nastawiam sie na porod po 20-stym heh :) takze mi sie nie spieszy... zobaczymy dzis w jakim kierunku to idzie na kolenych badaniach :) w razie wu karetka jest i czekana wywozke do Poznania heh :)... w poniedzialek mam wieczorwm wizyte u prof ze szpitala gdzie chce rodzic :) wiec mam w plaplanach dotrwac :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl