BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 1 miesiąc temu #1030029 przez Pumcia
Kasiu tabela pierwsza klasa :woohoo: jak dla mnie bomba :silly: Może jako ukryty przed gośćmi ? Oj tam, spoznil sie tylko 2 tyg ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030033 przez Mikulinka
Kasiu wiedziałam że spiszesz się :woohoo:
Brawo Ty :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030048 przez Heathera
Hej
Tak sobie myślę ze z tym gemini to moze się pomylili i nie do tej paczki wsadzili te pampersy :p
Z ta alergia to noe mowil na co bo właśnie trzeba by było zrobic badania. Ale mi się cos wydaje ze to moze byc tzw alergia w ciąży bo ja nigdy na nic nie mialam alergii a używam Wszystkiego co wczesniej. Na pewno do porodu nie bede zakladac soczewek tylko w okularach śmigać a po porodzie zobaczymy

Marta super wiesci

Dobra robota z ta tabelka dziewczyny

U mnie juz trochę lepiej się czuje chociaz apetytu za bardzo dalej nie mam. Za to synek dostal ospy :/



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1030051 przez Mikulinka
Kasia sprawdzalam i najmniejsza jaką wyczailam to 80 "anatomiczna" , później 86 i 100 i 102 A ta na 70 coś .... no jeszcze są dmuchane ale do tych to ja z rezerwa podchodzę .
Heathera zdrowka dla was oj trzymają sie was choroby :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030056 przez Mikulinka
dzień dobry kwietnióweczki :)
Spać nie mogę przez tą wanienkę z ikei www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40248443/ :P ..
Remont tuż tuż wielkie bum będzie w przyszły poniedziałek i tak
rozmiary ikei to Szerokość: 45 cm
Wysokość: 28 cm
Długość: 75 cm
Waga: 1.29 kg
więc powinna wejść do kabiny :)
jeszcze mała jest ta... allegro.pl/wanna-wanienka-anatomiczna-z-...owa-i5546250193.html
Wymiary 80 x 54 x 24 cm
później to już są " landary "
i jeszcze taka komoda kąpielowa .. www.dzieciolandia.pl/rks/przewijak/p15ab.jpg
Wysokość: ok 103 cm
◾Szerokość: 83 cm
◾Głębokość: 60 cm
ale nie wiem gdzie by to miało stać :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030072 przez Heathera
Mikulinka dzięki :) No właśnie patrze że teraz pod koniec ciąży jakaś masakra się zrobiła.
Synek na szczęście posmarowany i tak bardzo nie marudzi. A ja mam dzisiaj usg na 13 :D Więc podejrzę malutką i dodatkowo powiem dla gin co mi dolega.

Co do kąpieli to u nas jest wanna ale na początku i tak będę używać wanienki ale takiej zwykłej po wiktorze jeszcze mam i do tego taką gąbkę kupie: www.tomi.pl/materacyk-do-kapieli-profilo...jZnMsCFQLjcgodLHoIKw i pewnie na początku będę kąpać w sypialni na podłodze, tak robiliśmy z Wiktorem i jakoś dawało rady.I tak sprawa kąpieli to obowiązek mojego męża, ja tylko będę kąpać latem jak on długo będzie pracował. Niestety na komody takie do kąpieli nie mamy miejsca :/

Jak tam Wasze wyprawki ?
Mi zostało kupić dokładnie kilka rzeczy tzn aspirator do nosa, tą gąbkę do kąpieli, pieluchy tetrowe, balsam do ciała, płyn do kąpieli, sól fizjologiczną, więcej pampersów. Ale poczekam na mój babyshower bo może akurat coś z tego dostanę. Tylko aspirator do noska kupię ale to po wypłacie.
No i dzisiaj to może nie ale jutro wezmę się za pakowanie do szpitala



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1030073 przez Wietrzyca
Dzień Dobry,
dzisiejsza noc już nie była taka dobra :P Wstawałam i kręciłam się, no ale jakoś szło pospać. Od rana próbuję się rozprawić z kalendarzem na kolejny miesiąc (zawsze przyklejam kartkę ze wszystkimi najważniejszymi rzeczami / badaniami / wyjazdami / umówionymi gośćmi na lodówkę, inaczej w moim życiu byłoby za wiele chaosu :P). Zaplanowaliśmy jeszcze wyjazd na weekend do Zakopanego za 2 tyg, taki ostatni dzwonek, potem będzie ciężej. Specjalnie strzelaliśmy już na termin po feriach, żeby ludzi było mniej. Może mąż narty weźmie, to chociaż się gdzieś na górce przetytla, bo jakoś w tym roku nie było okazji, a tak to pospacerujemy :)

Mikulinka, dziękuję za te wanienki. Myślę o tej ikei intensywnie, ona by mi się fajnie zmieściła, a same dobre opinie o niej słyszałam. Także może w weekend się przejedziemy i ją na żywo zobaczymy. Z Twojej listy wyprawkowej większość mam, kilku rzeczy mi brakuje. Dzięki za takie zestawienie :) Ja bym tego nie wypisała wszystkiego :P

Heathera, no może faktycznie się pomylili i przypadkowo wsadzili w paczkę te pampersy :P No ale ja się nad tymi kaszkami nie zastanawiałam specjalnie, myślę, że nad pieluchami też się nie ma co zastanawiać. Jakby Ci to nie dawało spokoju to zadzwoń, ale jak ja bym je w paczce dostała, to faktycznie bym pomyślała, że to gratis...
I zdrowiejcie faktycznie, cały czas po Was łazi :*
I chwal się po wizycie! :)

Pumcia, spóźnił się o 2 tyg ale tylko dlatego, że to ja sobie ją miałam wybrać, a jakoś mi się nie spieszyło... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030077 przez Heathera
Wietrzyca nom dokładnie ja tam tymi pampersami przejmować się nie będę w końcu nie moja wina jak coś, tylko mogę się cieszyć :)
Fajnie taki ostatni wyjazd przed porodem :) oby pogoda Wam dopisała :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030078 przez Heathera
a i Wietrzyca moje dane do tabelki:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030092 przez Heathera
A co tu takie pustki ? Gdzie się wszyscy podziali ?

Ja już po wizycie. Z moimi problemami to stwierdził że jest nieżyt żołądka i dał mi jakiś lek mam brać 4 razy na dobę.
Na usg wyszło wszystko ok i prawidłowo :) Weronika dalej jest dziewczynką :D Z pomiarów główki wychodzi 33 tydzień i 2 dzień czyli 2 dni do przodu. Waży 1,900 :)
Oczywiście się wierciła ale mam jedno zdjęcie buźki i wychodzi że pucuś z niej :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030096 przez Mamusia
Kasia tabelka super.... :)

Ja juz po wizycie mała dalej zostaje dziewczynka.... wszystko w normie rośnie waży 2350g :) kolejna wizyta za dwa tygodnie..... zdjęcia nie mam bo wiercipiera jest mała :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030099 przez Mikulinka
No faktycznie pustki jakieś ..Ale nie wiem co się dzieje ale jak od rana się "pokręcę" po domu to później padam i śpię jak zabita . Dziś stałam przy kuchni gotując obiad i już nie wyrabiałam z bólu kręgosłupa no i jak się położyłam " na chwilę " to zasnęłam . I tak od kilku dni właśnie jest ... Też tak macie ? Dziewczyny gratuluję udanych wizyt oby tak dalej ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1030108 przez Wietrzyca
Ooo, ja tu się spodziewałam przynajmniej 15 postów, a tu cisza :D

Heathera, faktycznie pysia widać! :D Hehehe.
Mamusia, też super, że wszystko ok.
W dziewczynach siła, a co! :D Bardzo się cieszę, że wizyty udane i widziałyście maleństwa.

Mikulinka, oj jak ja Cię rozumiem! Od kilku dni jest tak badziewne ciśnienie, że muszę się położyć.

W załączeniu uzupełniona tabelka :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030109 przez Mikulinka
hej Z tel. to ja nie widzę tabelki. Dziś dzień praktycznie przespalam no i młody tez. Teraz mi jeszcze wariuje więc długa noc będzie. Właśnie zabiera mi tel.... więc kończę buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030110 przez Wietrzyca
przeglądarka mi zaszwankowała, miałam problem z dodaniem. Już powinnaś widzieć :D
Dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl