BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1022458 przez kacha
Hej dziewczyny, jestem :)
Miło mi, że o mnie pamiętacie.
Nie pisałam, bo wypadł mi telefon na schodach i się rozbił i mam teraz starego dezela bez możliwości łączenia z internetem a z kolei laptopik złapał mi wirusa i otwierał jedną za drugą strony z gołymi babami. Potem miałam doła, ale doły to chyba dla mnie absolutna norma w tej ciąży. Jak tylko sobie odpuszczę spacer, gimnastykę i chwilkę relaksu (co przy piętnastomięsięcznym brykaczu w domu nie jest bardzo trudne) to dopada mnie depresja.

U mnie w porządku. Spodziewam się chłopczyka, będzie miał na imię Józek, po moim dziadku. Wczoraj ważył 511 gram i był w dobrej formie. Na razie jest w położeniu miednicowym. Lekarz mi mówi, że ma jeszcze masę czasu na obrót, mam nadzieję, że się obróci bo wizja cc mi się nie podoba. Mama jakiś dziwny lęk, że jak będę mieć cc to znieczulenie nie zadziała :unsure:
Z akcji zdrowotnych zaliczyliśmy grypę żołądkową, najpierw Wandzia, trzy dni później ja, ale obyło się bez szpitali itp, więc luzik.
Z wyprawki czeka mnie tylko zakup kosza mojżesza, bo na początek chcemy malutkiego w takim czymś trzymać. Już licytuję taki kosz ze stelażem - kołyską. W poniedziałek koniec aukcji, na razie jestem jedyna chętna :)
Wóżek planujemy kupować około lutego, bo nastawiam się na używany (podwójne wózki są cholernie drogie). Jest spór o model - ja myślę o takim allegro.pl/phil-teds-exsplorel-rok-po-ro...taw-i5903997411.html a mąż o takim allegro.pl/wozek-blizniaczy-abc-design-z...owk-i5898942731.html
Ciuszków mam dość, trochę uniwersalnych, ale i różowe serduszka Józek może godnie donaszać po siostrze :laugh:

Emilia - ja przy małej Dusi miałam xlandera, dostałam go po moim bratanku i nie lubiłam go właśnie za wagę, choć miał też swoje dobre strony - super zamykany kosz na dole na drobiazgi i sporo fajnych schowków tu i ówdzie, których mi teraz brakuje.

Skalarek - trzymam kciuki, mam nadzieję, że będzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1022461 przez miśka23
Dzięki że się w końcu odezwałaś. Już się martwiłyśmy o Ciebie. No i cieszę się że będziemy mieć jeszcze jednego chłopca. Na kiedy masz termin to wpiszę cię na listę :) A imię śliczne :kiss: Więc teraz już będziesz zaglądała tutaj częściej ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1022503 przez martyska
Hej

My juz od rana zaliczylismy sanki i zabawe w sniegu :laugh:

Skalarek no to kochana odpoczywaj bo to żartów nie ma i super ze Olus taki duży :woohoo:

Kacha super ze jestes :cheer: no i fajnie ze i wam trafiła sie parka ;) . my tez wybralismy wózek blizniaczy jeden za drugim jednak wygoda dzieci najwazniejsza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1022546 przez Skalarek
Kacha super, że się odezwalas! Mam nadzieję, ze teraz będziesz tutaj codziennym gościem ;) no i ekstra, że moj Olek już nie jest rodzynkiem i ma do pary Józka :woohoo:

Jak Wam mija dzień? U nas śnieg trochę pada i jest tak zachmurzone, że chyba depresji dostane od braku słońca, leżenia i czarnych myśli :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1022570 przez Emilia92
a to moje zakupki dzisijesze, wstawiam tylko kilka przykladowych, bo kupilam chyba z 20 szt





kach super ze chlopca bedziesz mie;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1022662 przez Skalarek
Dzień dobry Majóweczki :)

Co tu taka cisza? Gdzie się wszystkie podziały? Tylko mi nie mowcie, że sprzątanie tak was pochłonęło :P a moze pogoda za oknem nareszcie zachęciła do spaceru? Ja chętnie bym pospacerowala, bo pięknie słoneczko świeci, ale niestety szlaban trzyma mnie w łóżku :angry:

Emilia śliczne ubranka, a to ostatnie dla taty to sama bym kupila jakbym gdzieś wyhaczyla :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1022735 przez kacha
Witam :)
Skalarek - u mnie marna dziś pogoda, ale kręciłyśmy się z Dulą po podwórku godzinkę. Ty się nie martw - teraz poleżysz, ale za rok będziesz miała małego motywatora do codziennych spacerów - nadrobisz :)
A takiego bodziaka dla taty widziałam na allegro, jakaś polska firma takie robi.

Miśka - termin mam na 14.05 :)
Idę poleżeć w wannie, Józek bryka mi w brzuchu, czuję go na dole, więc się nie obrócił łobuz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1022774 przez Patikierc
Hej! Mnie naprawdę porządki sobotnie pochłonęły :D Najpierw sprzątanie było,potem dokończenie książki,a potem kino byłam na "Creed-narodziny legendy" oczywiście na sali 25 osób tylko 2 panie :D w tym ja :D ooo sorka 3 bo jeszcze moje dziecie :D Mąż wniebowzięty filmem ja o dziwo w miarę zadowolona nawet płakałam troszkę :huh: ale to chyba hormony :D

A dziś miał być spacer z psem a będzie dupa,bo leje deszcz śnieg się topi ogólnie paskudna sprawa,więc wpadłam na genialny pomysł wyruszam na zakupy ciuszkowe :D pochwale się zdobyczami :D

Kacha- super że chłopak wreszcie będzie jakaś równowaga może lekka jak tu tyle panienek :D Ale wiecie co dobrze ze się duzo kobitek rodzi to wojny nie bedzie tak sie mówi podobno :D

Emilia- idziesz jak szalona z ubraniami ale spoko spoko waz zaraz dogonię :D

Jagoda niezmiernie się kręci w nocy najbardziej,w ciagu dnia jak sobie przypomni :D Mąż poczuł lekkie "puk" w rękę i chyba wreszcie zadowolony jest :D Brzuch rośnie.. Spadam dopić kawke,i wstawiam rosół i szał zakupów :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1022775 przez miśka23
Pati więc życzę udanych łowów. U mnie też niestety deszcz popsuł plany i się zastanawiam co będę cały dzień robić :dry:
Więc u Ciebie będzie Jagódka? Śliczne imię też je brałam pod uwagę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1022791 przez majka1987gnoWlkp
Hej..
Łożysko przodujace zagraża szyjce i jeśli nie zdążą z cc to mała może się udusić.... Także staram się nie szaleć.. Biorę duphaston...
Nasza maleńka będzie Kornelia, Rozalia lub Łucja :-) mąż jest za Kornelia...

Co do zakupów... Nam będzie brak łóżeczka bo po Misia się rozpadło :-) i wózka bo Laski wymeczyly ten nasz..
Podoba mi się roan bass....
No i chce kupić chustę.. Tkaną..
Miałam elastyczną z Misia i była bardzo przydatna

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1022799 przez Skalarek
Pati to czekam na foty z zakupowych łowów ;) no i imię bardzo ładne i czyzby już postanowione, że zostaje Jagódka? :)

Majka to oszczędzaj się Kochana jak najwiecej, będzie dobrze musi być tak samo jak u mnie :)
A co do imienia to my planowalismy Kornelie jak jeszcze nie wiedzieliśmy kto mieszka w brzuchu ;) baaaardzo podoba nam się to imię :)
Co do wózka to tak jak pisalam, my zdecydowanie roan bass, a odnośnie chusty to też mysle, że zakupie ale chyba dopiero po porodzie, bo na samym poczatku nie będziemy nosić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1022814 przez Patikierc
Juz po zakupach :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


takie małe szaleństwo,tak na prawdę jakby było dużo więcej czegoś fajnego to bym brała ale było tak sobie..

Majka-to wypoczywaj Kornelia też ładne imię :)

Tak postanowione Jagoda myślę że mąż już się z tym oswoił :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1022815 przez Patikierc
Ej w jakich rozmiarach kupujecie rzeczy?

Ja od 56-kilka 58-kilka większość 62




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1022818 przez Skalarek
Pati ale slodziutko się zrobiło, a ten kociak ostatni boski :)
Dobrze, że mąż już się oswoil i imieniem dla małej :laugh:
Jeśli chodzi o rozmiary to ja też mam tylko kilka na 56-58, i raczej stawiam na 62 zwłaszcza, że mały nie jest taki mały :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1022822 przez majka1987gnoWlkp
Z doświadczenia wam napisze ze lepiej 56 mieć mniej i w razie dokupić ;-) moja Tosia miała dwa dni 56 zanim zaczęła prostowac nóżki.. Misia może z tydzień ;-)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl