BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1021747 przez martyska
Pati nie mam bo mierzył wszystko osobno a wydrukowal tylwydrukowalkartke z danymi :)

Majka trzymam kciuki za wizyte :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021749 przez Emilia92
hey ja juz po wizycie, od razu zrobil mi polowkowe, dziewc zynka pozostanie dziewczynka:)
termin porodu na 28 maja, ale ciezko bylo ja zmierzyc, bo miala nogi na glowie hihi
wszystko dobrze takto:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021809 przez Patikierc
Martyska-szkoda że nie masz zdjęcia..
Emilia-super kolejna dziewczynka w naszym gronie! Teraz jest już przewaga dziewczynek nie ma to tamto :woohoo:

Majka-jak po wizycie?




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021810 przez majka1987gnoWlkp
Łożysko przodujace...
Otarlam się o.szpital...
Zostaje w domu... Duphaston, leżenie i odpoczynek na ile się da...
No i jest... Dziewczynka... Trzecia... To się nazywa mieć szczęście... :-D

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021834 przez studentka dietetyki
Bardzo proszę przyszłe mamy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej stanu wiedzy kobiet w ciąży na temat żywności funkcjonalnej, poniższa ankieta ma formę testu :) dzięki czemu będziecie Panie mogły sprawdzić co wiecie na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie
Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :)
link:
www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1021853 przez martyska
Maja no to odpoczywaj teraz duzo kochana a trzecia córka no.cóż.... :laugh: nas w domu tez bylo trzy baby tata dalej nie próbował :P

Moja mama 14 ma mastektomie pozniej chemia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021857 przez drzyzgunia
Majka odpoczywaj kochana...ja jestem też 3 dziewczyną mojej mamy :) będziesz miała wesoło :D i zawsze będzie miał Ci kto pomóc w domu same pozytywy :) Gorzej ma tata :P

Martyśka trzymaj się :*


Jak taka przewaga dziewczyn na forum to może i mi dopisze szczęście i też będzie dziewuszka :) nie miała bym nic przeciwko :) Wiecie dziewucha to mi sie po nocach śni więc może się uda :P M odstawia chłopaka, bo powiedział, że on dziewczyną nie będzie umiał się obsługiwać :P

Miłego dnia dziewczyny :) ja wymyślałam sobie dzisiaj bardzo pracowity :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1021883 przez Skalarek
Dzień dobry!

Martyska, Emilia super, że z waszym dziewuszkami wszystko dobrze :)

Martyska trzymam kciuki za mamę! Mastektomie i chemię da się przeżyć, tylko walczcie o doibre nastawienie i będzie wszystko dobrze, zobaczycie :)

Majka odpoczywają jak najwięcej, wiadomo, że przy dzieciakach w domu to nie łatwe, ale przynajmniej nie szukaj sobie zajęć, tylko rób to co jest konieczne a reszta się nie przejmuj ;) a jak będziesz więcej odpoczywać, to się będziesz miała czas na forum częściej pokazać ;) no i gratuluje kolejnej córy :woohoo: a jeszcze tak zapytam, lekarz wcześniej nie widział jak jest ulokowane łożysko?

Pati śliczne foty małej :kiss:

W ogóle już niezłe wille maja pobudowane te wasze dziewczynki ;) wszystkie fotografowane brzuszki są urocze :)

No i teraz to mój Olek już konkretnie samotny się zrobił, może jeszcze się znajdzie chociaż z jeden chlopaczyna do towarzystwa :P albo młody sie wkurzy i zmieni w dziewczynkę na najbliższej wizycie :laugh:
Ją czuje się ok, mały szaleje w brzuchu :woohoo: i tylko martwie się czasem o ta szyjkę, żeby wszystko ok było... W czwartek wizyta i ma być dobrze, nie dopuszczam innej możliwości ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021884 przez miśka23
Majka odpoczywaj, dbaj o siebie, bo dziecko najważniejsze. A jeśli chodzi o 3 dziewczynkę to tak jak piszą- będzie miał Ci kto pomagać. A o chłopca zawsze będziecie mogli się jeszcze postarać ;)

Martyśka trzymam kciuki za Twoją mamę aby wszystko ułożyło się po waszej myśli :kiss:

No i dziewczyny rządzą, ciekawe ile będzie tych rodzynków- chłopców :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021969 przez miśka23
hej.... Gdzie was wszystkie wywiało? Co tam u Was? Kacha a ty już o nas zapomniałaś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021986 przez majka1987gnoWlkp
Łożysko mam na tylnej ścianie ale ze wzrostem ciąży i powiększeniem łożyska tak się stało że wlazlo na szyjke macicy....Po prostu rosło też nie w tą stronę co by było chciane...

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021987 przez majka1987gnoWlkp
Aa miska.. Ja już podziękuję... Kończę na 3 dziecku ;-)... Mój się śmieje że jak się ma formę na cegłę to pustaka się nie zrobi... Wiec nie ryzykuje

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022004 przez miśka23
Majka ja się na tym nie znam, ale czy to problem że tak się umiejscowiło łożysko? A co do większej ilości dzieci- nigdy nie mów nigdy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022043 przez martyska
Z tego co wiem to jak lozysko jest przodujace tzn schodzi nisko to zagraża szyjce tak ? I jesli nadal tak zostanie to cesarka.... :blink: moje jest zboku jakos troche wchodzi na przednia troche na tylna ścianę macicy :huh:

Dziewczyny nas opuscily kacha logowala sie niedawno.... kristina ? Gaguka jak malenstwo ? Jak wyniki ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022048 przez Patikierc
Heja B) jak tam? Jezu kończy się wolne :D jutro do pracy,ale tylko dwa dni i znów weekend :D W sumie,fajnie bo już mi się trochę nudzi w domu :blink: nie lubię tak siedzieć bezczynnie :D Wczoraj z nudów popatrzcie co się ulepiło
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:D tak zaszalałam z mężem wczoraj z nudów :D

Malutka raz się rusza bardziej raz mniej,mój mąż dalej nie doczekał się kopniaka w rękę :D bidoczek :blush: ale cóż,mała jest takim leniwcem troszkę :D albo jeszcze ma dużo miejsca :D
Dziewczyny jak puszczacie muzykę waszym kruszynką? I jaką?


No właśnie gdzie wszyscy są?




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl