BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1023705 przez Patikierc
Skalarek- no cóż na wizycie ok :D bardziej była to edukacja jak zrelaksować maluszka a nie siebie :D ale w miarę przydatna,pokazane były sztuki masażu jak masować dziecko żeby uniknąć kolek,że wymasowane dziecko bardziej otwiera się na świat dzięki czemu szybciej łapie rzeczy w rączki. Niby przydatne ale wyjdzie w praniu czy będzie się to robić. Kolejne spotkanie tym razem indywidualne z położną mam 25.stycznia,i będzie o wiele ciekawsze gdyż będzie o laktacji. Więc dowiem się dużo więcej i wtedy podzielę się wiedzą z wami bo sama jestem ciekawa też jakie zdanie na to będą miały mamy które tu na forum już karmiły :P

Owieczka- ja też chciałam syna,każdy przeczuwał syna,wywróżony syn,w pracy klientki wróżą syna :D a tu bach pisia i córa :D choć człowiek dowie się dopiero jak urodzi jak położą na piersi i pokażą płeć :D jak faktycznie będzie syn cóż będzie chodził w różowych spodniach :D Ważne że wszystko ok, teraz ja mam wizytę w wtorek :D

Muszę jeszcze zrobić badania mocz i pytki krwi :huh: a oczywiście dziś zapomniałam siknąć do pojemnika i kurde muszę to robić na biegu w poniedziałek :huh:

U mnie śnieg :huh: a w nocy jak wracałam koło 1.00 bo tak pobalowałam :D nie było nic..
Dziś do pracy ruch mam szybko zleci weekend za rogiem :woohoo: jak się utrzyma śnieg może wybiorę się na spacer z psem do lasu będzie pięknie :woohoo:

Miska- moja też malutka w 21tc miała tylko 285g gdzie jak patrzyłam na różnnych forach inne dzieciaczki miały po 350g-400g,ale ważne że zdrowa że wszystko ok,po prostu będzie drobna kobitka :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1023708 przez miśka23
Pati dużo tych spotkań będziesz mieć? Myślę że wiele z tych rzeczy których się tam dowiesz może się przydać.

W moim przypadku było tak że każdy mówił że będzie chłopak, ale w głębi serca bardzo chciałam dziewczynkę. Ale najważniejsze z tego wszystkiego to aby było zdrowe :)

U nas też śnieg sypie :) Jest biało i chyba też wybiorę się na zewnątrz ale ja tylko na podwórko. Niestety mój pies nie potrafi spokojnie iść na spacerze i nie jestem w stanie go utrzymać :P

A co do wagi- Małe jest piękne :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1023726 przez drzyzgunia
Ja bym chciała teraz bardzo dziewczynkę...potrafi mi się już śnić mała Emilka po nocach :P Chłopak już jest więc była by parka :D Ale to fakt aby było zdrowe reszta jest mało istotne :D

Minął 20 tydzień i moje ciśnienie już zaczyna szaleć ehhh powtórka coś czuje mi się szykuje, ale teraz człowiek jest już bardziej doświadczony i wie co robić :D :P
Czy majówki maja jakaś grupe na FB ???

Mam pytanie czy jest tu jakaś dziewczyna z Warszawy albo okolic?

Skalarek ojej no to faktycznie glukoza ci nie służy...Ja mam wizyte w czwartek więc pewnie wtedy mi zlecą glukozę...okropne badanie chyba najgorsze w ciąży jak dla mnie.

Owieczka super że na wizycie wszystko Ok oby tak dalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1023727 przez Skalarek
Witam w ten śnieżny dzień ;)

Pati na pewno dowiedziałas się czegoś ciekawego, a ze stosowaniem w praktyce to tak jak mówisz - wyjdzie w praniu, ale sama wiedza z pewnością nie zaszkodzi :) ze spotkania o laktacji poprosze później o szczegółową relacje bo też mnie ten temat baaardzo interesuje ;)
A co do sikania do kubeczka to ja, żeby nie zapomnieć zawsze stawiam go sobie na widoku w ubikacji, żeby rano nie zapomnieć :P :laugh:

Miska co do tego, że wasza dzidzia narazie jest mała to bym się jeszcze nie sugerowała, że tak już zostanie, bo może pod koniec jeszcze sporo podskoczyc :) mój Olek niby był cały czas tydzień co najmniej do przodu teraz przystopowal :P

Drzyzgunia majówki narazie nie majas grupy na FB, ale może z czasem jakąś założymy ;) a co z tym twoim ciśnieniem? Za wysokie czy za niskie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1023729 przez drzyzgunia
Skalarek za wysokie niestety z synem leżałam kilka razy na patologi z powodu ciśnienia :) i poród był wowoływany m.in z tego powodu :D
no dzisiaj juz było 140/78 a kobiecie w ciąży po wyżej 140 już szpital...dobrze, że w czwartek lekarz to znowu odstane leki :D


No z forum nie głupi pomysł :) Z dziewczynami właśnie z ZP od 3 lat mamy kontakt najpierw właśnie tutaj na forum a teraz na zamkniętej grupie na FB :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1023788 przez Skalarek
Dziewczyny odebralam wyniki z wczorajszej glukozy i wszystko mieści się w normie, tylko trochę dziwi mnie fakt, że po 2h mam troche wyższy wynik niż po 1h :unsure: i zastanawia się czy to nie dziwne... Możliwe, że organizm bronił się przed zbyt szybkim spadkiem cukru po tym jak zemdlalam i stąd takie wyniki? Miała ktoras z was kiedyś taka sytuację?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1023820 przez kacha
Hej dziewczynki.
Ależ ciężki dzień, okropnie mi skakał puls, ciśnienie mam w normie ale puls koło 110. A teraz boli mnie kręgosłup w części piersiowej, miałam takie bóle w poprzedniej ciąży, ale nie pamiętałam, że są tak uciążliwe...

Skalarek - nie wiem czemu masz takie wyniki, nawet nie wiem jakie być powinny. Lekarz rozwieje Twoje wątpliwości na wizycie, spokojnie. A omdlenie po wypiciu glukozy w pierwszej ciąży i mnie spotkało i teraz już drżę na myśl o tym badaniu.

U mnie baśniowy krajobraz za oknem, chciałam iść na wieczorny spacer ale mąż na mnie nakrzyczał, że nie, że ślisko, bla bla. I siedzę w oknie.
Dobranoc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1023852 przez Patikierc
B) ja na szybko jadę do Zakopanego :D Jedziemy do znajomych,już spakowana siedzę,zostaniemy na noc i wrócimy jutro popołudniu :whistle: wypass..! Uwielbiam góry,dotlenie się,pospaceruje :D Więc bez odbioru :D odezwę się zapewne w niedziele albo w poniedziałek rano przed pracą :whistle:

Życzę udanych weekendów! :evil:

Skalarek-ja też nie wiem co z wynikami,mnie to pewnie też bedzie czekać teraz po wizycie,aż sie boje czy ja nie fikne koziołka :D Ale myślę że lekarz ci wszystko na wizycie powie :)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1023862 przez kacha
Dzień dobry. Dysia bryka na śniegu z dziadkiem, ja zbieram się na zakupy. Piękna pogoda :)

Drzyzgunia - ja jestem z okolic Warszawy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1023866 przez Emilia92
hey
skalarek a jaki masz wynik??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1023869 przez miśka23
No ja wyniki z krzywej to mam na górnej granicy :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1023881 przez Skalarek
Hej!

Pati zazdraszczam wyjazdu ;) odpocznij, pooddychaj, pospaceruj i zamelduj się po powrocie :) dobrej zabawy!

Kacha ją mam często taki puls powyżej 90-100 ale mój gin twierdzi, że może tak być więc się tym nie martwilam.

Emilia moje wyniki na czczo 87, po 1h 110, po 2h 116... Ładnie spadł i elegancko wszystko się mieści w normie, więc jakos bardzo się nie przejmuje :P zobaczymy co mi powie na wizycie w czwartek

Miska mi gin napisał w jakich normach się muszę zmiescic, bo stwierdził, że te laboratoryjne są czasem dziwne i miałam takie normy przez niego podane na: na czczo do 93, po 1h do 180,po 2h do 153.
A jakie ci wyszły wyniki?

Ale piękna pogoda, śniegu nasypalo w nocy a teraz tak pięknie słońce świeci, a tu trzeba siedzieć w wyrku całymi dniami :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1023889 przez miśka23
Więc nie są złe :) moje to 65- 158- 116. Położna mi powiedziała że są troszkę za wysokie.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1023890 przez Skalarek
Jak widać co lekarz/położna to opinia ;) a kiedy masz wizytę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1023891 przez miśka23
27 stycznia u innego gina :) Mam nadzieję że okaże się lepszy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl