BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1023181 przez Skalarek
Miska jak masz być spokojniejsza to warto zmienić, ew zawsze możesz do obu chodzić skoro jeden jest na nfz :P
A drogo będziesz musiała płacić prywatnie za wizytę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023183 przez miśka23
120 zł, ale będę spokojniejsza. Mam u niego wizytę 27 stycznia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023190 przez Skalarek
120 to jeszcze nie tak drogo,ostatnio jak byłam u mojego giną to się zgadalam z babka która też się przenosiła od swojego i mi mówiła że płaciła 250zl!! i przy każdej wizycie miała wrażenie że ją olewa lekarz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023221 przez kacha
Ja też mam wizytę 27.01. :)
Emilia - chyba mamy dla Wandy taką samą komodę.
Mnie od dwóch dni boli blizna po nacięciu krocza, muszę zapytać lekarza co z tym zrobić, bo marnie się czuję, boli przy poruszaniu się, zwłaszcza wieczorem. Dziś noc nieprzespana za mną - najpierw nie mogłam zasnąć a potem spać nie mogła Wanda. To znaczy spała tylko przytulona do mnie, ale niespokojnie, smyrała mnie po twarzy, żeby sprawdzić czy jestem. To u niej dziwne, bo od maleństwa śpi sama w łóżeczku, w nocy przychodziła do nas tylko na mleko i buziaka. Nawet gdy uśnie przy nas to się wybudza i pokazuje rączką, że chce do siebie. A dziś płakała gdy miała spać sama. W ogóle ostatnio Dulka jest bardzo mamowa, trudno jest mi nawet wyjść do łazienki. Tydzień temu wieczorem wyszłam do koleżanki, moja mama miała ją uspać (nie był to taki pierwszy raz, mniej więcej raz w miesiącu wychodzę gdzieś wieczorem) i po 2 godzinach zadzwoniła, że Dula nie śpi tylko płacze do mamy. Zaczynam się zastanawiać, jak ja do cholery pójdę do szpitala - to już tylko 4 miesiące. Będę rodzić i myśleć o niej :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023222 przez Emilia92
dzieki skalarek i miska:)
i tak sie ciesze ze szybko poczulam juz w 16 tyg:)
teraz czasami tez czuje wyraznie, super uczucie
ja chodze tylko prywatnie i place 120zł, a za polowkowe i prenatalne placilam 170zł i gratis 3d:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023225 przez miśka23
Kacha a może Wanda czuje podświadomie że już nie będzie jedynym oczkiem w głowie? I dlatego nie chce się z Tobą rozstawać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023229 przez drzyzgunia
Skalarek dzisiaj pierwszy raz mnie ta blizna tak boli. Jak będę na wizycie poproszę aby zrobił USG jej i zobaczymy czy z nią jest wsio ok. Mojej koleżance blizna po CC zaczeła się kurczyć i przy porodzie się jej rozeszła przez 40 minut próbowali ja zszyc.

Emilia co do ruchów do wszystko zależy od dnia sa dni że nie czuje ich prawie wcale. A są dni że cały dzień wyczuwam malucha :) Skalarek ma rację w drugiej ciąży szybciej czułam ruchy. Myślę, że poprostu w drugiej ciąży wiemy jak się je odczuwa :) Tak samo ze skurczami :D

Miśka faktycznie lepiej się przepisać a nie myśleć czy ciąza jest dobrze prowadzona. Przecież nas spoko i dobre samopoczucie jest najważniejsze :) W wawie od 300 w górę wizyta u prywatnego :)

Kacha mój Bartuś od kilku dni mamusia i mamusia tylko. Mamusiu chodz się tulić :) I szczerze też się boję jak pójdę do szpitala :) Ale już zaczełam mu mówić, ze mamusia będzie musiała iść na kilka dni do szpitala i że wrócę. Będziesz z tatusiem i masz byc grzeczny :) Chce mu powtarzać, że mnie nie bedzie ale wróce aby się oswoił z myślą :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023261 przez kacha
drzyzgunia - Ja też mówię małej, że będzie miała brata, że mnie nie będzie kilka dni. Tyle, że ona ma piętnaście miesięcy i myślę, że średnio rozumie o co mi chodzi.

Dziewczynki - jak się wyłącza powiadamianie o nowych postach przez mail? Szlag mnie już trafia z tą przeładowaną pocztą...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1023264 przez Skalarek
Kacha musisz za kazdym razem jak piszesz posta odznaczać subskrypcje :evil: strasznie to denerwujace :angry:
Podziękowania: kacha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023325 przez Patikierc
Dzień dobry :*
Tak tak pochłonęła mnie troszkę praca.. A dokładniej muszę wam coś powiedzieć
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No więc taka sytuacja :D W pracy obijam się ale tam chodzi nam tak komputer że nie mam nawet jak do was zaglądnąć :D Już w wtorek idę do lekarza :woohoo: jak to szybko leci.. Dziś wolne więc,kawka,łóżko,może ogarnę paznokcie :blink: ,a może trochę dom :D

No wkurzające jest to ile tego przychodzi na e-meila :angry: masakra :D

Wybiłam się troszkę z tego co pisałyście,ale
Miska- super że z mała ok i że szyjka daje rade,ja u lekarza place 150zł a za usg 4d genetyczne 250zł ale lubię tą lekarkę i ma dobry sprzęt :D

Aaaa wiem co miałam wam mówić,dzowniłam do Szkoły Rodzenia :D i dowiedziałam się wielu fajnych rzeczy oczywiście na styczeń już mają zapisy więc ide od lutego w każdy poniedziałek od 17.00 trwają zajęcia 2,5h. I od 21tc dobrze mieć już położną o czym nie wiedziałam i już wybrałam sobie panią idę w czwartek na 11.00 do niej na zajęcia "FENG SHU DU" :D :D :D nie wiem jak się to piszę są to zajęcia relaksacyjne dla kobiet w ciąży a potem mam z nią spotkanie. I dowiedziałam się że im wcześniej się zapiszesz tym masz dużo fajnych rzeczy na fundusz,prelekcje laktacyjne,nauka masażu krocza :huh: przydatne aczkolwiek ciekawa jestem jak będą wyglądać te zajęcia :D i jak zająć się maluszkiem,plan porodu,i właśnie wiele innych super zajęć :)

Boże jak się rozpisałam :D :evil:
a i oczywiście
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zmykam :D wpadnę później :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023333 przez miśka23
Pati masz wybaczone że się nie odzywałaś.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Która teraz wybiera się na wizytę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1023334 przez Skalarek
Pati i ją Cie usprawiedliwiam i gratuluje z całego serca :kiss: :woohoo:

Miska co do wizyt to Pati we wtorek, ale chyba ktoras mamusia pisala, że ma też niedługo, w pt zdaje się bo kojarze, że ma się że mną łączyć w bólu i dziś albo jutro robic krzywa :dry:

Ja jutro musze się zmierzyć z glukoza, no i jeszcze dodatkowo mnie wkurza to że bede musiala tam siedzieć przez te 2h i się pewnie bede denerwowac, że nie leże i co z szyjka ehhh... A wizytę mam dopiero 21 :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023350 przez owieczka1804
ja wizytę mam jutro :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023364 przez miśka23
Owieczka więc będziemy czekać na wieści :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023372 przez Emilia92
Owieczka bedziemy czekac na wiesci
Skalarek polecam cytryne wziasc do glukozy;)
Pati trzymam kciuki by biznes wypalil i sie wszystko udalo;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl