BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1015387 przez Sevilla
Maks, jak miał roczek poszedł do żłobka, dosłownie raz był przeziębiony w ciągu tego roku, a teraz poszedł do przedszkola i co chwilę zapalenie płuc. W tym półroczu chyba z 3-4 razy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015389 przez madzialenka
to przynajmniej nie jestem sama....:(( ale to paranoja co sie dzieje w przedszkolach ja dziecko po antybiotyku zostawiam na kolejny tydz by sie organizm zregenerowal.ale inni maja rodzice w pompie wszystko i przyprowadzaja zakatarzone i kaszlace dzieci,na nic zdaly sie zebrania,kontrole ,panie przymykaja na wszystko oczy;///ja swojego odroczylam ze wzgledow zdrowotnych bo przez choroby nie mial jak przygotowac sie do 1 klasy a teraz juz odwrotu nie bedzie;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1015390 przez piernikarczyk07
Kuźwa to ja Wam napisze cos z rodziny mego meża, mamy jedną świetą krowe w tej rodzinie w niedziele bylismy na urodzinach po obiedzie gdzies swieta krowa ze swoja córka znika(5lat) pytam innych gdzie sa na co słysze że córka świetej krowy od piatku kaszle i wymiotuje ma goraczke biegunke a antybiotyk co jej dali nie dziala ma ANGINE i pojechali do innej lekarki!!
Kuzwa w poniedziałek mój mały poczatek anginy i podejrzewam że mnie równiez rozkłada angina!!!
Z nimi jest tak cały czas ja juz siły nie mam kłoce sie prosze mowie ale to jak grochem o ten tepy łeb, jak moj mały sie z jej córka nie zobaczy to zdrowy cały czas spotka tylko ja 2 dni i chory MASAKRA
Ja wlasnie robie jak Ty Magda po chorobie tydz minimum siedzi i nabiera sił nie wiem czemu inne matki nie potrafia pomyśleć o innych dzieciach i matkach...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015391 przez karolina.w2
Marzena mozesz mi napisac jak przebiegala twoja druga ciaza czy jakies plamienia zagrozenie itp? Pytam bo sama poronilam 3mce temu i jestem w 7tyg ciazy. Ja mialam martwy plod. A ty w dzien slubu poronilas masakra wspolczuje . wiadomo dlaczego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015397 przez Marzena_b
Hej :) druga ciąża przebiegła prawidłowo. Żadnych plamień. Wiadomo miałam schizy jak długo nie czułam ruchów dziecka ale wszystko dobrze sie skończyło. Co do mojej piątkowej wizyty to moja lekarka jest bardzo wyczulona i dlatego kazała mi już przyjść. Karolina wszystko będzie dobrze. Donosimy ciąże :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015399 przez piernikarczyk07
Marzena to ja czekam na wieści po wizycie!!! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015400 przez Marzena_b
U mnie w pierwszej ciąży przestał rozwijać sie płód. I organizm go odrzucił. Było mi bardzo cieżko bo każda rocznica ślubu przypomina mi o tym zdarzeniu ale z drugiej strony musiałam wrócić na wesele i zająć sie gośćmi. Wiec ten najgorszy moment nie byłam sama. Potem szybko zaszłam w kolejna ale wiadomo strach został. Brałam luteinę do 3 miesiąca i w tej ciąży tez biorę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015401 przez Marzena_b
Napewno dam znać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015439 przez Martynka__89
Hej :) pozwolę się na chwilkę wprosic. Mój mały też co chwilę przynosi coś z przedszkola :( drugi rok już chodzi, a ciągle to samo. Jak widzę czasem jakie chore dzieci rodzice prowadzą do przedszkola to nóż w kieszeni się otwiera. Mój ma katar lekki kaszel i już go nie posyłam. Po drugie czasem widzę jak przedszkolanki robią przeciągi, w ciasnych dusznych salach. Teraz Mateuszowi zaczęłam podawać tran i sambucol. Boję się co to będzie jak malutka przyjdzie ba świat. Tak wtracilam swoje 3 grosze i uciekam. Przyszłe mamy życzę dużo pogody ducha, zdrowia, cierpliwości i wytrwałości. A Waszym malucha przede wszystkim zdrówka. Dobrej nocy.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015447 przez piernikarczyk07
Martynka dziękujemy za odwiedziny i Twoje 3 grosze ;) Zgadzam się z Tobą w 100%!

Witam Was dziewczynki jak noc? Ja dziś jestem jak nowo narodzona, przespałam pierwszy raz całą nocke :woohoo: Ale za to nie umiem mówić, straciła głos... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015450 przez Marzena_b
Cześć Kobietki :) ja już w pracy od rana :-/ miałam cieżko w nocy zasnąć przez ten wiatr chyba. Co do przedszkola to mój syn chodzi od września na 4 godziny codziennie i do tej pory mieliśmy tylko jedna porządna grypę jelitową i teraz miał kaszel ale sytuacja opanowana. A katar ma od 2 tygodni. Tez trafiłam ze panie z przedszkola robiły przeciąg żeby wywietrzyć sale.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015459 przez karolina.w2
Marzena dzieki za odp. Ja sie strasznie boje bo mam lekko brazowy sluz od czasu do czasu. Leze i biore duphaston. U mnie tez plod przestal sie rozwijac w poprzedniej ciazy. Modle sie codziennie duzo o zdrowe dzieciatko. Boje sie tez z tego wzgledu gdyz na obu jajnikach mam torbiele b. Duze. Najwieksza ma 7cm i lekarz radzi je usunac ale nikt nie daje gwarancji ze uda sie uratowac jajniki. Wiec chcialabym urodzic jeszcze jedno dziecko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015462 przez Sevilla
No i poruszyłyśmy temat chorób i się zaczęło. Maks wieczorem 39, dziś rano be temp., ale kaszel i świsty w płucach, że aż strach. Dzwonie by młodego zarejestrować do lekarza i co słyszę, proszę przyjechać jutro, bo dziś nie ma już wolnych terminów. Fuck!!! Mieszkaj na wiosce, stare babcie po receptę zarejestrują, ale dziecka już nie. Normalnie szlag mnie trafi, po 19 mogę dopiero jechac na pogotowie. No i jeszcze mi na tym antybiotyku, grzybek dowcipny się wyhodował i muszę po południu podjechać do lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015463 przez Sevilla
Ufff, dobra poplułam trochę jadem, wyżaliłam się i mi lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015500 przez Sevilla
Sandra, jak tam dziś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl