BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1015203 przez Ewaaa1988
Sevilla juz zakupilam ;) i tak jak radzisz Bio Oil tez juz poszukam :)
Kurcze, wiecie jaki ja bede miala problem? Bo moja jedyna pozycja do zasniecia jest pozycja na brzuchu :) i tak sie zastanawiam od kiedy mialabym przestac tak lezec? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015204 przez piernikarczyk07
Dzien dobry mamusie lipcowe.
Ja biore te same witaminy co Sevilla w pierwszej ciazy tez je bralam i polecam.
Co do rozstepow w pierwszej ciazy nic nie uzywalam bo wydalo mi sie ze nie potrzebuje i dziwnie nie dostalam nawet jednego rozstepu ale ja od zawsze po kapieli smaruje sie granatowa Nivea a ona jest tlusta. W tej ciazy kupilam Mustele smaruje 2 razy dziennie.

Sevilla mnie chyba tez bierze angina albo jakies inne chorobsko ;( O 3 w nocy obudzil mnie taki bol gardla z kaszlem glowa mi peka i mam taki glos ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015205 przez piernikarczyk07
Aaa Ewa a co do lezenia to nie wiem czy inne mamusie o tym slyszaly ale jak juz w pierwszej ciazy lezalam w szpitalu to kazali mi spac na lewym boku, mozesz o tym poczytac tez na necie wtedy podobno jest lepsze ukrwienie do lozyska...leze i spie tak caly czas ale boli mnie od tej pozycji lewe ucho i lewe udo i zakupie sobie ta poduche do spania i karmienia w ciazy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015206 przez Ewaaa1988
piernikarczyk07 o matko! Nie dosc ze nie na brzuchu to jeszcze najlepiej w jednej pozycji??? :blink: Ja zwariuje! :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015211 przez madzialenka
czesc dziewczyny:))chyba kazda z nas zlapala przeziebienie:((

ja stosuje jedynie folik..nie pamietam nawet co w pierwszej lykalam,ale wit z zawartoscia kwasu,teraz sam czysty kwas foliowy.. nie wiem czy zmieniac...
oil jest tlusty ale szybko sie wchlania,mi pasuje:)

Sewilla co do mojego partnera,duzo by opowiadac:)) latwo z nim nie mam w kazdym badz razie:)
jak sie czujecie kobitki?

dzis ide na badania lekarskie o zdolnosc do pracy,zalatwilam sobie zatrudnienie by dostac macierzynskie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015212 przez Sevilla
Ja również uwielbiam spać na brzuchu. Z poprzedniej ciąży pamiętam, że na brzuchu przestałam spać, jak zaczął mi przeszkadzać, jakoś wyszło tak naturalnie. Oczywiście zasypiałam na lewym boku, ale niejednokrotnie budziłam się na prawym hahaha :) Niestety pewnych rzeczy przez sen nie jesteśmy wstanie kontrolować. U mnie rozstępy wyszły na boczkach i udach dopiero koło 8 m-c ciąży, a na piersiach w 2 miesiącu ciąży, ale cycki mi urosły z rozmiaru D na F

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015213 przez madzialenka
ja z kolei nie umiem spac na brzuchu:)cycki mnie wtedy bola,wiex zwykle zasypiam na lewym:) jakos tak wychodzi a budze sie np na plecach lezac:))

u mnie rozstepy tez pozno wyszly za to bardzo duzo...caly brzuszek,lekko uda ;/ ale mi to nie przeszkadzalo...one i tak zostana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015220 przez Sandra123456
Hej dziewczyny tak czytam o rozstepach, u mnie sytuacja wyglada inaczej, rozstępy mam od 12 r.z. Jak tylko zaczęłam dostawać biodra.ale nie omieszkam czegoś użyć jak tylko lekarz Zobaczy bobofruta na usg. Jutro kolejna beta i usg. Wciąż jestem na Luteinie. Mam nadzieje ze to niczemu nie zaszkidzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015224 przez piernikarczyk07
Madzia super z ta praca jak Ty ja załatwiłaś?

Sevilla to musisz miec fajniusie cycuszki :woohoo: Ja mam tylko B ale teraz juz C sie zrobił i taki chciałabym miec cały czas ;)

Sandra ja od poczatku jade na Luteinie ;)

Dobra kobitki co robicie na obiad? ja nie mam smaku na nic, dla meza mam gulasz dla malego ogórkowa ale jutro to juz nie wiem co mam zrobic.... :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015225 przez Sevilla
Sandra a czemu luteina miała by zaszkodzić. Ja już od prawie tygodnia na luteinie i tak niemalże do końca ciąży. Luteina to progesteron, czyli pomaga w utrzymaniu ciąży. Nie bój żabki :) będzie wsio ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015227 przez Sevilla
Ja mam dziś kasze gryczaną z duszonymi warzywami (cukinia, papryka, cebula, pomidor, czosnek) i kotleta schabowego (średnio pasuje, ale co tam).

Na jutro chyba zrobię ogórkową, bo za mną chodzi. Ogólnie ostatnio chodzą za mną warzywa i owoce. Wczoraj musiałam sobie zaserwować surówkę z marchewki na kolację, bo bym nie wytrzymała. Lepsze to niż słodkie i chipsy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015229 przez madzialenka
ewelina akurat mialam szczescie..dawni sasiedzi maja zaklad,poszlam i zapytalam poprostu czy jest taka opcja..oczywiscie sama place za wszystkie koszty zwiazane z zatrudnieniem pracownika,na zwolnienie od stycznia bym poszla,przez 33 dni to pracodawca oplaca chorobowe,wiec to oplace apo 33 dniach zus bedzie placil.i na macierzynskim i wychowawczym tez zus,no ale kurde dziewczyny kolorowo w zyciu nie jest i trzeba kombinowac a 1300zl miesiecznie to dla mnie juz naprawde duzo kasy,nie bede musiala przynajmniej facetowi truc ze potrzebuje na wozek a to na posciel bo co chwile bym musiala wolac od niego:)
ja niestety od czerwca nie pracue wiec wlasnych dochodow nie mam:/

ja dzis na obiad kurczak pieczony w rekawie,ziemniaczki i ogoreczki w occie...ja mam i ochote na slodkie i na kwasne ale czuje ze dziewucha tym razem w brzuszku rosnie,bo jak z Filipkiem nie mialam problemow z cera tak teraz wygladam momentami jak nastolatka:((((((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015230 przez Sandra123456
To moja pierwsza ciąża wiec martwię sie wszystkim;)

Ale skoro mówicie ze bierzecie to jestem spokojniejsza.

Zazdroszczę Wam tych obiado. U mnie marne szpitalne jedzenie, ale na szczescie ZaopatrZylam sie w owoce i warzywka także nie jest złe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015232 przez Sandra123456
Wlasnie zastanawiałam sie jak to jest z tym zwolnieniem. Mi konczy sie umowa na koniec stycznia i troche trzęsę galotami, ale podobno pracodawca ma obowiązek przedłużęnia umowy do momentu rozwiązania? Orientujecie sie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015236 przez piernikarczyk07
Hmmm ja właśnie też tylko owoce i warzywa nie ma ochoty na słodkie i mięso, a z Nikosiem wpierdzielałam cały czas i bardzo dużo słodkiego...

Ciekawa jestem od czego jest to uzależnione...podczytuję czerwcowe mamusie niektóre juz wiedzą co będą miały tak na 80-90% a są np.w 14tygw sumie to niedługo i my tak bedziemy miały... :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl