BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 11 miesiąc temu #1034659 przez Lustigpaula
Madzia, też zglosilabym się do lekarza, to już nie przelewki skoro nie mogłaś aż wytrzymać z bólu....żeby się coś nie porobiło...

Magmus, bobo zawsze leżało tak,że jest niespodzianka póki co;). Stawiam na chłopaka :laugh: wszystkie body dostaje w beżach,szarosciach :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034660 przez madzialenka
Magmus staram sie nie panikowac..jednak dom i maluch ktorym trzeba sie zajac a jechac i dac sie polozyc na oddzial jest mnie ciezko;) ja naprawde nie wiem co to bylo,tak jak ja to okreslam ze mam boczki tluszczyku nad tylkiem to taka wysokosc i z tylu wlasnie no brzydko mowiac myslalam ze sie zes..am z bolu.plus taki ze juz nie odczuwam z tego powodu jakiegos dyskomfortu,mala fika od czasu do czasu jak zwykle gdy sie poloze,wiec zakladam ze to taki jednorazowy incydent.sugerowalam sie tez mierzonym cisnieniem,juz sobie myslalam ze moze zatrucie ciazowe ale obrzekow wiekszych nie mam na nogach niz byly..a i tydz temu wyniki mialam b.dobre.chce to puscic w niepamiec,gdyby sie cos dzialo wtedy bede znowu Wam narzekac;)) jeszcze dwa bite miesiace zostaly...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034706 przez kameame
Hej dziewczyny! :)

Magmus - spełnione sto lat :))

Madzia- uważaj na siebie, czasami lepiej chyba dmuchać na zimne. Ale najważniejsze, że już wszystko ok :)

Cornik - dziękuję, nie wiem jak Cie zmotywować, bo teraz juz coraz trudniej tak usiedzieć przy maszynie, ale moze uda Ci się potem :) ja już nowe rzeczy szyje, wzięłam się za sowy- pluszaki ;) dla maluchów z rodziny :)

Ja wczoraj swiętowałam przyspieszona o tydzień rocznicę ślubu ;) byliśmy na małej wycieczce nad jeziorkiem. A tak ogólnie to wszystko ok :) brzuch rośnie jak szalony ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034749 przez magmus88
Kame, dzięki :)

Zazdroszczę wycieczki :)

Ja najprawdopodobniej w ten weekend pojadę na wieś :) z rodzicami co prawda ale przynajmniej zmienie klimat... a za tydzień w te miejsce jade z mężem na Komunie :) za to w ten weekend przyjeżdża rodzina, z którą się nie widzieliśmy ponad 10 lat.... masakra :D

A dziś poranne wstawanie.... bo zaraz zmykam na pobieranie krwi... i to w dwa miejsca :( wczoraj też byłam na jednym pobieraniu.... jak mus to mus.

Pozdrowionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034781 przez claudii09853
Hej u nas piękna pogoda słonecznie ;) Andrea prawie wstała :) i mój tato z Niemiec przyjechał na tydzień wreszcie prawie pół roku go nie widziałam. A tu taka cisza wszystkie juz chyba torby pakuja do szpitala heh:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034786 przez magmus88
Hej claudi :)

U nas dziś też pięknie było.....Łapałam słonko na ogródku rodziców :)

No co Ty :D ja do torby póki co mogę spakować tylko klapki haha nic więcej nie mam... żeby było śmiesznie to nawet samej torby nie mam :D musze od teściów pożyczyć.... Czekam na darmową przesyłkę w bonprixie to zamówię sobie piżamki :)

Resztę muszę kupić....

A tak się teraz nazbierało.... komunia w maju, w czerwcu impreza śłubna od znajomych, w neidziele idziemy na urodziny, do tego na koniec maja mamy do zapłacenia ubezpieczenie auta.... Mam nadzieje, ze chociaż tą pościel uda mis ię zamówić... zeby mieć coś następnego z głowy bo to tak nade mną wisi :)

Co tam u reszty dziewczyn??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034791 przez Lustigpaula
Magmus, nie jestes sama,też nic nie mam :laugh: czas zaliczeń na uczelni pochlania ostatnio mój czas,a chęci na nauke zerowe :angry:

Chłop dzis do mnie,że zdaje mu się iż opadł mi brzuch,no mam nadzieje,że jeszcze nie ten czas :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034792 przez Justyna89
Lusti ja w ripoście bym odpowiedziała,że mi się wydaję,że mu opadło coś innego hahaha :laugh:
Magmus-solidaryzuję się z Tobą, tez muszę wykupić ubezpieczenie na dniach :S
Do szpitala za to torbę mam ale żeby coś do niej włożyć to nic :) Jeszcze jest czas :)
Pozdrawiam i ściskam Was wszystkie :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034808 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034812 przez madzialenka
Hej kochane,my walczymy nadal z pokojem dla Filipka,jeszcze docieranie i malowanie.P nie ma czasu ani sily... Wyjezdza juz przed 8wraca po 7 padniety.ostatnio tylko przyszedl i gipsowal do 2 w nocy,a mojej pomocy nie chce bo twierdzi ,ze zle zrobie;) maly pochodzil 4 dni do przedszkola i juz dzis zle sie czuje.zygam tym jego przedszkolem i brakiem odpowiedzialnosci ze strony rodzicow...

Cornick mialam te bole tylko tego dnia ,co pisalam i do tej pory cisza.ale naprawde nikomu nie zycze by wymiotowal z bolu..wydaje mi sie ze mala ucisnela mi cos w srodku stad taka reakcja,ogolnie nogi mam jak balony ostatnio az w kapcie czasem nie mige nog wlozyc;)) poza tym ok. Wizyta 19 ego maja. Zapewne tylko spyta jak sie czuje i do widzenia;) ale ostatnio mi przynajmniej usg zrobil i zmierzyl malenstwo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034838 przez magmus88
Hej :)

Cornick chyba nie musisz się przejmowac.... moja kluska w 27 tyg i 2 dniu jak się nie mylę, miała 1100g :) i wydawało mi się, ze to dużo :D także wydaje mis ię że twój maluch w zupełnej normie jest :)

Ech Madzia.... niestety wiem jak to jest z tymi remontami.... Cieszę się, ze już Cie nic nie boli :)

Justyna... o podobnej ripoście pomyślałam hahahaha

Jutro mam wizytę u ginka.... Ciekawe co powie :)

Ja dziś drugi dzień spędziłam u rodziców na ogródku.... tak po 2, 3 godzinki. I mówię Wam, mam takie spalone ramiona jak nigdy!!! Chyba datego, ze jestem blada jak śmietana.... normlanie to raz na jakiś czas (dosłownie z 2 razy na miesiąc) odwiedzałam solarium, zeby trochę nabrac koloru.... Aż się boje czy mi lekarz na to nie zwróci uwagi hehe....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034840 przez Anna1991

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034854 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034870 przez kameame
Cornik- to w takim razie czekamy na zdjęcia Twoich szyciowych podbojów :) ja uszyłam sowy i trochę zapał minął bo inne sprawy na głowie miałam. Teraz muszę wrocic do szycia ;)



ja za jakies 2 tyg wizyta, moja mała w 28 tygodniu ważyła ponad 1400 g, ale ogólnie jest większa niż na swój "wiek" :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034885 przez Justyna89
A ja dziś sporo załatwień i.... kupiłam dziś wózeczek dla mojej Małej Księżniczki i cieszę się jak małe dziecko :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl