BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 11 miesiąc temu #1034889 przez Anna1991
Cornik... Ja zawsze mam pojemniczki zapieczetowane i dopiero otwieram jak tam mam nasikać. :P Jakby pojemniczek mi wpadl do toalety to bym nie poszla na badanie. Poprzednio tez byl ten sam problem i gine mowila ze prawdopodobnie to wina laboratorium. Ale powtorzyć trzeba. Musze sie cieszyć ze gine powtarza wyniki pomimo ze jest na nfz i nie bagatelizuje. Dziś zapisalam sie na USG na 6 czerwca. Juz doczekać sie nie mogę. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034890 przez Anna1991
Justyna fajnie ze wozek juz kupiony. Powiem wam szczerze ze inaczej prowadzi sie wozek pusty a inaczej z dzieckiem... Wiec powinno sie jakies odważniki wlożyć by sprawdzić jak sie jedzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034901 przez magmus88
Justyna ::) gratuluję zakupów!! :)

Ja wczoraj miałam wizytę... wszystko ok, dawka luteiny zmniejszona. Następną wizytę mam ostatniego maja, łącznie z USG. Wczoraj już zaczełam i teraz na każdej wizycie będę miała KTG.

Zamówiłam wczoraj podusie i kocyk do wózka. Chociaż tyle, bo pościel musi chyba zaczekać na przyszły miesiąc... w sumie to zobaczę najwyżej pod koniec. Ale ogólnie to te imprezy wszystkie nas wykońćzą. Do tego jeszcze moje dwie najlepsze kumpele będą miały za niedługo urodziny.... Czemu też nie wygrałam w tego totka hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034908 przez Justyna89
Właśnie własnie Magmus, dlaczego i ja nie jestem w tej czwórce wygranych w totka? :blink: i zazdroszczę tego KTG :P Ja wizyta dopiero 9 czerwca :ohmy:
Wczoraj oglądałam pościele do wózeczka ale niestety z zamawianiem też się muszę wstrzymać do następnego miesiąca. Kołyskę śliczną też na czerwiec zostawiam no i tak pomalutku pomalutku byle do przodu dziewczynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034910 przez magmus88
Justynka, szybko zleci :)

Ja już byłam w tym ZUSie... dowiedziałam się przy okazji że 20 maja ma wyjść już do mnie przelew z pierwszym świadczeniem... czyli chyba nie było problemów hehehe.

A teraz zbieram się do lekarzów. uech...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034912 przez claudii09853
Witam ja też nic jeszcze kupionego nie mam zacznę od poniedziałku teraz :) i będę powolutku torbę pakować do szpitala nic nigdy nie wiadomo a ja jeszcze sama to tym bardziej. Pogoda rewelacja słonecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034931 przez madzialenka
A ja sie narazie wstrzymuje z zakupem lezaczka nawet po porodzie dopiero pewnie sie w niego zaopatrzymy,brakuje mi tylko wyprawki do szpitala,bo procz wkladek laktacyjnych i pizamki,nie mam nic.a tak juz wszystko,ostatnio zakupilam tylko fotelik samochodowy i wsio;)) nawet zapas pampersow i chusteczek nawilzanych tez juz mam;)) musze tez wlasnie posegregowac ciuszki i poprac i poprasowac. A przede wszystkim trzeba skonczyc temonty by zaczac urzadzac pokoik dla Zuzi;)) dzis bylam w urzedach,polatalam ,zalatwialam i wlazlam w ogrodek,posadzilan pomidory ktore tez przy okzaji dzis zakupilam,posialam ogorki i kabaczki i juz mam dosyc.zjedlismy z malum obiad i ide sie polozyc;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1034940 przez Anna1991
A ja dzis powtorzylam b. moczu a potem skusilam sie na zakupy. Kupilam bieliznę koronkową..... :) nie nie... nie do karmienia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1034941 przez Anna1991
Zahaczyłam też o hurtownie fryzjerską... Bede robić coś mojej fotograf na głowie. :) Jakoś za sesje zdjeciowe chce sie odwdzięczyć. :) Nie wiem czy pisalam sesja z brzuszkiem czeka mnie 3 czerwca. :) Kupiłam też goździki by posadzić pod domem. :) Mąż sie ucieszył bo to w zasadzie jego ogródek. :) Byłam w lumpku i kupiłam pościel dzieciecą. :) A na koniec zebrałam konwalie w lesie. :) Teraz pieknie mi pachnie w domu. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034942 przez Anna1991
Cos mi szwankuje wstawianie treści postu. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034944 przez madzialenka
A mi wczoraj P przywiozl bukiet bzu do domku;) i tez nawachac sie nie moge;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034946 przez Anna1991
Ja to chyba mam bez przed oknem w kuchni. Ale nie zrywam bo od bzu boli glowa podobno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034950 przez madzialenka
Hmm mnie nie boli poki co:) a uwielbiam jego zapach.mamusie meldujcie sie...Zoi...co u Ciebie,zapomnialas o nas??

Co pomoze na swedzace sutki:////

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034955 przez Lustigpaula
Oj też gdzies musze wybrac się na pachte i zerwac bez do mieszkania:).
Dzisiaj trafila mi się pierwsza ciążowa zachcianka, o 3w nocy poszlam zjesc sobie ogórka :lol:.
Mam wrażenie,że mój pęcherz to taki guziczek,który bobo uwielbia naciskać :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034957 przez madzialenka
Lustig Ty mialas dzis zachcianki a mnie od drugiej cholerna zgaga meczyla,jak nigdy,nawet zimne mleko nie pomagalo;/// ja dzis zaczne prac ciuszki przynajmniej te do szpitala wstepnie bo jakos tak mnie strach oblatuje dzis.... Piekna znowu mamy pogode to pol godz i wszystko bedzie suche;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl