BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 11 miesiąc temu #1035035 przez Sevilla
Ja na łóżko nie miałam, ale wtedy jeszcze spaliśmy na kanapie z psudo skóry, więc jakby co to nie byłoby problemu z umyciem i wyczyszczeniem. Teraz mamy już łóżko z materacem to na pewno zainwestuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035042 przez magmus88
Hej :)

Pytając o podkłady miałam na myśli te na łóżko... Ja dziś kupiłam 5 sztuk tych najwięszych :D 60 x 90 cm. Wiem, ze teraz w biedrze są w paczce 10 sztuk za niecałe 10zł ale rozmiar 60 x 60.
I kupiłam jedną pakę tych dużych podpasek - tam jest 10 sztuk.

Cornick!!! Co to za nowa TY :D hehehe Mam nadzieję, ze humorek wróci :) Z tego co się orientuje to 6 maja był ode mnie ktoś z pracy z tymi papierami w ZUSie. Dziś dostałam z ZUSu pismo, żeby sprawdzić czy dobry numer konta mają. Nic więcej. Żadnej decyzji....

Gdyby nie wydatki w tym miesiącu (nie związane z dzidziolem) to kupiłabym już tą pościel razem z materacem....

Madzia, no już powoli mam ich dość :PP co do endokrynologa to jeszcze mam jedną wizytę przed porodem.

Ach i kupiłam dziś emolium do kąpieli (promka była :P) i rybaczki dżinsowe ciążowe w lumpku :)

Tyle z mojego dnia dzisiaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035076 przez kameame
Hej dziewczyny :)

ja już tez kompletuje wszystko, zostały mi te podkłady na łóżko (jakoś nie mogłam ich znależć :/), te do majtów mam 2 opakowania (po 10 szt) a w szpitalu dają nam swoje. Do kupienia zostało mi jeszcze kilka ubranek, kosmetyki dla mnie i dzidziusia i fotel do karmienia. No i wszystko poukładać i poszykować jak trzeba a mocy coraz mniej. Nastroje tez rożne :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035114 przez Sevilla
U mnie malutka 1580g, ja na dole trzymam wzorowo, następna wizyta za 3 tygodnie. Wg wagi gina 6kg na plusie, wg mojej 7kg (zdecydowanie wolę tą ginekologa :P )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035141 przez magmus88
Kame :) w aptece dostaniesz te podkłady albo są teraz w biedro - widziałam w ulotce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035152 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035170 przez claudii09853
Hej ja już też zaczynam działać i powoli pakuje torbę do szpitala :) wyprawka prawie że zrobiona jeszcze tylko dla mnie zostało do kupienia :) ja mam wizytę w poniedziałek już się doczekać nie mogę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035199 przez madzialenka
Hej kobitki...ja na pelnych obrotach..jutro nawet nie wiem czy zdaze wrocic na wizyte u gina...ehh dlugo by opowiadac..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035200 przez magmus88
Madzia, to przystopuj i opowiedz :) i wykombinuj jakoś tak zeby zdążyć na wizytę :)

Do mnie dziś dotarła paczuszka z kocykiem i podusią do wózka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035205 przez Ewaaa1988
Magmus chwal sie :cheer: bo ja tez szukam pomyslow na wyprawke wózkową i łóżeczkową :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035208 przez Sevilla
Madzia mów, a nie zostawiasz w niepewności :)

Ja dziś wstałam i jakoś dojść do siebie nie mogę. Moje myślenie jest spowolnione.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035212 przez magmus88
Hej :)

Ewa - takie zamówiłam allegro.pl/show_item.php?item=6040894275 - wersja na lato hehehe. I ja wybrałam szare potworki z limonką - bo mam też szary wózek. No i poduszkę dla noworodka :)

Sevi - to posiedź chwilę, odpocznij :) i czekaj aż Ci się zachce hehehe :)

Cornick - a te zdjęcie co dodałaś to czadowe hahahah

Powiedzcie mi jeszcze, macie już albo macie w zamiarze kupić termometr bezdotykowy?? Jesteście w stanie coś polecić? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035216 przez Ewaaa1988
Magmus ale slodziutkie te kocyki :cheer: na zywo pewnie jeszcze ladniejsze kolorki ;) no to ja sie do czerwca wstrzymam z kocykami i dopasuje do wozka bo model wozka juz mniej wiecej wiem jaki chce ale z kolorem bedzie gorzej... Ja mam bezdotykowy, odebralismy go za punkty Vitay z Orlenu :laugh: ale jest swietny, mierzy temp ciala i roznych innych rzeczy np wody, herbaty, mleka, pokarmow (co mi bardzo odpowiada, bo na "oko" nigdy nie wiedzialam dla chrzesniakow podajac mleko czy cos czy sa w odpowiedniej temp :laugh: ) no i jest tez przycisk na mierzenie temp w pomieszczeniu :)
Wklejam pierwszy lepszy znaleziony link termometru: m.empik.com/termometr-camry-cr-8413-camr...480434,elektronika-p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035219 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035222 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl