BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1037907 przez madzialenka
Oj jak ja nieznosze tych spiczastych;)) bleee;)) dziś mam ktg i wizytę zobaczymy.położna to się zdziwi jak mnie zobaczy.I podwojnie mi przykro bo w niedzielę P idzie do szpitala...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037909 przez Sevilla
Ja po nocnych spinaniach brzucha i harcach młodej na szyjce, pozbyłam się z rana kawał czopa o średnicy 3cm. Dziś wizyta, więc lekarz posprawdza co tam i jak tam wygląda sytuacja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037910 przez magmus88
Madzia ja też nie!! Tym bardziej za taką cenę... Jejciu :( co tam znowu u Was się dzieje :(

W razie WU macie gdzie małego zostawić?? Bo Ty to teraz jesteś bombą zegarową....

Sevi - dobrze, ze wizyta :) ciekawe co Ci dziś powie lekarz :) też już słyszę jak "tykasz" heheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037911 przez madzialenka
Sevi o której masz wizytę.melduj koniecznie.
Magnus widzisz.z matką nie gadam.ostatnio tylko się przelamalam i zapytałam czy w nocy zostałaby z malym gdybyśmy musieli jechać na porodowke.zgodziła się choć wierz mi ja z ciężkim sercem to zrobiłam.bardzo chce by P był przy porodzie ale niechętnie zostawialabym wtedy Filipa pod jej opieką.. zobaczymy co lekarz powie.bo jak kiepsko Zuza wybierze z chęcią przyjścia na świat i wyjście pokrytej się z pobytem w szpitalu P to nawet nie będzie miał kto nas odebrac z tego szpitala.dlatego dziś zobaczymy co powiedzą i P mówi ze wyrazie czego nie wstawi się do szpitala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037934 przez magmus88
Sevi - trzymamy ckiuki i czekamy na relację :)

Kurcze Madzia.... Szkoda, ze jeszcze takie problemy Wam wyskakują... a mąż na dłużej miałby zostać w spzitalu? A mama to jest jedyna opcja z kim mały mógłby zostać??

Pochwaę Wam się wózkiem... w sumie to jego połową haaha. Bo tak jak mówiłam, mamy w domu tylko koła, żeby sprawdzić czy będą pasować z fotelikiem... tzn czy kupiłam dobre adaptery :D na szczęście pasują...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Madziu a jak tam Twoja szwagierka??

Claudi a co tam u Ciebie?? Jak sobie radzicie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037936 przez Anna1991
Ładny ten kolor stelaża wózka. :)
Mi wlasnie odchodzi czop. Poprzednim razem to bylo przy odejsciu wod. Zdenerwowałam sie. :( Wiem wiem ze do porodu moze 2 tyg byc... Ale jak to dziś?!!!... O nie.... Nie chce. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037937 przez Sevilla
To sobie jeszcze poczekam na Basie :) Do następnego piątku, a tym czasem mogę starać się by samo się zaczęło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037938 przez magmus88
Anna - a co złego jest w dniu dzisiejszym?? :)

Sevi - a Ty masz mieć cesarkę czy nie? Bo już nie wiem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037940 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1037942 przez madzialenka
Ja po krótce...
magmus fajny woził gondola też w kolorze stelaża?
Anno właśnie czemu nie dziś?
Cornick dawaj znać koniecznie co i jak.trzymam kciuki

A ja...A ja.. utknelam na 2cm rozwarcia .na ktg cisza.za tydz wizyta i wtedy podejmiemy decyzję o wywolaniu.mamy sami próbować wywołać dalej mała..jestem zalamana..jak nic zjowu bedesama rodzic..a to nie yak mialo byc..

Magmus P od niedzieli na minimum trzy dni idzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037945 przez Sevilla
Magmus mam mieć cc, ale lepiej jest jak same hormony porodowe się uaktywniają niż robić cc na zimno.

Cornick na tym etapie błąd pomiarowy wynosi około 300g, więc nie martw się na zapas. Może się jutro okazać przy przyjęciu, że wszystko jest ok. A jak uznają, że faktycznie nie przybiera to są dwie drogi: Wyciągną małego szybciej bądź będą szukać przyczyny. Jeżeli znajdą to podadzą leki.

Madzia ach ten Twój lekarz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037946 przez madzialenka
Cornick,może to Cię po cieszy ze znajomą urodziła 5dni po terminie zdrowe maleństwo o wadze 2900 zaledwie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037947 przez Justyna89
Ja dziś ostatnia wizyta u pani doktor, malutka waży między 3700-4000g według usg i teraz tak jak Ty Sevi czekam na termin cc albo (na co też po cichu liczę) na rozpoczęcie akcji porodowej :) Pozdrawiam Was wszystkie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037948 przez Sevilla
Justyna chyba nawet teraz wychodzi, że cc będziemy miały tego samego dnia. Jak dobrze pamiętam ty też chyba masz na 15??
Ja tam biernie nie zamierzam czekać, usprawniam sprzątanko i bzykanko :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037950 przez Lustigpaula
Tak na szybko nadrobilam;). Dziewczyny rodzić mi :) lipiec ruszyl a szkraby nie chcą wychodzić z brzuszków bo pogoda się zepsuła i już nie jest ciepło :laugh:.

Magmus, gdzie dorwalas "poduszke" na głowę do nosidełka?

U nas wszystko dobrze, nawal minął odstawiłam butelke i dzielnie przystawiam do cycka, chociaż za dużo nerwów już nie mamy przy tym, mały załapał jak ssac,a ja jak go trzymać aby było nam obojgu dobrze;).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl