BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1016357 przez madzialenka
i tak 3maj Ewelino:)))

sie zastanawiam czemu mi nie zlecil badan..tylko powiedzial ze przy kolejnej wizycie zleci i zalozy karte

A wczoraj sie dowiedzialam,ze siostra mojego faceta tez jest w ciazy,ba !wedlug om mamy tylko 10 dni roznicy...10 dni jestem wczesniej..juz widze gadanie tesciowej;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016358 przez Sevilla
Hahaha wy tu o badaniach a ja czekam dopiero na pierwszą wizytę. Doszłam do wniosku, że siedzenie w domu mi nie służy. Wczoraj cały dzień w pracy i czułam się bosko, dziś z młodym w domu i co chwilę mi się strasznie odbija jakbym zaraz miała zwymiotować, ale nie mogę i nie moc mnie ogarnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016360 przez piernikarczyk07
Ja mam takie;
morfologia krwi
mocznik
białko całk.
glukoza na czczo
mocz badanie ogólne

Wczoraj jak byłam na paznokciach i tak siedziałam to powiem Wam ze czułam jednak się jak w ciąży, doszłam do wniosku że przez choróbsko co mnie dopadło i to że nigdzie nie chodze tylko leże i odpoczywam objawy po prostu zrobiły sie mniej odczuwalne ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016361 przez piernikarczyk07
Sevilla ja właśnie tak sie czuje w domu, musze na siłę być cały czas w ruchu bo jak tylko klapnę to normalnie NIE MOC....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016363 przez madzialenka
ja to jak klapne w dzien to mi sie oczy przymkna na kilka minut a pozniej w nocy spac nie moge chyba;/:(

wczoraj moj P przyniosl mi bukiet kwiatow w ramach przeprosin,zawzielam sie i jak tylko wrocil z pracy slowem sie nie odzywalam,by sie nie denerwowac :DDD
nawet jak pisal mi smsy w ciagu dnia np,czy bedzie musial spac z kotem w szopce,mimo usmiechu nic a nic nie pisnelam:)jeszcze nawet prosil bym pokrzyczala bo wtedy by sie lepiej czul,zawzielam sie,niech ma!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016365 przez piernikarczyk07
Brawo Madziu! Jak oni nam tak my im B) :lol:

A tak poza tym gdzie jest reszta babeczek proszę się nam tu chociaz zameldować!!!

Jakie sie teraz czujecie dziewczyny? Coś doszła coś minęło?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016366 przez madzialenka
a no wlasnie nasz Trojca tylko czynnie sie udziela a reszta kobitek/z ukrycia podglada czy co?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016372 przez Lustigpaula
Regularnie Was podgladam;p . Praca,studia i wieczne zmeczenie mi towarzyszy. Ciazowych objawow dalej brak i juz mam stresora przed jutrzejsza wizyta,ale staram sie o tym nie myslec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016375 przez Marzena_b
Cześć Kobietki!
Ja muszę sie wymeldować .... Wczoraj straciłam ciąże ... Ale trzymam za Was kciuki!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016376 przez madzialenka
To Paula jutro mamy wizytę tak samo;))
No tak, brak czasu,ale jak już podgladasz nas to i skrobnij coś czasem;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016377 przez Ewaaa1988
Heeej! No ja juz po 1 wizycie. Bylam wczoraj ale niestety zarodka jeszcze nie widac tylko jest pecherzyk 9mm. To moja taka przed wczesna wizyta bo normalna planowalam w piatek lub poniedzialek ale jajnik mnie bolal tak ze nie moglam na boku lezec i juz sobie wymyslalam ciaze pozamaciczna wiec do pierwszego lepszego lekarza z nfz lecialam zeby sprawdzic. Ten sprzet u niego tez nie byl zbyt nowy wiec moze dlatego zadnej kropeczki nie bylo widac. W piatek lub poniedzialek pojade do swojej kliniki to moze juz cos bedzie widac. No i standardowo zadnych objawow... :angry:

No ja tez widze ze zastoj na naszych lipcoweczkach :cheer: ale jak dojda objawy, konkretne zdjecia usg, pierwsze zakupy, okazje promocyjne w sklepach (mam nadzieje ze o mega promocjach w sklepach rowniez bedziemy sobie pisac ;) ) to na pewno zrobi sie tutaj nas wiecej i wszystkie mamusie sie uaktywnia :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016378 przez madzialenka
Marzenko...przykro mi:(( ale uszy do góry,Bozia ma jakiś plan napewno..zostań z nami chociaż na forum..

P.s ten lipiec jakiś pochmurny wychodzi..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016379 przez Sevilla
No niestety początki ciąży są różne.

Marzenko bardzo mi przykro :(

Ja szukam weny na prasowanie, bo mi się ciuchy piętrzą. Wiem, że to kwestia tylko pół godziny ale i tak mi się nie chce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016380 przez madzialenka
Nie znoszę prasowania;)
Ale jak już musisz Sewilla to nie odkladaj na później;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016382 przez Panika992
Na imie mam Paulina. Mam syna z marca 2013. Ktory w tej chwili przebywWalczeczlowiekiem z.mezem o prawa do dziecka, bo jest on chorym czlowiekiem. W tej chwili mieszkam u kolezanki
wizyte mam 3.12

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl