BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 1 miesiąc temu #1059923 przez magmus88
Hejo :)

Ewa - myślę, ze i tak jakbyś poszła wcześniej to pewnie jeszcze nic by nie było widać. Możesz jedynie dla swiętgo spokoju betę sobie zrobić. No i super bedziecie miec prezent pod choinkę :)

Co do karmienia.... dużo jeszcze się teraz cycujecie?
U nas to wygląda już tak, ze w sumie tylko na noc, w nocy i rano. W ciągu dnia już w ogóle.

Cocnik - kochana, nie ma żadnych przeciwskazań co do karmienia w ciąży :) także nie musisz czekać do takiej różnicy wieku :P a długo karmić piersią to znaczy do kiedy?

Madzia dzięki.... Bartek się tak do Zuzy wdzięczył ale widzę że wolicie Jacha hehehe :D
Nie no... Bartek by się pewnie obraził. W końcu ma już dziewczyne. Tylko, ze teraz już nie będą się widzieć bo skończyliśmy siłke... :(

Właśnie, co do rehabilitacji to mieliśmy mieć dziś kontrolę ale nasza Pani doktor nie wróciła z chorobowego... i w poneidziałek mamy u innej doktorki. Ciekawe co to za jedna :D ehhehe

Madzia, wazyłam Bartka wczoraj i ma 8,2. Także jak na "chudzielca" to nei jest źle ehehe. Chyba, ze Zuzia ostatnio aż za bardzo dba o linie?? ehhehe

No i od wczoraj Bartek wstaje. Tzn w łóżeczku i przy meblach. Wcześniej się dżwigał i opierał na kolanach. Albo ewentualnie o nas wstawał. A teraz bryka sam.
To jest aż niewiarygodne w jakim tempie dzieci zdobywają nowe umiejętności!

Smerfetka - trzymamy kciuki za wyniki.

Sewi... kobieto Ty to masz talent. Jesteś samoukiem? Chodziłas na jakieś kursy czy może wykształcona krawcowa? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059925 przez magmus88
Madzia, co piszesz wtedy co ja :PP

A czy te 55% nie jest wtedy jak kupisz 3 różne kosmetyki? A co jest teraz? Bo wiem, ze zawsze był podział... lakiery, usta, oczy itd?

No i tak się skłąda, ze będe musiała się dziś wybrać do rosmana odebrać zdjęcia.... a to peszek :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059927 przez Ewaaa1988
Magmus ja ją karmie w nocy i w dzien, raz pokarm normalny raz mleko czyli na przemian. Nie wyobrazam sobie karmic ja do 2 czy 3 lat bo dla mnie to dziwnie wyglada jak takie duze dziecko wisi na piersi :) Nie obrażając nikogo! Kazdy ma swoje zdanie i karmi tyle ile chce. Jakos nie spieszy mi sie z usg czy beta wiec poczekam do tego maja, w pierwszej ciazy to byl szał a teraz to jakos tak na luzie wszystko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059933 przez madzialenka
Magmus piszesz wtedy co ja;))hahahno tak jakoś wychodzi widzisz że w tym samym czasie mamy chwile;)mówił aż że Bartuś ma dziewczynę no to co.nie będę czekac;)hahahaHa Zu je tyle ile chcę.I cyca i innych rzeczy .od urodzenia zatem orzybrala 4.230.
my jemy 3razy w ciągu dnia minimum cycaA w nocy ile chchcę czasem i 7razy ją przystawiam.;))

Co do karmienia piersią przy drugiej ciąży zmienia się ponoć smak i dzieci często w tym momencie odrzucają pierś.

Brawo dla Bartusia moja to len totalny;))hahaha ale Pani nie kazała się martwić jeszcze.
promocja jest na 3roznego rodzaju rzeczy np podkład cień do powiek pomadka z kartą jest -55% ale ja brałam jak popadnie i o tak miałam rabat naliczony:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059934 przez magmus88
Też słyszałam, że bardzo często dziecko samo odrzuca pierś. Ale jakby nie odrzuciło to spokojnie można karmić. Czytałam, ze można nawet dwójkę. Z tym, ze maluch ma pierszeństwo ehhehe.

Bartek w dzień za bardzo nie chce cyca.... jeszcze czasami go przystawiam ale nie chce. Dwa razy pociągnie i tyle....

W takim razie Bartek przybrał 5 kg od urodzenia. A nie ma 9 miesięcy skońćzonych.... to chyba dobrze :D Może w końcu nikt mi nie będzie mówił jaka to z niego chudzinka :P Chociaż ostatnio porównywałyśmy z siostrą jej małego z tego okresu to był neizły ludzik michelin :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059937 przez madzialenka
Wydaje mi się że Bartuś ostatnio przybrał; ) nie ma też co porównywać maluchów.każde jest w końcu inne..;)
Zu w dzień ciąg nie cyca bo przy nim M.in zasypia.do grudnia chcę karmic;) tak jak syna15 mies.tu trochę dłużej.ale hak wyjdzie zobaczymy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059938 przez magmus88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Madzia, co tym razem nachomikowałaś? :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059941 przez madzialenka
Jeju jak cudnie stoi sam;)!!beaaaawo!
Magmus nie pytaj nawet co tym razem;)) może nie chomikowo nabrałam bo mają termin większość rzeczy ale wzięłam trochę towaru.najwięcej to lakieru do paznokci ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059942 przez madzialenka
Hmmm i widzę że cosik rękawki ma podwiniete ale chyba reszta leży jak ulał; )??milutko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059946 przez magmus88
Madzia, no rękawki trochę za długie. Reszta gites :)
Ja też pewnie bym się obkupiła lakierami :P ale ostatnio nie mam czasu malować.... A masz jakąś sprawdzoną firmę?

Pytanko... czy Wasze maluchy jedzą te flipsy? Daje Bartkowi już któryś raz to nawet nie chce ich zbliżyć do ust :P macha nimi jak mieczem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059949 przez madzialenka
Magmus ją zwykle kukurydziane jedynie daje. Co do lakierów to lubię Manhattan aleeEveline też są nawet nawet.nie odpryskuja po pierwszym umyciu naczyń; )) haha z pewnością nie bierz tych z wibo bo bardzo słabo kryje; )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059950 przez magmus88
Madzia - no ja też te takie kukurydziane patyki :P

Co do lakierów.... ja lubię sally hansen. I mogę je też polecić. Fajne też mają topy na wykończenie... Tylko ceny z kosmosu :P ale jak jest taka promocja, ze połowa taniej to wtedy możńa :) A manhatanu chyba nie mam.... muszę wypróbować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059952 przez madzialenka
No ja te krótkie i długie.zależy; ))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059962 przez Sevilla
Magmus dziękuje za komplement

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059966 przez Sevilla
Walnęłam esej z telefony, a wkleiło mi tylko pół zdania. FU...CK!!

Magmus jestem w pewnym sensie samoukiem. "w pewnym sensie" bo moja babcia jest z zawodu krawcową i z szyciem mam styczność od zawsze. Do maszyny jednak usiadłam samodzielnie dopiero teraz. Niejednokrotnie pytam się babci co i jak, choć obecnie i ja jestem wstanie ją zaskoczyć :)

Cornick niezmiernie mi miło, że zaglądasz i podglądasz :)

Czy Basia chodzi hmmm za rączki to nawet i biega, ale samodzielnie nie ma odwagi. Obecnie łapie ją na tym, że staje nie trzymając się niczego i bawi się zabawką. Za to mąż nauczył glizdę wchodzić po schodach i bez problemu śmiga w górę pod bacznym okiem mamy. Szkoda, że nie pomyślał by nauczyć schodzić hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl