BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 1 miesiąc temu #1060095 przez Sevilla
Madzia może i sprytna ta moja panna, ale nadal najmniejsza z dzieciarów. My dopiero zaczynamy nosić rozmiar 74, wagowo 1,5 tygodnia temu było 7,350 (od porodu przybrała 4320) niby porównywalnie do innych dzieci ale jesteśmy w 3 centylu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1060222 przez magmus88
Hej dziewczyny. Co tam po weekendzie?

Myśmy dziś byli wporadni reh. Wszystko ok, kontrola w okolicy roczku.

No i jeszcze ciekawostka... maluchom buty się dopiero kupuje jak już dobrze chodzą. A nie - zaczynają chodzić.

No i jeszcze jedno.... broń boże prowadzać dziecko za ręce..... - tego nie wiedziałam. Ma samo łapać równowagę.. Mówię oczywiście co wiem od lekarza :)

Byłam dziś tez u koleżanki - zrobiła mi paznokcie hybrydowe.... zobaczymy czy się utrzymają.... miałam kilka lat temu to hybrydy totalnie mi sie nie trzymały. Ale to w związku z hormonami.... zobaczymy teraz.

Teraz sewi widze dopiero Twoja wiaodmosc..... no my tez w 3 centrulu caly czas i tez zaczynamy nosic 74 :) takze nie jestescie jedyni hehehe. No i patrzac na wage to faktycznie drobinka. Nie wygląda :) tak patrzac na zdjeciach.

Co do wyjść.... no dość często coś organizujemy ze znajmomymi.... tzn oni częściej - bez nas :P no bo wiaodmo. nie wydoliłabym w takiej częstotliwości jak oni no i zawsze mi zal małego jak mam go zostawić... albo idzie z nami i śpi w pokoju obok a u nas hałas....

No i z nowości tyle.... że Bartek jak raczkuje to jedną nogą chodzi normalnie na kolanie a drugą odpycha się na stopie ... tak jakby wstawał. Pani dziś nic nam na to nie pwoiedziała ale dla mnei to wygląda pokracznie i raczej nie prawidłowo hehehe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1060235 przez madzialenka
Sevi to Basia przybrała podobnie jak Zu:)
Ehh ja nie wiem jak mierzą w tej przychodni jak body 80 są na styki?;)chyba że tak celowo robią.

Magmus w jakiej poradni byliście?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1060237 przez madzialenka
No i kochane mamuśki liczę na waszą inwencję twórczą.wielka burzę mózgów..A mianowicie jakie pomysły na 10rocznice wspólnego bytowania?;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1060244 przez magmus88
Madzia, w poradni rehabilitacyjnej :)
Brawo dla Zuzy za "TATA" :D jak dziecko mówi pierwsze tata to będzie brat a jak mama to siostra :P takie cuda ostatnio słyszałam ehhehe. Czyli wypisz, wymaluj Bartek będzie miał siostrę :D

Hm Madzia.... co do pomysłów... póki co przychodzą mi same standardowe :P czyli jakiś obiad lub kolacja.... a macie możliwość gdzieś wyjść razem? Mówiłas ostatnio, ze tego Wam brakuje :)

Halo Ewcia, co tam? Chyba nie zamierzasz nas opuścić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1060249 przez Ewaaa1988
Hallo hallo jestem :)
Mąż nas do czwartku opuscil bo wyjechal na kilkudniowy poligon wiec od rana do wieczora jestesmy z Milenka zdane tylko na siebie i odpoczynek mam tylko wtedy kiedy ona spi a ja razem z nia wiec dopiero wieczorem wchodze zobaczyc co sie tu dzieje :) jakos probuje przespać te mdlosci chociaz te 2h dziennie.
Milenka tez zaczela najpierw mowic tata ale w tym kalendarzu chinskim sprawdzalam ze znowu ma byc dziewczynka :) Jednym sie sprawdza jednym nie ale mi, siostrze i szwagierce sie sprawdzilo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1060253 przez Sevilla
Magmus Basia też tak chodziła na czterech a od tygodnia robi to normalnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1060269 przez magmus88
Sewi - no mały też chodził normalnie a teraz dziwaczy :D zobaczymy czy mu przejdzie....

Poza tym nie wiem jak dziś z nim wytrzymam.... jest nie do wytrzymania :( nie poznaję dziecka.... chyba to te zęby... gorączki nie ma.... sama już nie wiem :( nie wiem jak mam mu pomóc....

Ewa - jakby była dziewczynka to przynajmniej byś już miała całe wyposażenie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1060319 przez madzialenka
Oj Magmusik cóż dziś Bartosz tworzy?;)

Hallo dziewczyny pomóżcie mi z tymi pomysłami ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1060336 przez Ewaaa1988
Magda moze wyrwac sie na kilka godzin do spa na jakis masaz, jacuzzi, basen, kolacje ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1060339 przez madzialenka
Ewcia W mojej mieścinie jeszcze nawet basen nie powstał a co dopiero jacuzzi :)O spa możemy śnić w miescinie;)
Kolacja. .hmm jedynie jak sama ugotuje.mimo iż to wielkie wydarzenie to z dziećmi je spędzimy. Starszy mioze i by U babci został z wielkim bólem ale Zu to mowy nie ma;)
Z innej beczki.któraś z Was była w energylandii?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1060353 przez Ewaaa1988
My mieszkamy na wiosce a do najblizszego mniejszego miasta w ktorym tez nie ma zadnych atrakcji :laugh: mamy 7km dopiero ok 30km dalej jest wieksze miato :laugh: Musielibyscie sprobowac najpierw na godzinke zostawic dzieci z babcia a pozniej na dluzej jak bedzie wszystko ok i sie gdzies wyrwac. Mielismy plany w tym roku jechac do energylandii ale z brzuchem i tak sobie nie pojezdze... :angry: wiec plany odkladamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu - 7 lata 4 tygodni temu #1060362 przez magmus88
Madzia no hm.... nie jestem aż tak kreatywna... więc tak jak pisałam. Raczej coś standardowego :) kolacyjka, wspólny film? Może ze starszakiem coś fjnego obejrzycie? Później chwila dla siebie jak dzieciaki pójdą spać :)

Ewa - a Ty po macierzyńskim wskoczyć na l4 ponownie? Masz normalnie umowę? :)

Ja własnie przeglądam oferty.... wczoraj wydrukowałam CV u kumpeli.... i na dniach trzeba coś powysyłać....

W energylandii nei byłam.... słyszałam, ze ponoć fajnie :)

Dziewczyny, macie jakieś plany wakacyjne?

Smerfetka jak wyniki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1060370 przez Ewaaa1988
Ja mialam umowe na 5lat i w sierpniu mi sie konczy wiec jak skoncze w lipcu maciezynski to wybiore caly zalegly urlop i dostarcze im zaswiadczenie ze jestem w ciazy bo podobno do dnia porodu osoba jest chroniona w pracy i umowa podobno przedluza sie do dnia porodu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1060380 przez magmus88
Tak, jeżeli umowa się kończy powyżej Twojego 3 miesiąca ciąży to się przedłuża. A nie mozna zrobić tak, ze Ci wypłacą urlop? Dowiedz się :) Może akurat dostaniesz ekwiwalent :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl