BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 1 tydzień temu #1060520 przez madzialenka
Sevi Magmus dołączam do was chorowitkow.Filip katar i ból gardła od wczoraj ja od dziś tchawiczny kaszel Zu od wczoraj wieczór mega katar i coś zaczęła łapać się za uszko;/ale w przychodni od rana komplet i mogę iść poza kolejnością ale jak złapie mi jakieś inne Gow..O bo bog wie ile sie czekac bedzie?a przeproszeniem. .?zaglądałam i
Nie ma zaczerwienionego..sobie kupiłam prenalen dla star szans coś na bazie naturalnych składników a Zu kazali podać ibufen w aptece i neosine..ale neosine już dla takich maluchów?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060522 przez magmus88
Kurcze Madzia nie pomogę.... Ja mam ibufen i deflegmin - ostatnio nam to lekarz przepisał i wiem, ze jest bez recepty. Podaję małemu póki co i jeszcze witaminke C.

Dziewczyny sprzedam Wam moje jedno spostrzezenie.... nei wiem jakie kaszki kupujecie maluchom.... ale ja dzis otwarlam z bobowity 5 owoców bodajze... fuuuuuuuuj. Tego się nie da jeść! Sam cukier! I sprawdziłam na etykiecie i faktycznie bobowita ma o wiele wiecej cukru niż nestle. Wiadomo, zalezy też który smak. Ale ta było wyjątkowo niedobra. blech. A niby produkt dla dzieci.... Już więcej jej nie kupie !
A Wy jakie kupujecie?

Kurcze z tymi chorobami to masakra.... ta pogoda nas wykońćzy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060530 przez Ewaaa1988
Magmus ja robie na noc zwykla kasze manne na mleku bez zadnych innych dodatkow, pije z niekapka i jej smakuje i nie musi miec slodkiej czy owocowej. Juz kiedys pisalam ze takich kupowanych nie uzywam bo przez ten cukier zatykalo ja i nie mogla kupki zrobic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060536 przez madzialenka
Magmus fakt jak Sevilla mówiła o kaszkach zaprzestalam ich kupowania.zwykła kasze manne też robię i dodaję owocka choć przyznam się bez bicia ze czasem robię tą na dobranoc z nestle.
ZU odsypia ciężka noc.I wczorajszy dzień.wczoraj spala mi w ciągu dnia 13 min..dziś zasnela dopiero po 11ale nadal śpi..ogólnie od dwóch dni co ja próbuje od cyca odłożyć na drzemkę to budzi się przy odkladaniu i płacz...:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060542 przez magmus88
kurcze chyba mi ten fakt gdzieś uleciał...

To jak robicie same te kaszki?
Kupujecie zwykla kaszke manne blyskawiczna? i na czym ja gotujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060548 przez madzialenka
Magmus na wodzie;)bo cycamy jeszcze ;)tak dziewczyny tu radziły chyba cornick nasza; )i tak robie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060554 przez Ewaaa1988
Ja tez karmie piersia ale na noc od kilku dni zaczelam robic kasze na mleku normalnym ze sklepu bo dluzej mi pośpi na niej bo moje mleko szybko trawi i czesciej w nocy sie budzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060557 przez magmus88
Ale mówicie o kaszy mannie, tak? Akurat kupiłam dziś bo będe robić krem do ciasta z kaszy :P to wypróbuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060558 przez madzialenka
Hmmm cóż za ciasto z manną? Jedynie co mi przychodzi do głowy to tzw.Stefania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060559 przez Ewaaa1988
Tak zwykla kasza manna :cheer:

Madzia a syta jest ta kasza na wodzie? Bo jeszcze nigdy nie probowalam jej robic na wodzie, nawet dla siebie do degustacji :cheer: ale sprobuje jutro jak nie zapomne bo dzisiaj juz zrobilam znowu na mleku ;) nie wiem czy Milenka dlugo na takiej by wytrzymala bo jednak mleko ma jakis tam procent tluszczu a ona lubi jesc :cheer: i czesto :laugh:
Wlasnie w tej chwili zastanawiam sie ile procent tluszczu ma nasze naturalne mleko z piersi heh ale mam glupie mysli... :silly: musze poszukac na necie czy robili takie badania :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060562 przez madzialenka
Ewka budziła się zanim zaczęła jeść manne i budzi się nadal.więc różnicy nie ma.;) Ale ja to się jeszcze wstrzymuje przed krowim; )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060564 przez Ewaaa1988
Przedwczoraj jak dalam jej po 19 to karmilam ja dopiero ok 6.30 rano :woohoo: Nie wiem czy byla taka zmeczona czy tak dobrze jej sie spalo czy co... Dzisiaj znowu rano o 3 sie obudzila a zobaczymy jutro rano o ktorej zechce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060574 przez magmus88
Madzia, takie będę piekła cukierenkaklementynki.blogspot.com/2015/...godami-i-kremem.html robiłam już je na swięta :) dobre było. Tylko zamiast jagód dałam dżem i na bezę zamiast orzechów kokos :) teraz będę robić z większą ilością kremu. Sam krem ogólnie jest bardzo dobry :) można wykorzystać do innych ciast :)

muszę zrobić małemu taką kaszkę jak mówicie.... powiem Wam, ze ostatnio mam problem z obiadkami.... nie chce za bardzo jeść :( boję się, ze przyzwyczaił się do słodkiego....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060587 przez madzialenka
Magmus co masz na myśli ze do słodkiego?;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060593 przez magmus88
Madzia - do tych kaszek gotowych. One są mega słodkie :(

Powiedz mi, jak przygotowujesz tą mannę? tzn ile wody i ile tej manny? Tak mniej więcej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl