BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2016

8 lata 1 tydzień temu #1034712 przez krecik
Hej, my jednak w domu, maly mial w nocy goraczke znowu, obstawiam jakąś trzydniowke, bo innych objawow brak, dzisiaj mialam isc do diabetologa i nie mam z kim malego zostawic, troche sie tym stresuje, bo chcialabym miec to za sobą.

Cortezia, katar to zawxze tydzień trwa;);) przynajmniej nie musicie siedziec w domu, moj juz ten najgorszy etap za soba i nie trzeba tak za nim latac i nawet taki ostrozny jest i musze przyznac, ze reaguje na slowo stop i czeka na mnie:)

Moniaak, o której idziesz? Napisz koniecznie jak po wizycie

Zdrowka dla dzieciaków!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034713 przez moniaaak
krecik dopiero na 17,30

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034714 przez ania1985
hej dziewczyny :D wiecznie czasu nie mam...do tego syn chory.oczywiscie i mnie cos bierze-jakos gardło pobolewa.
co do wozka to dla syna mialam chicco trio enjoy. mega zadowolona bylam bo byl maly po złozeniu i lekki. niestety odkupiony od kolezanki i do kolejnego dziecka sie juz nie nadaje. teraz planuje kupic chicco for me (maly,poreczny,lekki) :D
P.S. wkońcu wiosna przyszła :D milego dnia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034718 przez krecik
Ania, jak mnie gardlo zaczyna boleć to plukam go porzadnie plynem do plukania ust-mi pomaga:)
A co do wozka, co ludzi to opini, ja mialam chicco ijest to wlasnie wozek ktorego absolutnie nie polecam, mi wogole nie podszedl, a co do wygladu, szkoda gadac, brzydszego nie widziałam i nie mam pojecia co mjoe tak zaslepilo i go kupilam:d

Maly na lekach jest wyjatkowo fajny:) i nawet moge chwile usiąść:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034719 przez ania1985
krecik co racja to raja wygladem nie powalaja mnie akurat w tych modelach przekonuje to ze nie mam problemu z włożeniem do bagażnika (nie zajmuje dużo miejsca)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034744 przez moniaaak
Ja już po wizycie. Lekarz miał problem ze złapaniem pomiarów, tak się fasolka wierciła... niesamowity widok- ruszało rączkami i nóżkami. Mój poprzedni lekarz nie miał takiego dobrego USG- przynajmniej na tym ekranie dla pacjentek. Chciał mi nawet cyknąć zdjęcie 4d, ale tak się przemieszczała, że nie dało się uchwycić.
Przezierność w normie, kość nosowa jest. Więc póki co wszystko wskazuje na to, że jest ok.
Płci niestety nie udało się zobaczyć.
Dzieciaczek ma już 8,1 cm. Następna wizyta 6 maja, wtedy pewnie będzie już widać płeć.
Wzięłam zwolnienie od wczoraj:). Więc już odpoczywam. Jutro zabieram malucha i jedziemy do mojej mamy na wieś.Trochę się porelaksujemy na świeżym powietrzu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034752 przez Jola
Cześć dziewczyny. Postanowiłam do was dołączyć. Jestem w 12tc, jutro wybieram się na badania prenatalne. Trochę się denerwuję, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok. :) Pozdrawiam Was gorąco :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034754 przez moniaaak
Cześć Jola :). Zapraszamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034755 przez krecik
Hej:)

Moniaak jak na zwolnieniu? Czujesz juz wolnosc?przyznam sie, ze i mi coraz bardziej chce sie isc na l4, troche mnie juz denerwują w pracy, plecy zaczynaja mnie bolec, do tego cukrzyca i to piljowanie posiłków, mam nadzieje, ze do lipca wytrzymam , bo nie chce ich tak zostawiac na lodzie.
Super, ze wyniki dobrze, czlowiek taki spokojniejszy jest:)

Jola, witaj:) napisz kilka slow o sobie:) napisz jak wizyta:)

Spojrzalam na moj suwaczek i niedługo naczyna mi sie 16 tc! Kiedy to zlecilo:)
U nas sie wypogadza, meczymnie to siedzenie w domu pray takiej pogodzie, maly jeszcze wieczorem mial goraczke i jak dzisiaj mu sie pojawi to jutro do przedszkola pojdzie:)

Milego:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034762 przez Basienkaaa
Hej Jola:)

Ja dziewczyny od miesiaca siedzę na L4.. i cieżko mi z tym. Jestem bardzo żywą osobą, zawsze wszędzie się kreciłam.... a teraz czuję się samotna. Brakuje mi kontaktu z ludzmi, mimo tego że dalej się spotykam z przyjaciółmi.. jakoś mało mi . Wróciłabym do pracy.. ale mam duży mętlik. Wiem, że będą mnie tam wykorzystywać - mogę nie dać rady...-- choć nie lubie. Zawsze dawałam.. i pewnie będe robić wiele rzeczy ponad moje siły...

No jakos muszę sie przyzywczaić do nowej sytuacji

P.S. Chce już mojego dzidziusia !!! :blush: :kiss: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034766 przez niagara
Cześć Dziewczyny :)

Witaj Jola napisz coś o sobie :) Czy to Twoja pierwsza ciąża, jak się czujesz?

Ja byłam dzisiaj na badaniach krwi i usg miałam przy okazji. Przezierność karkowa sparawdzona, wszystkie parametry w normie :)
Ruchów jeszcze nie czuję, ale po dzisiejszym badaniu nawet mnie to nie dziwi ;) Wygląda na to, że znów trafiło mi się bardzo spokojne dziecko :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034767 przez Jola
Nie, to moja trzecia ciąża. mam już w domu dwie nastolatki :)
Ze względu na wiek ( 37 lat ) jutro będę miała robione badania prenatalne. Mam nadzieję, że będzie ok. Szkoda, że jeszcze płci nie poznam, ale co zrobić :)
Niagara Ty już masz to za sobą:) A dobrze było widać dzidziusia??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034775 przez moofka
hej grudniówka się melduje :whistle:

fajnie Wam, że już macie w większości prenatalne za sobą :whistle: ja się wybieram za 2 tygodnie dopiero, wczoraj byliśmy na usg i póki co wszystko ładnie pięknie ale na pomiary było za wcześnie ;) za to zamiast krewetki było już widać dziecia normalnego, serducho biło jak szalone B)

widziałam dyskusję o wózkach, my mamy jedo fyn i ja byłam zadowolona a na spacerówkę polecam baby joggera - ten wózek po prostu kocham :side: u mnie na osiedlu wąskie chodniki więc dla mnie skrętne koła to podstawa :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu - 8 lata 1 tydzień temu #1034776 przez moniaaak
Oj Krecik korzystam z pierwszego wolnego dnia:). Na razie jakoś nie czuję ;) .
Zakupiliśmy dziś mlodemu buty na lato. I nie obeszło się bez kaloszy.... najlepsze, ze chcial w kwiatuszki..... ostatecznie stanęło na koparkach.
Ze sklepu mimo dość ciepłej temperatury wyszedł w tych właśnie kaloszach. Teraz z dziadkiem po podwórku też w nich chodzi... nie przetłumaczysz.
Basiu skup się teraz na odpoczywaniu... potem już nie będziesz miała tyle okazji. A jak Ci sie załączy "wicie gniazda" to już w ogóle nie będziesz o pracy myśleć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034789 przez krecik
Hej:)

Niagara, super wiesci:) spokojnego dziecka to zazdroszczę! Moje to zywe srebro i jak slysze, ze inne siedzą i sie bawia przez 15 min to nawet wierzyc mi sie nie chce;)

Basia, jeszcze zatesknisz za tym spokojem, najgorsze pierwsze pol roku:d
Dobra rada:czytaj, czytaj, czytaj:)

Moniaak, dlatego my kalosze chowamy, buty zimowe jeszcze w szafie nie wyniesione i az mnie skreca jak mojwi, ze on chce isc w zimowych. Tez musimy mu kupic sandalki, my co roku kupujemy ten sam model

Moofka, dawaj do nas bo u Was cisza jak makiem zasial;)

Jola, mi jeszcze przed genetycznymi powiedzial plec, a na genetycznym jeszcze potwierdzil, no na 80 %, więc sie licze z tym, ze Helenie moze cos urosnac

Stas juz w porzadku, bylismy na placu zabaw, nawet sie troche balam, bo strasznie biegal,ale od wczoraj nie ma tej goraczki wiec jutro do przedszkola, slowo daje oszalabym z nim....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl