BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2016

8 lata 1 tydzień temu #1033946 przez edytkanytka
Cześć ale tu się działo, niestety byłam w szpitalu i nie miałam dostępu do internetu. Diagnoza poronienie zagrażające. Na szczęście wszystko jest puki co oki muszę się dużo oszczędzać, wypoczywać. Tylko przy moich berbeciach ciężko o te luksusy. Dziewczyny jak mam się dopisać do tej tabelki?. Moje usg z zeszłej środy Ciaża 4 hdb 12 i 4 płód żywy crl 60 mm. Kosmówka na przedniej ścianie i w macicy ruchy + FHR + . NT w normie. Więc raczej wszystko w porządku . Siedzę teraz zaraz muszę się zabrać za sprzątanie. O kto tam jest z Poznania do mnie tez niedaleko pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1033949 przez Kinia7955
Cześć dziewczyny,

ja się ważyłam, ale chyba jeszcze nic nie przytyłam :P , no jedynie, że jak się zważę zaraz po obiedzie, to pewnie będzie różnica.

Z samego Poznania nie jestem, mieszkam w miejscowości pod Poznaniem (Czapury),
ale pracuję w mieście, wszystko załatwiamy w mieście, bo u nas to kiepska infrastruktura jest.

A wy dziewczyny niagara i edytkanytka skąd jesteście? Z samego Poznania?

edytkanytka a co jest powodem tej diagnozy?
Mi też na razie ciągle tylko mówią, że poronienie zagrażające i mam leżeć.
W piątek ma usg i badania prenatalne, to zobaczymy, może coś się zmieni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1033965 przez cortezia
Niagara tak myślałam że ma Julia na imię ale nie byłam pewna :laugh: dopisze jak Edytkanytka poda mi dane swoje do tabeli.

Edytkanytka żebyś była w tabelce musisz mi podać dane do niej a ja Cię dopisze. Tak sobie myślałam że może same chcecie tam dane wpisywać tylko musiałabym to zrobić w Google Excel i dać link na pierwszek stronie naszego forum. Same mogłybyście wpisywać wizyty i inne rzeczy :)

Basienka Ty jesteś z Wrocławia czy okolic? A w ogóle ja schudłam -4kg zobaczę 2.maja jak teraz mnie waży położna zawsze przed badaniem ginekologicznym.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Podziękowania: niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1033966 przez niagara
Dzień dobry :)

Właśnie się ważyłam i wygląda na to, że też jeszcze nic nie przytyłam :P

Edytka odpuść sprzątanie, oszczędzaj się. Ja w pierwszej ciąży też miałam poronienie zagrażające. Dbaj o siebie, a na pewno będzie dobrze :)
A Ty skąd jesteś?
W sprawie tabelki napisz wiadomość prywatną do Cortezi ;)

Kinia ja 30km od Poznania, Środa Wielkopolska :) Dojazd mamy bardzo dobry więc często bywamy w samym Poznaniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1033973 przez Basienkaaa
cortezia jestem z Wrocławia ;-)

Dziewczyny jak Wy to zrobiłyście że nie tyjecie? Ja już mam 3 kg do przodu- czuję że więcej jem.... ale ciągle mam apetyt, ciągle jestem nienajedzona.
Nie będe napewno obsesyjnie trzymać dietę, głodzić się itp.... ale troche się obawiam tego przyrostu ( nie ukrywajmy..... to narazie tłuszcz :woohoo: :laugh: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034000 przez moniaaak
Basienkaaa pierwsza ciąża? Ja w pierwszej też dużo przywaliłam- ponad 20 kg..Masakra- mam nadzieję, że w tej będzie mniej. Tylko nie zacznij się głodzić- jedz ile potrzebujesz. A zrzucisz jak urodzisz :P. Ja z takiego założenia wychodziłam:).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034001 przez Basienkaaa
Taaakk , 1 ciąża :)

masz rację, ide po ciasteczko :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034002 przez moniaaak

Basienkaaa napisał: Taaakk , 1 ciąża :)

masz rację, ide po ciasteczko :)))


smacznego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034014 przez niagara
Moniaak ja też w pierwszej miałam 20 na plusie :blink: na szczęście nic nie zostało, ale teraz wolałabym trochę mniej :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034034 przez krecik
Hej,
Edytka, Kinia, och jak mi Was szkoda, pamietajcie, ze z kazdym tygodniem jest mniejsze zagrożenie, i trzeba sie uzbroic w dobre mysli i pomoc do dzieci.

Cortezia, wow -4! Fju fju szacun:) u mnie - 2,ale totylko przez nerwy, jie to, zebym sie jakos ograniczala, w poprzedniej ciąży tez duzo przytylam

Niagara, a mi nie udalo sie wrocic do dawnej wagi, myslimy powaznie o wyprowadzce z krakowa, bo tu nie mamy nikogo do pomocy, oprocz mojej siostry, ale ona ma dwojke dzieci, jeden ma 3 lata a drugi roczek, wiec same wiecie jak jest. A jak bysmy sie wyprowadzili to zawsze by tescie pomogli i jakos dalo by sie wyjsc z domu:d

Basia, chyba to siedzenie w domu tez sprzyja tyciu, bo non stop cos sie podjada, polecam pilnowac godzin posilkow, co 2, 5-3h, wtedy latwiej kontrolowac wage (teraz mysle, ze pasowalo by, zeby sama zaczela stosowac sie do tej rady;)

Ja dzisiaj w domu, wczoraj wieczorem zlapaly mnie takie dreszcze ze spalam pod dwiema koldrami i w grubej bluzie, wogole nie moglam sie rozgrzac, leci mi z nosa i stwierdzilam, ze nie ma co dzisiaj isc do pracy bo tylko sie doprawie, a lepej nie bedzie.
Dzisiaj ide do mojego gina na genetyczne to poprosze o tydzien zwolnienia.

Milego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034041 przez cortezia
Krecik tak aż tyle przy Biance identycznie, ale skończyły się mdłości i mogę już normalnie jeść, tzn mam małe ograniczenia tzn, że bardzo szybko się najadam jem mniejsze ilości. Więc muszę też już zacząć się trzymać tych pór o których pisałaś. No zobaczymy licze na mały przyrost bo ja i tak zbyt dobrze wyglądam. Daj znać po wizycie:)

Niagra Ty chyba wczoraj byłaś u lekarza? Jak wizyta?

Moofka co tam u naszej grudnióweczki?
Gosia Ty jutro masz te dzień, wierze, że będzie dobrze!!!
Dziewczyny tak sobie pomyślałam, że może same będzicie wpisywać wizyty:) Daje wam link tutaj i oczywiście na pierwszej stronie forum jest ten link od naszej tabli oraz sama tabela tam też jest.
Tabela listopadówek na google

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034044 przez moniaaak
Ja na razie się nie nastawiam i nie planuje. W pierwszej ciąży też planowałam jeść stałe posiłki. Ale cóż było zrobić, jeżeli w trakcie czasu przewidzianego na niejedzenie poczułam niemożliwą do opanowania chęć na ptasie mleczko( i to od razu na pół opakowania) ??
Najlepszą akcję miałam w Wigilię. Mama wyjątkowo nie zrobiła racuchów- słuchajcie- beczałam pół wieczoru bo tak mi się ich chciało. A w domu jak na złość nie było drożdży...
W pierwszej też początkowo schudłam 2 kg... więc na razie nie cieszę się, że waga mi stoi w miejscu, bo wiem, że wszystko przede mną ;) :P :P :P
Cortezia może niech Niagara wklei tez link na pierwszej stronie- jej post jej pierwszy, więc nie będzie problemu ze znalezieniem dla nikogo?

Ja dziś w pracy.
Moje dziecko po przerwie w przedszkolu i znów histeria... ech. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.
Miłego dnia :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu - 8 lata 1 tydzień temu #1034048 przez niagara
Cześć Dziewczyny :)

Cortezia nie byłam wczoraj na wizycie, pójdę w czwartek. Mój lekarz nie robi zapisów, przyjmuje w poniedziałki, czwartki i soboty, ja ustalam z nim tylko tydzień, w którym chce mnie zobaczyć, a dzień dopasowuję sobie sama. Także u mnie te wizyty będą ruchome :P

Weszłam w linka, ale nie mogę niczego edytować :dry: A w razie co, to jak później wstawić tą tabelę, żeby była widoczna?

Moniaak ja mogę wkleić, jeśli Cortezia nie ma nic przeciwko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034051 przez krecik
Moniaak, ja bede musiala wziasc sie za ustalenie posilkow, bo ma mierzyc cukiergodzine po posilku, pisalam, ze bylam u diabetologa i mam jiby podejrzenie cukrzycy ciazowej, ale wydaje mi sie to na wyrost i bardzo przesadzone, nad ranem pilam wode z miode i cytryna, a rano cukier mialam ksiazkowy:)
O histerii dziecka przed pojsciem do przedszkola mohlabym poradnik napisac, tez swoje przeszlam, maz jak zaprowadzal malego do przedszkola, gdyby nie to, ze oboje pracujemy to by go napewno nie zostawil:d

Cortezia, te wizytyty chyba jednak zbyt ruchome, jabym nie wpisywala, ale jak jest wiekszosc to nuemam nic przeciwko:)

Kurcze musze wymyslic cos na obiad, chyba zrobie same kluski śląskie nie mam wyrzutow bo maly je w przedszkolu, a meza, jak zwykle w tygodniu, nie ma

Wzielo mnie na planowanie wakacji, mam ochotę nato morze, a maz sobie litwe wymyslil, ale to chyba bedzie juz zdecydowanie za daleko na mnie, mam ochote gdzieś jechać, teraz:) Majówkę mamy juz zaplanowana:jedziemy do rodzicow, tylko, ze tam jestesmy co tydzień, wiec to właściwie zadnen wyjazd;)

Milego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu - 8 lata 1 tydzień temu #1034052 przez cortezia
Niagara nie ma problemu oczywiście że możesz. Chyba już możesz tam pisać. Potwierdzilam twój e-mail.

Moniaaak masz rację nie ma co też diet rygorystycznie wprowadzać. Ale ja pilnować się muszę. Niestet a właśnie na drugie śniadanie zjadłam dwie kanapki i 8 zelkow misiów no i co ze Mną będzie :(
Krecik no mi to tam rybka mogę usunąc ta kolumnę. :)

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl