BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2016

8 lata 1 tydzień temu - 8 lata 1 tydzień temu #1034315 przez niagara
Basienka my nie kupujemy wózka, mamy jeszcze po Julce spacerówkę, więc dokupimy tylko gondole.
Pierwszy wózek mieliśmy babyactive, ale nie polecam, zacinał się stelaż, hamulec i w ogóle słabo się prowadził więc sprzedaliśmy z nieużywaną spacerówką.
Później kupiliśmy spacerówkę maxi cosi, którą mamy do dzisiaj i jestem bardzo zadowolona, choć już jej nie używamy.
Teraz planuję dokupić tylko godnolę maxi cosi a jak maluch podrośnie to zaopatrzymy się w parasolkę maclarena ;)

A na co patrzeć?
Moim zdaniem przede wszystkim duże koła, ale bez różnicy piankowe czy pompowane, przednie skrętne na pewno.

Duży kosz na zakupy, przydaje się ;)

Gondola z możliwością podniesienia a spacerówka rozkładająca się na płasko.

Duża budka, chroni od słońca

Możliwość ustawienia przodem lub tyłem do kierunku jazdy

Waga też ma znaczenie jeśli będziesz wnosić wózek lub chować stelaż do samochodu ;)

No i wymiary po złożeniu, żeby do bagażnika się zmieścił.

Opcja wpięcia w stelaż fotelika samochodowego też jest bardzo przydatna :)

Tyle o czym pomyślałam, tak na szybko :P
Podziękowania: Basienkaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034316 przez Basienkaaa
niagara :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 dni temu #1034350 przez krecik
Hej, chyba dlugi weekend sie rozpoczął, takie tu pustki:)

Basienka, moge tylko doradzic jakiego wozka nie kupowac;) my nie kupujemy, bo dostaniemy od mojej siostry po jej chlopakach, tautonie, tylko on jest starsznie duży, ale ma baze do fotelika, nie mam zamiaru wydawac kasy na nowy, najwyzej pozniej zmienimy na jakas sprytna spacerowke

Kinia, chlopaki sa fajne, gratuluje:)

U nas pogoda barowa, zaraz jedziemy na jakies zakupy, chyba"najgorszy" okres w ciazy mi minal, bo mam ochotę isc do galerii:d przyznam sie, ze juz ogladalam najnowsze kolekcje dla dziewczynek w h&mie i zarze i juz nie moge sie doczekać lipca/sierpnia i ruszam na wyprzedaze:d

Milego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 dni temu #1034359 przez niagara
Dziewczyny ja tak na szybko po wizycie :)

Badania w porządku, przezierność karkowa w normie, maleństwo rośnie wszystko ok :laugh:

Słonecznego długiego weekendu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 dni temu #1034363 przez moniaaak
Cześć Mamusie:). Tyle napisałyście, że nie wiem co odpisywać.
U mnie ok.... dziś w pracy jestem. Jeszcze kilka dni muszę wytrzymać:).
Kacper znów przeziębiony- ma okropny kaszel... jakaś masakra z tym moim dzieckiem. Ale na razie leczę go lekami od alergologa.

My wózek mamy po Kacprze- nie zamierzam go zmieniać, patrząc po nim, to niepotrzebny wydatek. W gondoli jeździł całe 4 miesiące, potem się darł i wpinaliśmy fotelik w stelaż, bo dziecko musiało wszystko widzieć. Potem spacerówka tylko chwilę, a jak skończył rok, to przesiedliśmy się na rowerek SMart Trike i o wózkach nie było mowy.

Wiecie, że właśnie mija nam 3 miesiąc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 dni temu #1034366 przez Basienkaaa
Dziekuje za Wasze cenne rady :) U nas 1 dziecko więc chcąc niechcąc wózek trzeba kupić :)
We Wrocławiu takkaaa pięknaaa pogodaaaaaa :woohoo: :woohoo: że aż chce się spacerować ( i grillować :P )


Miłego weekendu babeczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 dni temu #1034367 przez moniaaak
zazdroszczę... ja wyszłam z pracy, a tu taka zimnica :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 dni temu - 8 lata 5 dni temu #1034374 przez niagara
U nas za oknem też słonecznie, mam nadzieje że ciepło do tego, a nie wietrznie jak zawsze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 dni temu #1034398 przez moniaaak
Chyba wszystkie listopadówki korzystają z majówki? :)
Ja dziś w pracy. Małego zostawiłam na wsi u rodziców- tak przy okazji, znów ma anginę :( :angry: :angry: :angry: :angry:
A mnie dopadła jakaś alergia, z nosa mi się leje, oczy łzawią. Ciężko dziś będzie wysiedzieć :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 dni temu - 8 lata 4 dni temu #1034406 przez niagara
Ładna pogoda, to i dziewczynki korzystają ;)

Moniaaak współczuję, biedni jesteście z tymi chorobami. Moja od wczoraj kaszleć znowu zaczęła, mam nadzieję, że nic się z tego nie rozwinie.

A ja moich wysłałam na działkę do teściowej, a sama dogorywam w domu :unsure: Albo się wczoraj czymś zatrułam, albo grypa żołądkowa mnie dopadła czy coś :sick: :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 dni temu #1034417 przez moniaaak
Powiem Ci Niagara, że sama mam już tego dość... ale cóż zrobić, jakoś to muszę przetrwać.
Współczuje Ci grypy żołądkowej- to dopiero jest masakra :(
Mnie już głowa pęka, ale jakoś do 20 trzeba wytrwać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 dni temu #1034455 przez Basienkaaa
A mi pęka głowa bo standardowo w dni wolne od pracy - ząb zaczął boleć :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 dni temu #1034457 przez cortezia
Hey ja wczoraj pisałam post o tym jak było u lekarza i że maleństwo jest zdrowe. Ale mi się nie dodał to sobie darowałam... dziś mam spokojniejszy dzień więc od początku. Maluch zdrowy wszystko idealnie. Córka była na początku bardzo zainteresowana badanie późnijej kazała mi wstawać i nie leżeć. Lekarz uznał, że chyba będą ruchowo bardzo do siebie podobne bo maluszek również ciągle w ruchu ręce do góry w dół, ssał kciuka, skakał itp. Lekarz nie zwątpił, że ruchy poczułam tak szybko bo w 12 tyg i mówił, że tak pracowitego maluszka na pewno dało się już wyczuć;) Powiedział, że on może nam powiedzieć co przypuszcza jest to za płeć, ale nie chce nas wprowadzać w błąd bo nie jest pewien na 100% i właściwie to nam chyba akoś jeszcze tak na ym nie zależało, jak się dowiedziałam, że zdrowe to nic się nie liczyło innego. No a płeć poznamy już na 99% 20 czerwca wtedy mamy połówkowe i następną wizytę.

Basienka ja nie pomogę z wózkiem bo my będziemy używać tego co do Bianki czyli Bebetto.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 dni temu #1034461 przez Basienkaaa
A mi właśnie dużo osob poleca Bebetto :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 dni temu #1034484 przez Wiki85
Witajcie po długim weekendzie. Na wizycie okazało się, że prawdopodobnie plamienia były spowodowane skracającą się szyjką. Niby nie jest bardzo źle ale poprosiłam o zwolnienie. Dostałam bez problemu. Skoro jest coś nie tak wolę dmuchać na zimne a poza tym pomimo iż dostałam luteinę wczoraj znowu były niewielkie plamienia. Teraz mogę na spokojnie odpoczywać. Współczuję moim znajomym w pracy ale cóż. Zdrowie ważniejsze. Jeszcze pół roku do porodu. Maleństwo jest bardzo ruchliwe na usg, aż lekarka nie mogła wychwycić serduszka tak często zmieniało położenie :) Aż się boję co będzie gdy podrośnie :)
Pozdrawiam dziewczyny...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl