Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

Praca mgr

2 lata 5 miesiąc temu #1033754 przez Kasia ługowska
Witam wszystkie mamusie. Nazywam się Katarzyna Ługowska i studiuje Dietetykę na Uniwersytecie Przyrodniczo- Humanistycznym w Siedlcach. Piszę pracę mgr na temat żywienia kobiet w ciąży, prosiłabym wszystkie przyszłe mamusie o wypełnienie poniższej ankiety, pytań jest niewiele i wszystkie są typu zamkniętego. Sama jestem mamą 9- cio miesięcznego Wojtusia i wiem, że żywienie w tym niezwykłym czasie jest bardzo ważne. Wam zajmie to kilka minut, a dla mnie będzie to zbiór cennych informacji. Pozdrawiam i z góry dziękuje za poświęcony czas. Mama;)
interankiety.pl/interankieta/b871cd324c032613c7ffbcd3932784b3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 4 miesiąc temu #1035397 przez junonka
A ja się wybieram na jesień do Studium Dziewulskich na kierunek "Charakteryzacja, Efekty Specjalne F/X i Protetyka" może się któraś chce przyłączyć? To najstarsza tego typu szkoła w Polsce, wykształciła już wielu znanych charakteryzatorów i wizażystów - wykładowcy i absolwenci wykonują charakteryzacje F/X i protetyki w programie „Twoja Twarz Brzmi znajomo”, od pierwszego odcinka. Gdyby ktoś chciał się przyłączyć do studiowania ze mną to zapraszam do kontaktu. O szkole można poczytać na http://www.dziewulscy.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 11 miesiąc temu #1044027 przez Quake
Studia to poważna sprawa i powinno się do tego przyłożyć. Ja na szczęście mam to już za sobą, ale przy okazji samych prac naukowych, może komuś byłyby przydatne namiary między innymi na tłumaczenie prac naukowych z biurem tłumaczeń besttext , bo czasem jest to potrzebne. Moja znajoma po studiach przenosiła się do Niemiec, gdzie chciała kontynuować naukę i potrzebowała właśnie takiego tłumaczenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 11 miesiąc temu - 1 rok 6 miesiąc temu #1045732 przez annadekiel
Jeżeli szukasz profesjonalnego tłumaczenia, to agencja tłumaczeń Slavis ma ciekawą ofertę. Na pewno dostaniesz dobry rabat, gdy się ładnie uśmiechniesz :)

Najlepsza oferta na tłumaczenia techniczne, specjalistyczne, medyczne, prawnicze, finansowe i wszelkie inne ma biuro tłumaczeń SLAVIS.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

 • Koszulka Regularna mama

  Regularna mama

 • Koszulka Brioko baby

  Brioko Baby

 • Dzienniczek ciąży

  Dzienniczek ciąży

 • Dzienniczek żywienia dziecka

  Dzienniczek żywienia

 • Dzienniczek żywienia maluszka

  Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2018 ZapytajPolozna.pl