BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 7 miesiąc temu #1042773 przez olla
hej dziewczyny,natchnelyscie mnie tymi zakupami i wczoraj pol wieczora przegladalam strony z rzeczami dla maluszka:) wszystkie sa mega slodkie:))
jeszcze nic nie kupilam ale to chyba nie potrwa dlugo;)
pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042774 przez Mulian
Dzięki dziewczyny za troskę :)
Ja też właśnie spędziłam godzinę na przeglądaniu allegro po czym jednak na razie się na nic nie zdecydowałam :side: , ale już wiem, że na allegro do wyboru do koloru :cheer: .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042775 przez Sander
Dzień dobry!! Mój maluszek dalej siedzi cicho, mam nadzieje że mi się tylko wydaje. Idę dziś do gina ale na NFZ. Chociaż serduszko usłyszę. Wtedy się uspokoje. Chyba kupie ten monitor serca żeby się już więcej nie stresować.
Moja waga leci w górę!!! Mam 3 kg do przodu!
Czy wam dalej rosną piersi, moje cały czas, czuje ze aż skórę mam napięta.
I tak rosniemy
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042776 przez Joanna90
Ja też jeszcze niczego nie kupiłam dla Maluszka, ale jak tylko poznamy płeć, to zacznę powoli kompletować wyprawkę. Już nie mogę się doczekać, bo to wszystko jest takie słodkie i maleńkie:) na samym początku ciaży zainwestowałam w adapter do pasów samochodowych, bo nie potrafię jeździć bez zapiętych pasów a na drodze różnie bywa, ale nie z firmy be safe tylko tańszy protection of life, jestem z niego bardzo zadowolona i bez niego nie ruszam się z domu samochodem :) A wczoraj kupiłam sobie poduszkę ciążową, wahałam się czy jest mi potrzebna bo do tej pory dawałam sobie w nocy między kolana kołdrę, ale była w kauflandzie za 39,99 więc zaryzykowałam i powiem Wam że pierwszy raz od dłuższego czasu wyspałam się w nocy i obudziłam się rano bez bolących pleców :) a tak to oprócz spodni ciążowych dla mnie i kilku par legginsów dla mnie niczego jeszcze nie kupiłam, a tu czas pędzi jak oszalały.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042777 przez Joanna90
Sander może poprostu maluszek inaczej się obrócił i to dlatego, ale jeśli Cię to uspokoi, to lepiej to sprawdzić, bo szkoda nerwów, daj znać co i jak po wizycie. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze! A co do piersi to u mnie zależy od dnia, raz są ok a raz mam wrażenie że mi je rozerwie zaraz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042778 przez olla
Ja w ogole jeszcze nie czuję ruchów, tzn tak mi się wydaję- bo kilka razy coś mnie zalaskotalo od środka.
Ale mam jeszcze czas:)

Ja dla siebie też kupiłam tylko 3 pary spodni ciążowych i kremy przeciwdziałające rozstępom ;)
Zresztą, jeszcze nikt nie zwrócił uwagi, że jestem w ciąży, mimo, że brzunio jest już całkiem spory;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042779 przez Mulian
Mi też chyba ciągle rosną bo ciągną momentami. Ja na początku powoli tyłam a teraz mam już +4kg :ohmy: Chyba muszę jakieś ograniczenia wprowadzić.
Joanna ja adaptera nie mam, bratowe mi odradzały jako niepotrzebny wydatek, same do końca jeździły w zapiętych pasach. Poduszki też nie mam bo właśnie szkoda mi kasy a wydatków już wkrótce będzie dużo. Za to dla siebie, dziewczynom tu już wcześniej pisałam, kupiłam całą pakę ciuchów używanych na allegro. Dzięki temu będę miała w czym chodzić całą ciążę (łącznie z kurtkami jesienną i zimową i zimowym płaszczykiem) za cenę 2-3 nowych rzeczy. A wszystko jak nowe, dobrze trafiłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042780 przez Joanna90
Olla ja smaruje się jednym kremem i ogólnie jest ok poza tym, że na jednej piersi mam już 3 wielkie rozstępy, no ale trudno, nic więcej nie zrobię.
Mulian ja adapter kupilam dla spokoju psychicznego i komfortu jazdy, ale wiem że być może to niepotrzebny wydatek:) A co do ubrań, to mam nadzieję, że do końca ciąży obchodzę już w tym co mam, mam sporo szerszych koszulek i sweterków, bo w takich lubie chodzić, więc nie muszę kupować ciążowych poza spodniami, bo w te nie zapinałam się już od 8 tc i musiałam chodzoć z rozpiętymi guzikami :laugh: A przytyłam póki co 2,5 kg, ale brzuch mam już duży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042782 przez dodi
Witam się w ten jesienny dzień
Witam również nowe dziewczyny fajnie ze jest nas więcej
U mnie ciąg dalszy problemów zdrowotnych wczoraj walczyłam cały dzień z kołatanie serducha chyba wybiorę sie do lekarza zobaczę jak.dziś będę funkcjonować poki co jest ok tylko znów coś kaszel mnie męczy może te wszystkie problemy z niedoleczonego przeziębienia
U mnie Junior rusza sie czesto fajne uczucie wczoraj bylam i koleżanki która urodziła 3tyg temu slicznego chłopczyka jaki słodziak już zapomniałam jakie noworodki są malutkie
A jak przed chwilą przegladałam allegro w poszukiwaniu pościeli do łóżeczka ale jest tego tak dużo że nie wiem co wybrać może wy polecicie jakiegoś sprzedawce
Kupiłam sobie na all legginsy ciążowe o jest to teraz moj najwygodniejszy strój są super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042783 przez masuska
To i ja szukałam w necie sobie płaszcza, ale nic mi nie wpadło w oko. Łatwiej dla dzidziulka kupić.

Mulian cieszę się bardzo że wszystko ok.
Sander ślicznie wyglądasz. Piersi mi już chyba nie rosną, za to waga strasznie, nie pochwalę się :P W ciąży z synem było więcej, czyli jest lepiej, ale jakoś mi nie wychodzi, oszczędzanie.

Dziewczyny coś mi strzyknęło na plecach, między łopatkami. Ciężko mi szyją kręcić, a nawet kurtkę założyć :( Zawsze smarowałam się Naproxenem, ale teraz nie można. Macie jakieś sposoby? Mnie do głowy przychodzi tylko termofor, albo kot, z tym że tego drugiego ciężko będzie przekonać żeby grzecznie na plecach siedział ;)

Zgaga wczoraj mi nie przeszła, mleko nie pomogło, woda jako tako. Szłam spać z takim dyskomfortem, ale dałam radę. Za to o 5tej obudziło mnie maleństwo takimi kopniakami, że już nie zasnęłam, takie to przyjemne było :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042784 przez sonia3
Hej Wszystkim, dziewczyny ktore dolaczyly fajnie Was poznac.

Co do adaptera do pasow tez zastanawiam sie czy nie kupic, bo mecze sie juz dluzej :-) Joanna ja tez mam problem ze spodniami od poczatku:-) wszystko jakies male u mnie na brzuchu:-)
dziewczyny napiszcie prosze swoja opinie co do okulisty. Bardzo wysiadl mi wzrok i jutro ide do lekarza, nie wiem tylko czy wszystkie badania mozna wykonywac (bezpiecznie) w ciazy, np badanie dna oka??? Moze to gupie ale troche sie martwie.
Dodi ja sie chyba tez skusze na legginsy...pozazdroscilam
Masuska u mnie dziala zimny kompres, moze Tobie tez pomoze? a na zgage migdaly sa swietne:-)
Napiszczie prosze jakie kremy polecacie do ciala, bo mam strasznie wysuszona...
Milego dzionka ,
Sander powodzenia na wizycie :-) a co do piersi moje sa wieksze niz brzuch :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042785 przez sonia3
Masuska tak sobie mysle moze lepiej na cieplo ten kompres :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042786 przez Mena
Hello Mamuśki :cheer:
Joanna to jesteśmy ten sam rocznik :P
Mulian cieszę się że wszystko w porządku
olla ja jestem wierna i byłam też w tamtej ciąży jednemu kremowi od rozstępów :lol:
sonia w ciąży chyba akurat dna oka nie miałam-albo nie pamiętam, ale tak to mam je co roku i raczej jest ono bezpieczne
Mi jeszcze piersi chyba rosną trochę a co do ubrań to ja całą ciążę z Marcelem chodziłam w swoich ubraniach miałam kilka takich luzniejszych swterkow i tunik które rosły razem że mną. A jak brzuszek zaczął być większy i przestałam mieścić się w swoje spodnie to kupiłam sobie takie niby jeansy a legginsy na gumce :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042787 przez Kejt
Dla mnie też ten adapter był zbędnym wydatkiem ale jak byłam wczoraj na warsztatach dla kobiet w ciąży i pokazali scenkę co się z brzuchem robi podczas zachamowania nawet przy niedużej prędkości to ja też sobie chyba to kupię :unsure: tym bardziej ze do rodziców często jeżdżę 140 km w jedną stronę.

Dziewczyny jak w poprzednich ciażach przytyłyście tak koło 30 kilo to w 22 tc ile już było na plus?



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042794 przez olcia1989a
Kejt ja w ciazy przytylam 16kg,sporo ale moja siostra w pierwszej 25kg :woohoo: .Nie mialam jakis tam ograniczen ale tez nie objadalam sie bez konca.a w 22tygodniu wazylam 4kg wiecej.Ale po 23 tygodniu nastapil skok wagi 4kg :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl