BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1042933 przez Kejt
Mena świetne zdjęcia :woohoo: cudnie wyszło :)

Honka i ja poproszę trochę energii, leżę i leżę, naszykowałam już ćwiczenia na YouTube i nie mam siły się zmotywować :P



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042935 przez Mulian
Hej!
Mena super wiadomości, i jak ładnie dzidzia wygląda na 3d, u mnie to zawsze tak brzydko wychodzi :/.
Dziś w nocy znów nie mogłam spać, budziłam się co chwila, pamiętam teraz wszystkie sny, ale fantazja :whistle: , no i jak się obudziłam przed 3 to chyba z godz nie mogłam zasnąć. Za to potem pospałam do 9 :woohoo: .
Ja dziś po raz kolejny przeglądam imiona żeńskie z opisami charakterów. No na nic się nie mogę zdecydować, a jak mi się jedno - Patrycja podoba, to nie podoba się nikomu wokół. Ciężki temat. Nawet te, które sobie wypisałam, patrzę teraz na nie i wcale do mnie nie przemawiają.
A zamiast mężulowi to sobie chyba kupię prezent bo dziś wychodzi płyta mojego ulubionego zespołu Il Volo :evil: , z resztą faceci mają już teraz dwa dni w roku święto dziś i 10 marca, w moje urodziny nota bene :angry: , nie za dobrze im??!!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kejt jeśli rzeczywiście nie masz siły to odpuść. A jak to po prostu lenistewko, jak często u mnie, to nie myśl tylko działaj. Wstajesz, włączasz, ćwiczysz. Myślenie o tym trwa dużo dłużej niż to warte i tylko przeciąga proces i Twoje rozterki: ćwiczyć/nie ćwiczyć.

Masuska czekam na info z wizyty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042937 przez masuska
Honka wizyta na 16tą i tak, mamy poznać dziś płeć. Jeny, a ja mam cały dom do ogarnięcia... Wczoraj robiłam NIC, bo nie byłam na siłach, a dziś to normalnie armagedon.

Kejt mnie pomogła kostka czekolady, zaraz wstaję do roboty:)

Mulian a mnie się Patrycja podoba :) Mam koleżankę, fajna, dziewczyna i ma niezły charakter:) Mulian a teraz jeszcze twojemu dojedzie dzień taty:) to już 3cie święto.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042938 przez honka_18
Masuska trzymam kciuki za dziewuszkę ;)

Mulian Patrycja ładne ale ja nigdy bym tak dziecku na imię nie dała :P
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042940 przez Mulian

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kejt jak tam ćwiczenia, ja Ci tu pisałam, a sama za ścieranie kurzu nie mogłam się zabrać, ale już to zrobiłam B)
...a za godzinę idę do dentysty, ygh :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042942 przez honka_18
Mulian
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


a ja już skończyłam :woohoo: dom wybłyskany, obiad ugotowany, jeszcze tylko pranie się robi i idę budować tory z chłopcami ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042944 przez zubi
Mena twoje zdjęcia słodkie.
masuska czekamy na info z wizyty
mulian mi się imię Patrycja podoba :) mam jedną w rodzinie ( bardzo mądra młoda dziewczyna). U nas imię wybrał mąż a że i mi się podoba to będzie najprawdopodobniej Kinga.

Uciekam odebrać Natalkę z przedszkola, ale wieczorem wpadnę pod czytać co u was. Miłego popołudnia....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042946 przez Kejt
Taaak poćwiczone :silly: od razu lepiej, energia wróciła :) Dziś mała jest bardzo aktywna i to ona mi tak siły chyba odbierała :silly:

Payrycja ładne imię, znam jedną, dobra wariatka ale ma dobre serce :)

Masuska czekamy na wieści :)

Ja mam w poniedziałek wizytę :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042947 przez olla
Cześć dziewczyny:)
Byłam dzisiaj na krzywej cukrowej- obrzydlistwo:(
od rana pęka mi głowa-podobno to norma po takiej ilości glukozy na czczo.
Dzisiaj przynajmniej mogłam wypić, bo na początku ciąży po pierwszym łyku zwróciłam i nie podjęłam dalszych prób ;)

Nasze mamy tak już mają, że mimo próśb, żeby nikomu nie mówić, nie mogą wytrzymać i pół świata i okolicy musi wiedzieć o ich szczęściu ;)

Ja na rozstępy mam Mustelę i oliwkę dla dzieci,ale tej używam od kilku lat. Kupiłam też serum do biustu, bo rośnie jak szalony!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042948 przez Joanna90
Witajcie! Widzę, że forum idzie jak burza :)
Mena słodki Dzidziuś, cieszę się se wszystko w porządku! :)
Ja od wczoraj mam lenia, zero energii tylko bym leżała i spała, słucham tez dużo spokojnych piosenek, bo mnie to uspokają. Honka nie wiem skąd bierzesz tyle sił :)
Co do prezentu na dzień chłopaka jednak nie kupuje nic, wczoraj mąż mnie tak zdenerwował jak chyba jeszcze nigdy w życiu, więc zdecydowanie nie zasłużył nawet na najmniejszy prezent...
Miłego dnia dla Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042951 przez honka_18
Joanna mnie zawsze nosiło, w miejscu nie umiem usiedzieć, a później się dziwie po kim Artek taki "nadpobudliwy" :blush:

Mężuś na dzień chłopaka poszedł na 13h do pracy i powiedziałam mu przez tel, że koło od wózka się odłamało :whistle:
A przyszła nam dzisiaj ta niańka z kamerką, jest rewelacyjna obraz bardzo wyraźny. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1042952 przez Kejt
Mój dostał myszkę bezprzewodową :laugh: bo używał takiej z kablem a ja nie cierpię kabli, wszystkie muszą być pochowane :cheer: więc jestem zadowolona a i on dostał prezent jakby nie było :laugh:

Joanna tak to już z nimi bywa niestety, potrafią wkurzyć,ale chyba w każdej parze są te gorsze i lepsze dni, a tym bardziej okres ciąży nie jest niestety łatwym czasem.

O co chodzi z tą krzywą cukrową w sensie mam w aptece coś kupić i jak to później wygląda? Bo też mi w pon. lekarz napewno zleci takie badanie.



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042955 przez olla
Ja nic nie kupowalam, trzeba pójśc rano do laboratorium na czczo, najlepiej po 12 h głdówce, choć niektórzy twierdzą, że ciężarne nie muszą być na czczo.
Najpierw pobiorą krew z palca, później w zależności od wyniku pobiorą krew żylną.
Wypijesz mega słodki napój i za godzinę znowu pobiorą krew i potem znowu na godzinę.
Nie wolno w tym czasie się męczyć, najlepiej żeby przez te 2 h siedzieć w poczekalni:)
odebrałam właśnie wyniki morflogii i mam mało żelaza :( trzeba popracować nad dietą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1042956 przez Inezka
Mena, cudne zdj usg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042957 przez Inezka
Kejt, mialam krzywą cukrową i do laboratorium musiałam się stawić na czczo i ze swoją glukozą. Koszt mały 5.99 i kupilam cytrynową. Jest lepsza. Pielęgniarka rozpuściła to w wodzie i piłam.Dość szybko trzeba. Tak jak Olla pisała, najpierw kłucie glukometrem w palec, a potem po 1h i 2h od wypicia pobranie krwi z żyły.

Uff jak dobrze, że dziś piątek :side:

Masuska, pisz szybciutko po wizycie! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl