BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 10 miesiąc temu #1037510 przez dodi
Już po wizycie.wszystko ok :) serduszko bije dzidzia ma prawie 1cm teraz badania zrobic i 15.07 wizyta wtedy założy karte ciąży
ale sie ciesze bo dziś miałam mega stres przed wizytą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037520 przez Kejt
Fajnie że zobaczyłaś już serduszko i że wszystko w porządku :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037528 przez masuska
Agnesias a u Ciebie jak?

Dodi super wieści.

Ja mam już kartę ciąży od pierwszej wizyty.

Byłam dziś na imieninach mamy i obżarłam się jak świnia, teraz to wyglądam jak w ciąży:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037532 przez Agnesias
Hej, u mnie ok. Mam wyniki Beta HCG: 321 czyli z tego wynika że wychodzi na 4, 5 tydzień. W poniedziałek mam znowu to badanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037537 przez Patryś
dodi, Agniesias to super, że wszystko w porządku :)
Ja za 26 dni idę na badania prenatalne, będę mieć usg i pobraną krew, dopiero wtedy powiem rodzinie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037541 przez honka_18
Dodi wspaniałe wieści :laugh:

Wczoraj dzwoniła położna pierwszą wizytę mam 1.08 założy mi kartę ciąży i umówi na usg
Po mnie to już widać że jestem w ciąży więc nie będę musiała nikomu mówić sami zobaczą, jednak nie uniknę nadskakiwania ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037543 przez Milano
Witajcie dziewczyny!
Agnesias
, doddi super, ze u Was wszystko dobrze :)
honka podziwiam Cie, ze jesteś w stanie tak długo czekać na pierwsza wizytę, chociaż wiem, ze w Angli jest zupełnie inaczej niż u nas. Mimo wszystko ja bym chyba umarła ze strachu.

Ja porobiłam podstawowe badania, które należy zrobić na początku typu: toxoplszmoza, hiv, przeciwciała różyczki, cytomegalię, tsh, glukoza, mocz itp. Tsh mam sporo podwyższone. Juz dzwonilam do lekarza, da mi skierowanie do endokrynologa. Poza tym pierwsze usg mam 11 lipca i juz nie moge się doczekać kiedy zobaczę serduszko. Dziewczyny, myślicie ze słuchanie bijącego serduszka w 6-7 tc nie jest szkodliwe dla takiego maleństwa? Co uważacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037544 przez Kejt
Jak byłam w 6 tc i 3 dni to lekarz pokazał mi że serce bije ale powiedział że lepiej nie słuchać a potem jak byłam jakieś 5 dni później to drugi lekarz normalnie słuchał. Więc w sumie to sama nie wiem jak to jest.



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037545 przez Patryś
Milano, mnie lekarka powiedziała, że szkodliwe :( I sama tylko to zbadała. Ale mnie wystarczyło zapewnienie, że serduszko bije idealnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037546 przez honka_18
Milano ze strach umierałam w pierwszej i drugiej ciąży :P teraz wiem, że pierwsze usg jest w 11-13 tc i wcześniej nie da rady, a wizyty to dla mnie tylko formalność :P muszę mieć wypisane papiery z każdej wizyty bo do porodu są potrzebne, a położna tylko mnie zważy, zamierzy ciśnienie i mocz takimi patyczkami z apteki więc nie powie mi nic czego bym nie wiedziała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037547 przez dodi
ja też nie słyszałam serduszka ale widziałam i gin powiedział ze ładnie bije i to wszystko to mi wystarczy
Milano robiłam badania na NFZ czy prywatnie ? ja muszę prywatnie i chce się zorientować ile mnie to będzie kosztować

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037549 przez Agnesias
Ja też porobilam badania i też mam podwyższone tsh coś kolo 6 a norma jest do 4. Badania prywatnie to chyba sporo wyjdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037550 przez Milano
dodi robiłam badania na NFZ. W poprzedniej ciąży za wszystko płaciłam i za pierwszy pakiet wydalam ok 200 zl. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037551 przez Agnesias
Ja w pierwszej ciąży też robiłam wszystko prywatnie i właśnie pamiętam że było drogo. Niestety.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037552 przez Milano
Agnesias a lekarz juz widział Twoje wyniki? No i mówił cis, ze powinnaś udać się do endokrynologa?
Dziewczyny dzis mnie boli podbrzusze :( No i oczywiście mam dola z tego powodu. No-spy nie moge brać bo mam na nią uczulenie. Jest ponoć zamiennik no- spy, nazywa się buscopan tylko nie wiem czy moge wsiąść:( Mam nadzieje jednak ze mi przejdzie a w poniedziałek zadzwonie do gina.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl