BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 9 miesiąc temu #1039692 przez olcia1989a
Kejt ja tez nie lubie upalow,ale jak ciagle pada to ja az dola lapie,w domu nudy w telewizji oczywiscie nic...wtedy bym siedziala i tylko jadla :)
Babelek no brzuszek juz pokazny,u mnie juz tez widoczny ale w spodnie wchodze wszystkie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039699 przez masuska
Bąbelek ładny brzuszek.

Rosną nam co:)

Ja znów wczoraj z tą głową się męczyłam, nie ogarniam momentami, schowałam się w sypialni aby mieć chwilę, ale z moimi mężczyznami to różnie bywa. W poniedziałek wypytam gina o co z tą głową chodzi... Myślę że pogoda ma coś z tym wspólnego, szczególnie ta wczorajsza megaburza.

Mavi jak oczko?

Honka a ty kiedy masz to USG?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039700 przez mavi31
Cześć dziewczyny :)
Na szczęście oko ok wczoraj udało mi się mieć wizytę u okulisty dno oka ok cisnienie w oku też wiec tak jak przypuszczałam to najprawdopodobniej od wymiotów ale chciałam sprawdzić bo bardzo kiepsko to wygląda
Brzuszki śliczne aż trochę wstydzę się mojego bo naprawdę mocno mnie wybrzuszylo hihi każdy sądzi że to koło 5 miesiąca ;)
Co do bólu głowy niestety i mnie to dopadlo myślę że pogoda i hormony robią swoje
U mnie dziś pierwszy dzień chłodniej :)
Odliczam dni do urlopu jeszcze tylko 6
Pozdrawiam miłego dnia wam życzę mamuśki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039702 przez honka_18
Mavi super, że wszystko oki :cheer: ale ile się nastresowałaś to Twoje :whistle:
Ja też mam brzuszysko jak co najmniej w 5 miesiącu :P

Masuska ból głowy w ciąży jest normalny, musimy to przeżyć :P mi pomagają zimne okłady i jak już nie mogę wytrzymać to piję syropy dla dzieci przeciwbólowe
USG mam w piątek

Bąbelek fajny brzusio, taka piłeczka jak na chłopca ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039703 przez masuska
Honka, wiem że normalny, z Piotrem też miałam. Teraz to jakiś hard core. Nie zdarzyło mi się żeby budzić się w nocy przez ból głowy :P Ten syrop dla dzici to może być niezły pomysł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039712 przez Justyna_1709
Hej melduję się na szybko po wizycie. Wszystko dobrze z maleństwem, lekarz nie ma żadnych zastrzeżeń.

Na 90% będzie drugi chłopak! Czyli moje przeczucie tym razem było błędne ;) Ale strasznie się cieszę B) będzie wesoło w domu :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039714 przez honka_18
Masuska ja takie silne bóle głowy miałam w 1 ciąży, nie mogłam zasnąć, a jak jakimś cudem zasnęłam to po chwili się budziłam :evil:


Justyny fantastyczne wieści :cheer: oj wesoło będziecie mieć i piłkę ciągle w ruchu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039716 przez Kejt
No to mamy w gronie pierwszego chłopca :)

to teraz czekamy na kolejne wieści z usg :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039719 przez olcia1989a
Ja będę znała płeć 2 września,jeśli oczywiście się okaże :) ale moje przeczucia mówią że drugi chłopak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039724 przez honka_18
Ale dzisiaj cisza :whistle:
Ja ganiam już w piżamkach, czekam aż M wróci z pracy, położymy chłopców spać i też się położę. Cały dzień spędziliśmy na siedzeniu na ogródku, oglądaniu bajek, jedzeniu pizzy, lodów i czekoladowych deserków i jestem taka zmęczona :evil: jak bym z 20 mil przebiegła :woohoo:

Miłego wieczoru i niedzieli ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039727 przez lillafron81
Czesc dziewczyny wrucilam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039734 przez Sander
Lilafron i jak było???
Justyna fajnie ze chłopak!!! Szybko Ci lekarz powiedział :-) to może i ja się dowiem, ile 16.08. A może by zrobić jeszcze jedna kolumnę w tabelce na płeć?? Któraś jeszcze juz wie??
Honka mnie boli głowa tez bardzo od środy... Niestety apap biorę bo nie daje rady. Dziś tez od samego wstania.
A co do płci mi też się wydaje ze synuś bo inaczej się czuje niż z Isia.
Moje dziecię chyba mi się pochoruje :-( a we wtorek jedziemy nad morze. wczoraj lekki katar i dzisiaj już mocniej. Czarny bez w ruch, może jeszcze dam paracetamol, mój pediatra mówi żeby dać nawet bez gorączki bo działa przeciwzapalnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039735 przez honka_18
Sander ja z chłopakami też się czułam inaczej i na co innego miałam zachcianki. Z Adamem pączki, z Arturem fast food :P a teraz pizza zagryzana czekoladą :P

Ja chłopcom nie podaje paracetamolu jak nie mają gorączki, żeby ich nie uodparniać na leki. Może spróbuj wodę morską, moim pomaga

Co do płci nadal mam cichą nadzieję, że będzie córa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039736 przez Mena
Hello :silly:
Sander może na ten Katar u Córci Nasivin na zmianę z woda morska?
Ja w tej ciąży też całkiem inaczej się czuje jak w tamtej I mam nadzieję że Królewna się tak przekreci że da lekarzowi większą pewności niż ostatnio :silly: bo aż mnie korci żeby coś kupić :woohoo:
Na szczęście dzisiaj trochę chłodniej całkiem inaczej się oddycha :lol:
Od tygodnia meczy mnie katar ale wyczytałam że to może być katar ciążowy I sam przejdzie - mam taka nadzieję
Oduczam swojego pierworodnego od smoka, ucielam kawalek, strasznie się denerwowal jak wziął do spania; I tak będę ucinala co jakiś czas po trochu, mam nadzieję że przyniesie to zamierzony skutek :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039737 przez olcia1989a
a ja podaje przeciwzapalny,pediatra powiedział mi że katar to zapalenie błony śluzowej nosa wiec przeciwzapalny mogę podawać,ja zauważyłam że przeziębienie dużo szybciej wtedy mija.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl