BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 9 miesiąc temu #1039761 przez honka_18
Masuska podobno dziecko może do 6 roku życia moczyć łóżko beż żadnego powodu, Adam jak skończył 3 lata to mu przestałam zakładać pampka na noc przez 1 tydzień pościel co dziennie do prania, teraz sika tylko jak jest przeziębiony, albo ostatnio zasnął mi przed 18 i do rana nie wytrzymał :whistle:

Kurcze u nas chyba jest za gorąco wczoraj Adamowi puściła się krew z nosa, a dzisiaj mi :evil:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A i mam pytanie : ile daje się kasy na chrzest??? kupiłam pamiątkę i obrazek Anioła Stróża i jeszcze chcę dać coś kasy ale nie wiem ile
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039762 przez Kejt
Ja pamiętam że jako dziecko też czasami w nocy sikałam bo mi się śniło że jestem w łazience :laugh: ale przeszło :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039763 przez masuska
Ooo Kejt, ja morza już 2 lata nie widziałam. Chociaż namiastka:)

Honka, to u nas jest tak 1-2 suche pampki na tydzień, kilka razy już próbowałam go odzwyczajać, ale nawet wybudzić go w nocy na siusiu to masakra. Strzelać nad głową można i się nie obudzi, tak samo jak tata :) Poczekam cierpliwie, pieluchy dla dorosłych też są :P

W mojej rodzinie jest mało dzieci i na chrzcinach byłam ostatni raz jakieś 19 lat temu :P A na młodego chrzcinach to nie pamiętam.

Sander ta moja noga mi nie spuchła, tylko boli i zginać nie mogę, więc altacet mi nie potrzebny. Śmieję się do męża że za stara już jestem, zawsze coś nie tak :P

A ja w słoikach, robię pikle na zimę, bo za dużo ogórków mi porosło i chłopaki nie nadążają z jedzeniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039764 przez honka_18
Kejt dopiero teraz zdjęcie zobaczyłam, zazdraszczam, ja morza już 3 lata nie widziałam a uwielbiam

Masuska ja na kolana smarowałam jakiś żel przeciw bólowy, lekko chłodzący ale nie mogę sobie nazwy przypomnieć :angry: jak sobie przypomnę to napiszę, a puki co Ty wypoczywaj i nie forsuj nogi bo z kolanami nie ma żartów

Przyjdzie czas i pora to Mały wyrośnie z nocnych przygód ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039768 przez mavi31
Moje kochane ależ się rozpisalyscie hihi
Ale bardzo lubie czytać wszystkie wpisy :)
Tabelka super :)
Zazdroszczę tego słoneczka i plaży ale jeszcze chwila i tez bede leniuchowac hihi
Co do chorób to ja tez czasem młodemu jak widzę podaje coś na ibuprofenie najczęściej 3 wieczory pod rząd i wszystko się WyjaśniA do tego daje mu witaminę C
Dp tego jeszcze sok z malin czarny bez o smaruje stopki vickiem
Niestety od kiedy zaczął żłobek potem przedszkole to katar jest z nami dość często
A co do pieluchy miał dwa i pół roku jak z dnia na dzień zdjął pieluchy powiedział że jest duży i koniec i w dzień i w nocy duża zasluge miał tu żłobek
A smoczek hmmm trochę trwało i poprostu sie rozpadł hihi urwał sam wyrzucił do kosza bez płaczu i krzyku
Ja wychodzę z założenia że każde dziecko na swój czas na wszystko owszem można mu pomóc ale nic na siłę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039781 przez lillafron81
Czesc dziewczyny .
Czytam co piszecie i widzę ze macie problemy z odzwyczaić maluszki od pieluch
Powiem wam ze ja znalazłam dwa sposoby u syna do pieluchy jednorazowej dokladalam tetrowke wtedy czul ze ma mokro i zaczol chodIc za dziadkem czyli moim ojcem do ubikacji i powiedziedzial ze chce misiu roboc jak dziadzia . Ale nie znam na tyle waszych mężów czy by pozwalali synom chodzić za sobą do wc . Az mój tata ostawil synka ma ubikacji i maly zaczó sam się załatwiać i nawet sam nie chcial pieluch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039786 przez masuska
Hey, mnie już noga nie boli:P jak nagle się pojawił ból tak i sam zniknął - mówię że się psuję ze starości:P

Odkryłam takie coś niedawno, jak synka oduczałam od pieluch to tego jeszcze nie było, a myślę że bym kupiła allegro.pl/pisuar-dla-chlopca-do-nauki-s...nik-i6390545168.html

A chciałam zapytać, co myślicie o pieluchach wielorazowych? allegro.pl/pampersy-ekologiczne-bobolide...bra-i6070045282.html
Mnie się podoba idea, ale nie znam nikogo kto by stosował, a sama chciałabym wypróbować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039788 przez Kejt
Mi się wydaję że to chyba czasochłonne by było tak prać za każdym razem, chodź wiadomo przy dzieciach i tak codziennie pralka chodzi :) ale na wyjazdach i tak po za domem to chyba lepiej normalnie, zdjąć pampka i wyrzucić :) ale ekologicznie jest to jest plus :)

Honka ja to jakoś 200 zł dawałam jak nie byłam chrzestną.

Nie umiem ukrywać tekstów przed gośćmi,czy na telefonie da się coś takiego zrobić, czy tylko z laptopa?

To ja też mam do Was pytanie, co można kupić rodzicom na podziękowanie na ślubie? co innnego niż kwiaty i kosz słodyczy :) mamy na razie dla nich prezentacje z podziękowaniem ale jeszcze jakiś prezent by się przydał :)



Wiktoria 25 tc [*]
Podziękowania: honka_18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039789 przez Mena
Dzień dobry :laugh:
mavi z ta gotowością to nie do końca się zgadzam bo pamiętam że mojej mamie ciężko było siostrę od smoka odzwyczaic nawet w wieku 4 lat jakby mogła było by go ciagala I ciagala :blink:
masuska nie wiem czy bym się zdecydowała na takie pieluchy :laugh: chyba jestem za leniwa, pamiętam jak kiedyś siedziałam z ciotki synkiem-noworodkiem I ona używała tych tetrowych pieluch to częstotliwość zmiany mu pielch do tej pory po nocach mi sie sni :whistle: :woohoo: i wszędzie te wiszące pieluchy :woohoo:
honka A czemu nie wiesz czy się śmiać czy płakać?
Kejt my mieliśmy ramki że zdjęciami slubnymi takie spore. Ale widziałam na necie ostatnio takie specjalne ramki z podziękowaniami dla rodziców od dzieci też np że zdjęciem :) A co do ukrywania tekstu to można zaznaczyć to co chcesz ukryć i kilikasz to to co się ukrywa tekst -tych ludzikow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039792 przez Mulian
Hej,
my rodzicom daliśmy wielkie bukiety kwiatów i pamiątkowe kartki, ale spotkałam się z dawaniem obrazów, albumów wspólnych zdjęć, kalendarzy z własnymi zdjęciami, można zaryzykować weekend w spa lub jakimś hotelu, zależy od portfela ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039795 przez masuska
My dawaliśmy kwiaty i alkohol (6lat temu). A teraz jestem zachwycona zdjęciami na płótnie, z tym że nie wiem czy bym chciała oglądać swoje zdjęcie w salonie rodziców/teściów. Fajne są też fotoksiążki.

Pieluchy przemawiają do mnie dlatego że są eko, ale wygoda przy jednorazowych jest wielka. Jak bym miała próbować to w lato. Pomyślę jeszcze.

Dziś do gina idę, ciekawa jestem jak mi cytologia wyszła. No i może zobaczę malucha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039796 przez Kejt
ooo masuska no to czekamy na wieści co słychać u małego potomka :silly:



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039797 przez mavi31
Co do prezentu dla rodziców to ostatnio mo klientka mówiła że ojcowie dostali zegarki a mamy skórzane portfele :)
Co do skoczków i pieluch myślę że taki dwu trzy latek świetnie rozumie co do niego mówimy ja ustalilam konkretny czas jeśli chodzi o smoczek powiedziałam że nie ma większych i ten jest dla małych dzieci a on idzie zaraz do przedszkola gdzie są same duże dzieci czekałam aż tylko rozpadnie się smoczek może było łatwiej bo on był tylko do zasypiania
Co do chrztu jako chrzestna kupiłam krzesełko do karmienia i300 zł pamiątka
Jestem chyba za leniwa na pieluchy wielorazowego użytku i czas chyba
Pozdrawiam miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039814 przez honka_18
Masuska czytałam o tych pieluszkach ale ja na nie za leniwa jestem i zostanę przy pampersach

Kajt z ukrywaniem tekstu nie pomogę bo ja tylko na tablecie pisze
A co do prezentu to moi teście dostali butelkę wina w takiej ładnej drewnianej skrzyneczce z podziękowaniami na wieku, bardzo teściówce się to podobało

Mena
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kupiła dzisiaj małemu bujaczek za 50 funtów, do tego w Pl kupiłam pamiątkę i obraz Anioła Stróża mam nadzieję że będą zadowoleni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039821 przez Megi
Kochane wrocilam :)
Nadrobie i odezwe się wieczorem,bo mam dzis mojego lekarza i później prenatalne...boje się :(

Będę około 21.00 to zdam relację-3majcie kciuki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl