BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 9 miesiąc temu #1039919 przez honka_18
Mena trzymam kciuki żeby gorączka nie wróciła, a Wy wypoczęli

Megi to ma też dobre strony zawsze przywiozę świeżych, zdrowych warzyw, mięsko i przetwory w słoikach :P mama hoduje kurczaki i ma wielki ogród :laugh:
A co do dzieci to już przez większość czasu mam 3 więc od lutego będę miała na wychowaniu 4 albo i 5 :woohoo:

Masuska uwielbiam remonty :woohoo: ale współczuję Tobie tego sprzątania po nim z brzuszkiem :evil:

Ja od rana próbuję namówić męża do pomalowania naszej sypialni ale on uparcie się stawia :evil:

Kejt leż i odpoczywaj, mnie też podbrzusze boli jak się "nabiegam" ale trochę odpoczynku i wszystko wraca do normy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039923 przez masuska
Remontujemy cale poddasze. 3 pokoje, łazienka, korytarz, schody... Plus taras. Na przyszły rok umówiona elewacja i garaż. Dol tez chciałam odmalować ale to bez sensu. Zaraz łapki beda wszędzie. Chyba ze w totka wygramy :P

Moj starszak wstał rano i mówi ze go glowa boli i do tego stan podgorączkowy. Na razie leży. Pozasłaniałam rolety i daje pic. Lekarstwa nie chce wiec nie daje.

Kejt to dzis sobie odpocznij. Ale urlopik świetny.

Honka podziwiam. Ja jednego mam czasem az nad, a co dopiero 3-4 i niemowlę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039934 przez mavi31
Moje drogie nie mogę się już doczekać wieczoru i wizyty u lekarza
Oby wszystko było dobrze
Niestety dzień kolejny rozmów przy okazji z toaleta dni do urlopu już tylko dwa ;)
Co do remontów hihi łącze się z wami jestem w trakcie tyle że u mnie w nowym mieszkaniu same tynki narazie i modlę się żeby zdążyć zanim dzidzia będzie na świecie z przeprowadzka
Dużo zdrówka dla dzieciaków oby nie chorowaly

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039939 przez Megi
Mavi czekamy na relację

Dzwonię dziś do laboratorium i pytam o moje wyniki z krwi PAPP-A, a oni, że to dopiero w przyszłym tygodniu :blush:
Kolejny tydzień stresu, ale się długo czeka...

Dziewczyny Wy odpoczywajcie, trochę niech te dzidzie mają spokoju :)

Co do remontu- to my też za miesiąc startujemy z remontem pokoju córki, bo musimy dostosować pokój od razu dla nowego członka rodziny ;)
Przynajmniej na jakieś trzy lata, aż nie kupimy większego mieszkania

Mój mąż ma urlop jeszcze i zabrał córkę z mamą i bratem nad morze :( Będę sama dwa dni, bo później po mnie przyjeżdżają i dołączam do grona leniuchujących na weekend :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039942 przez honka_18
Masuska to grubsza sprawa , dużo siły Tobie życzę na ten remont i zdrówka dla maluszka

Mavi trzymam kciuki. Pogadaj z gin może przepisze tobie jakieś leki na te wymioty? czytałam, że są jakieś jak się nie mylę imbirowe

Megi podziwiam, ja bez moich maluszków 2 h nie mogę wytrzymać co dopiero 2 dni :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039966 przez masuska
Mavi i jak tam?

Moj chłopczyk się rozchorował. Gorączkuje tylko wiec może trzydniówka bo jeszcze nie mial. No jak na razie na przemian ibuprofen z paracetamolem.

Widzę ze nie tylko ja bede miała remont. Troche brudu ale bedzie pozniej fajnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039967 przez honka_18
A co tu tak cicho ????????
Jak Wam dzień minął?

Przeszłam się dzisiaj na zakupy, kupiliśmy farbę, chłopcy tak się umęczyli, że już ich położyłam spać bo tak jęczą, że wytrzymać z nimi ciężko, a mnie jajniki kłują, że też się położyłam :evil:

Mam pytanie pamiętacie ile używałyście pajacyków i bodów na 0-3 ???? w sensie ile sztuk ??? ja miałam o dużo za dużo i teraz nie jestem w stanie stwierdzić ile naprawdę potrzebuję :whistle: a obiecałam bratu, że przejrzę ciuszki po chłopcach, zostawię sobie ile będę potrzebowała, a resztę jemu wyślę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039969 przez Mena
Hejka :)
masuska zdrówka dla synka
honka ja codziennie na noc zakladalam czystego pajaca A rano czyste body i coś tam jeszcze. A pranie robiłam raz/dwa w tygodniu.
mavi współczuję wymiotow u mnie na szczęście minęły pojawiają się tylko sporadycznie.
Mazury powitaly nas deszczem i zimnem :angry: . ja już bym poszła spać A moje dziecko ma tyle energii że ja wymiekam :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039972 przez masuska
Honka nie pamiętam :P

Mena brzydko teraz u nas. Jak macie kominek to napalcie i bedzie przyjemnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039986 przez masuska
Za mną noc nie przespana, ale zaczął gorączkować dopiero nad ranem. Teraz jest juz mocno ożywiony, wiec liczę ze zaraz przejdzie. Tylko pytanie skąd ta temperatura? Trzydniówka, a może zęby.

A dziewczęta jak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039989 przez Mulian
Hej dziewczyny!
Podziwiam wszystkie, które już mają pociechy i teraz mimo ciąży muszą działać na pełnych obrotach. Masuska może najgorsze już przeszło, oby tak było.
Co do remontów, ja z kolei bym chciała odświeżyć łazienkę (pomalować sufit i ściany tam gdzie nie ma glazury czyli mało pracy bo mam małą łazienkę) ale muszę to wymusić bo moja połówka się do tego nie pali.
Tymczasem moje jeansy zaczęły mnie uciskać więc wertuję internet za spodniami ciążowymi tylko nie mam pojęcia na jaki rozmiar postawić. Dziewczyny z doświadczeniem co myślicie? Powinny być w moim rozmiarze tylko z pasem na brzuszek czy lepiej większe???
Któraś z Was pisała o dziwnych snach w ciąży, ja chyba właśnie to przeżywam. Normalnie rzadko pamiętałam co mi się śniło, teraz pamiętam każdy sen. We wtorek mam genetyczne wreszcie i coraz bardziej się boję więc dziś całą noc spędziłam w przychodni czekając na badanie (we śnie oczywiście), ale mnie to zmęczyło ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039992 przez masuska
Mulian co do spodni ciążowych to kupuj ten rozmiar co nosisz, z tym ze z h&m mama w/g mnie sa większe. Nosze M/L i M sa dla mnie luźne. A najlepiej mierzyć:)

Mnie się cos dzis śniło:P przypomniałaś mi :) a byli to tak. Ze zaczekam rodzic w mojej nowej wannie i mąż wzywał karetkę bo bym nie zdążyła dojechać. A szpital mam dwie ulice dalej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039993 przez Kejt
Hej :)

Ja mam dziwne sny prawie codziennie :laugh: ostatnio byłam alkocholiczką i chodziłam na terapię :P i często takie jak coś przeżywam to mi się to śni zaraz :)

Mulian jak rośnie ci tylko brzuszek to chyba rozmiar ten sam. Ale nie mam doświadczenia za bardzo. Ja na razie te same ubrania noszę. Mam tylko getry z wysokim pasem a one są rozciągliwe to pasują długo :) mi brzuch nie rosnie jak piłeczka tylko bardziej w boki idzie :cheer:



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1040011 przez honka_18
Masuska może z przemęczenia? albo mały miał za dużo wrażeń w ostatnim czasie? szczerze nie słyszałam żeby dziecko w tym wieku gorączkowało na zęby 5 i 6 wychodzą raczej bezobjawowo

Mulian ja ciążówki mam tego samego rozmiaru jak normalne spodnie sprzed ciąży, kupowałam w H&M i one są tak uszyte jak trzeba, tz szersze tam gdzie trzeba

Też miałam dziwny sen :blink: chyba ze strachu przed USG le jeszcze tylko 25 h i będę wiedziała co i jak

Masuska ja te luźniejsze spodnie z H&M doceniałam w 3 trymestrze :P

Dzisiaj mam ciężki dzień jajniki mnie kują, położyć się nie mam kiedy bo M śpi po nocce i idzie na jeszcze jedną a Artek tak mi daje popalić że ciężko mi z nim wytrzymać, zaraz jeszcze Oskara będę miała, na szczęście chociaż Adam jest opanowany

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040013 przez Megi
Hello,
Ja wyspana, bo bez rodzinki :) Okazało się, ze córka na wyjeździe kaszlała całą noc i nie wiem, czy mąż z nią dziś nie wróci :)
Byłam zrobić dodatkowo badania na tą tarczycę, zrobiłam FT3 i FT4 i w normie :blink: Idę tylko na konsultację do endokrynologa niech mi to potwierdzi i już :silly:

Mnie to drażnią spodnie obcisłe, wszystkie opuszczam w dół :) Mam też jedne alladynki z grubszym pasem

Ale macie sny...ja też ciągle śnie, ale raczej normalnie

W przyszłym tygodniu mówię Szefostwu o ciąży, dostaną zawału, gdyż nawet dali mi ostatnio dużą podwyżkę :huh:

Honka ściskam mocno i przesyłam trochę sił od siebie!
Podziękowania: honka_18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl