BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1059186 przez GosiaO
Nie denerwuj sie Asiu tylko i spokojnie lez, korzystaj z wolnego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1059187 przez AsienkaZet
Czyli Twoje maleństwo Gosiu też się nie pcha na świat póki co :-) Miejmy jednak nadzieję że do wtorku coś się wydarzy :-) Ja bym chciała żeby samo się zaczęło zanim zaczną wywoływać... :-) Jest na to szansa, bo już dzień po terminie ale jak będzie trzeba indukowac no to nic :-) Mam tylko nadzieję że wszystko sprawnie i szybko pójdzie i długo tu nie zabawimy ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059221 przez GosiaO
Asiu jak Ty dzisiaj sie czujesz???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1059233 przez AsienkaZet
Ojej opisałam się tyle i się nie zapisało... ehh z komórki pisze to może dlatego. No więc ja całkiem dobrze (ale dalej cisza - objawów porodu brak póki co), rano miałam badanie ginekologiczne i doktor powiedział że szyjka twarda, długa i zamknięta i że na razie nie będą zakładać balonika bo oni by się umordowali i ja i że mam dziś chodzić kilometry wiec spaceruje, chodzę po schodach itd. powiedział tez ze jak będą skoki ciśnienia to zaczynamy działać, no i kurczę przed chwilą byłam na pomiarze i wyszło 147/89 więc chyba mnie jutro balonik nie ominie... Ale mam jeszcze cała noc więc zaraz znów idę na schody :-) trzymajcie kciuki :-) :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059236 przez nadinchen
Asia to szybko Ci będą zakładać. Mi to kazali się zgłosić tydzień po terminie i dopiero jak bym wtedy nie urodziła to balonik bym miała zakładany. Na szczęście samo się rozkręciło. Teraz już jestem tak zmęczona, że marzę o tym żeby w końcu się coś ruszyło. A tu na razie cisza....:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059240 przez motylek270
Nadinchen u mnie tez cisza, ale Olek nie próżnuje, wierci sie masakrycznie. Brzuch to mi kształty zmienia ze szok. Mam juz kilka filmików nagranych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059256 przez GosiaO
Rzeczywiscie Asiu szybko założą Tobie balonik, ale najważniejsze ze jestes pod stała opieka. My dzisiaj przespaliśmy noc bo wczorajsza była niestety nie spana, ale nie widać żadnych znaków na niebie by to był czas ;-) zobaczymy... dzisiaj mała tak sie wypięła, jakby ruszyła do góry zamiast dołu :D miejmy nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i każda z nas bedzie miała szczęśliwe zakończenie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059300 przez Miluniaa
U mnie cisza :( kurcze juz mam dosc czekania, a jeszcze ciezko strasznie ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059311 przez motylek270
Milunia spokojnie, chyba nie chcialabys rodzic w rocznice smoleńską ;) mi ostatnio juz wszystko jedno. Syn mi choruje, wlocze sie po lekarzach wiec póki co poród mi niepotrzebny. Czekam do wtorku po poniedzialku świątecznym a potem zacznę marudzic ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059312 przez kasia1616
Dziewczyny ja jutro mam wizytę i zobaczymy co powie. Jak mała nie urosła to rozwiązujemy ciążę przed świętami ale jak urosła to czekamy. Byłam na KTG wczoraj bo mój lekarz miał dyżur i nic się nie dzieje jak na razie. Powiedział do mojego męża że może pomóc mi przyspieszyć poród wiadomo jakim sposobem :laugh: no i mam spacerować. 8 miesięcy prawie cały czas lezalam więc teraz mam dużo energii :laugh: no i brzuch ciągle wysoko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059319 przez nadinchen
W sumie prawda - też bym wolała ominąć te datę :D Chociaż mój mąż mi się oświadczał 10.04 więc nam się ona źle nie kojarzy :)
Ja idę dzisiaj na badania i też jestem ciekawa co lekarka mi powie. Też już chodzę, skaczę po piłce, żeby się trochę coś rozruszało. Najwyżej dzisiaj będę chodzić po schodach :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059321 przez GosiaO
Kochane Wy możecie jeszcze spokojnie dać sobie 2-3 tyg :) u mnie cisza, zero objawów ze poród tuż tuż :/ i powiem Wam ze czekanie bo dacie terminu jest milion razy gorsze :/ choc mi najbardziej zależy na porodzie SN i mam nadzieje ze mimo ze teraz jestem brana na czas i cierpliwość to sie uda :-) bo jakby nie było zawsze są dwa uda :P trzymam za Was wszystkie kciuki, Asia mam nadzieje ze juz jestes po i wszystko dobrze :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059325 przez motylek270
nadinchen w sumie ta data to i mi sie źle nie kojarzy, bo ja z kolei tego dnia mialam oficjalne przyjęcie zaręczynowe dla rodziców i teściów swego czasu tego dnia. No ale obecnie...wiadomo! ;) Sluchajcie ja też dużo chodzę, wręcz bardzo dużo, ale przez całą ciązę tak śmigałam, z wyjątkiem może dwóch-trzech tygodni gdy lekarka kazała mi leżeć więcej.

kasia trzymam kciuki żebyś nie musiała rozwiązywać ciąży i zeby malutka urosła. A przepływy ma dobre? Kasia a z tą metodą na przyspieszanie porodu, to słyszalam rozne opinie- niekoniecznie przyspiesza. Taką opinię czytałam w ksiażce "W oczekiwaniu na dziecko" choć slyszalam że lekarze zalecają wzmożoną aktywność;)
Gosia Tobie życzę szybkiej akcji porodowej i koniecznie SN. Twoje dzieciątko chce pokazać już w łonie kto tu rządzi. Musisz być cierpliwa;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059326 przez motylek270
Gosia jak zaczynałaś 40 tydzień to nie przyjęli Ci ę na oddzial? Mi lekarz kazał po terminie zgłosić się do szpitala jakby co żeby moc zacząć dzialać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059328 przez GosiaO
Motylek jak nic sie nie ruszy to jutro mam dać znać swojemu lekarzowi i w czwartek do szpitala, chyba ze jednak szybciej cos sie ruszy... skierowanie do szpitala mam juz wypisane ale trzeba czekać... dzisiaj to w ogóle nie czuje sie jakbym była w ciazy poza brzuchem i kopnięciami nic a nic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl