BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 6 miesiąc temu #1043270 przez Marysia87
Cześć Dziewczyny,
Jestem po wizycie :laugh: :laugh: :laugh: z Maleństwem wszystko dobrze rozwija się prawidłowo. Dziś już nie mierzył długości od główki do pupy tylko poszczególne wymiary...np kość udowa ma już 1,5 cm kawał DZIDZI :laugh: Co do płci to lekarz powiedział że dawno nie widział tak wiercącego się dziecka. Był problem żeby go pomierzyć bo ciągle podskakiwało i uciekało przed zmierzeniem a co dopiero zajrzenie między nogi :laugh: mówi że coś mu tam migło ale nie chce mówić na głos bo to jak wróżenie z fusów przy takim ułożeniu i takich ruchach. No więc czekam cierpliwie ale najważniejsze że ZDROWE.
Niestety moje ciśnienie zaczyna na nowo świrować... nie będę was zanudzała moimi przygodami z ciśnieniem ale... może któraś też boryka się z wysokim ciśnieniem i ma jakieś domowe sposoby na jego obniżenie???
O dziwo przy moim apetycie tylko 3 kg jestem do przodu a Wy jak tam w tym temacie??
Która następna ma wizytę i kiedy??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043273 przez kasia1616
Super :cheer: Gratulacje! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043281 przez Paula1704
Marysia super wieści;) czytam tą Twoją relacje z wizytę i już nie mogę się swojej doczekać, a tu jeszcze 2 tygodnie. Ale cieszę się, że u Ciebie wszystk ok, że dzidzia tak pięknie rośnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043402 przez Mala_ewa
Marysiu, superaśnie! Ja następną wizytę mam 18 października, więc jeeeeeszcze sporo czasu. :) Niestety na nadciśnienie nie mam sposobów. Moja mama ma nadciśnienie, ale niestety leczy się farmakologicznie. Wiem natomiast, że są rzeczy, które podwyższają ciśnienie,ale one teraz Ciebie nie dotyczą (alkohol, kawa...). Może warto zwrócić się do kardiologa? A! No i jeszcze mama mówiła,ze ma wyższe ciśnienie, kiedy wypije za mało wody. Ale WODY nie heraty, soków itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043403 przez Paula1704
Mała_ewa witaj w klubie, też mam wizytę 18go. Na szczęście już o 8 rano, bo jak ostatnio miałam na 19 to cały dzień przebierałam nogami żeby już jechać ;) no i dla mnie to bardzo ważna wizyta, bo w mojej sytuacji do 12go tygodnia się można różnych rzeczy spodziewać, więc czekam na nią jak na zbawienie, żeby już wiedzieć czy wszystko ok ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043404 przez Mala_ewa
oooo! zazdroszczę! Mój lekarz przyjmuje od 12, ale ja idę na 14. :) No to będziemy razem przebierać nogami :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043405 przez Paula1704
A mój od 16 do 21 więc w takich godzinach zawsze chodzę i to jeszcze straszne, bo muszę wyczekiwać cały dzień ;) ale teraz jadę na prenatalne, więc przyjmuje mnie w szpitalu, a nie w swoim gabinecie stąd taka godzina ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043429 przez Marysia87
Mała ewa z ta woda to faktycznie coś jest na rzeczy....
Tak pozatym to czuje się fatalnie... moja córka w poniedziałek miała na szczęście tylko 1 dniowa jelitowkę mnie dopadło wczoraj jak kładlam się spać i do 6 rano wisiałam nad kiblem.... płakałam ze dziecku mge zaszkodzić bo ciągle wymiotowalam juz nawet pod koniec to żółcia i krwią. ...będę dzwonić do mojego lekarza ale dopiero po 13 bo wiem ze dziś miał nocny dyżur. .. trzymajcie za moje maleństwo kciuki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043521 przez GosiaO
Mamuśki cieszę sie ze wszystko u Was dobrze, a nie ma opcji bysmy zakładały ze cos bedzie nie tak.
Dzieci bedą zdrowe i szczęśliwe, i tak właśnie trzeba myślec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043530 przez Marysia87
Ojeju odzylam...najgorszemu wrogowi nie życzę takiego zatrucia... weszłam na wagę i 3 kg mniej mam. Lekarz powiedział ze nie mam czym się przejmować tak krótkie zatrucie nie powinno zagrozić Maleństwu. Jedyne co to lekarz kazał mi mierzyć dzień w dzień cisnienie bo miałam wysokie a przez to zatrucie to "ciśnienia prawie nie miałam" hehe taka slabiutka bylam.
U nas dzisiaj wyszło Słońce trochę optymizmu przed weekendem :laugh:
A jak tam u Was minęły Wam dolegliwości 1 trymestru?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043532 przez Paula1704
Marysia strasznie współczuję, bo takie zatrucie meczy człowieka strasznie! A nic wiele nie można sobie pomóc. Dobrze, że już po wszystkim! ;)
Ja się już trochę lepiej czuje, rano mdłości praktycznie w ogóle nie mam, ale za to pojawiają się wieczorem. Obiad jeszcze jakoś zjadłam, a później nie jestem w stanie nic przełknąć. A jak mam jeszcze gdzieś wieczorem jechać samochodem to już w ogóle horror. Mam nadzieję, że to szybko minie, bo pierwszy trymestr się zaraz skończy ;)
U nas też dziś wyszło z końcu słońce, chyba pierwszy raz w tym tygodniu, także już marzę o tym, żeby wyjść z pracy i cieszyć się pogoda i weekendem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043533 przez GosiaO
Marysiu duzo siły jak tak, bys jak najszybciej wróciła do pełnej formy. Mi mdłości przeszły, ale od wczoraj walczę z temperatura, bólem gardła i zatkanym nosem, a jak na złość dzis z Oskim duzo zajęć dodatkowych, wiec nie ma ze kiepsko sie czuje tylko trzeba działać ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043534 przez Marysia87
Paula a do kiedy masz zamiar pracować??
Gosia to zdrowka życzę i żeby Oskar nie był zbyt męczący dzisiaj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043535 przez Paula1704
Marysia 18go mam wizytę i chyba go zapytam o zwolnienie. Bo w pracy mam taką temperaturę, że zaraz będę musiała chodzić w odzieży termicznej, tak jak w ubiegłym roku. I wiecznie chodzę zasmarkana i wyziębiona, a to mi akurat nie jest wskazane :/ zobaczymy czy mój lekarz na to;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043545 przez Marysia87
Paula to trzymam kciuki za wizytę i żebyś mogła pójść na l4 i żebyś mogła juz celebrować każdy dzień ciąży w cieple w domku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl