BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 6 miesiąc temu #1043692 przez Marysia87
Witam.
Czuje się jakbym pisała sama ze sobą hehe
Musze się pochwalić. ...chyba czuje moje Maleństwo w brzuszku...jak zjem coś dobrego to po chwili czuje smyranie w brzuszku tak ponizej pępka czasem z boku czasem na środku. .. juz od jakiegoś czasu coś takiego czuje ale nie bylam pewna a teraz zauważyłam że to się powtarza i jest coraz bardziej wyczuwalne.
A co tam u Was Mamuśki? ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043696 przez Paula1704
Marysia to musi być cudowne uczucie! Nie mogę się doczekać aż ja poczuje swojego maluszka ;)
To ja też się pochwalę. Dziś rano zadzwoniła moja najlepsza przyjaciółka, że jest w 10 tygodniu ciąży! Czyli ma termin 2 tygodnie po mnie. Tak strasznie się ucieszyłam, bo już tak długo się starali i się nie udawało, przez jej problemy z tarczycą. Aż się popłakałam i kompletnie jest mogę się dziś skupić w pracy na niczym ;)
A do tego tak mnie dziś boli głowa, że nie mogę wytrzymać. Aż mnie ciągnie na wymioty :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043699 przez Mala_ewa
Hej dziewczyny! Nowy tydzień ruszył, a pogoda dalej do bani.
U mnie pojawiły się małe, czerwone plamki na piersiach - to normalne? Zgłoszę to swojemu gin, ale do wizyty jeszcze tydzień i chciałabym Was zapytać, może któraś ma coś podobnego albo miała w poprzedniej ciąży?
I jeszcze jedno pytanie. Czy same z siebie robiłyście test PEPPa? Słyszałam,ze to powinny robić kobiety po 35 rokiem życia, lekarz powiedział, że jeżeli chcę to mogę, ale nie jest to dla mnie obowiązkowe (mam 28 lat). Ponoć czasem błędnie wychodzi pozytywny wynik. Muszę się do jurtra zdecydować Proszę o radę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043700 przez Mala_ewa
Marysiu, fajnie masz! :):) Zazdroszczę, ale tak poizytywnie!!! :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043702 przez Marysia87
Mała Ewa- a wyskoczył ci te plamki na sutka lub blisko sutkow czy ogólnie na całych piersiach??? Masz jasna karnacje? Bo lekarz mi mówił ze mogą pojawiać się zmiany na piersiach i to nic niepokojące ale jeśli swędzi to już może być objaw uczulenia itp... na Jasnej karnacji bardziej widać bardziej każda zmianę ja mam ciemna i mi w 1 ciazy trochę było widać ale to tylko w okolicach sutkow.
W każdym bądź razie nie smaruj niczym i na wizycie o tym powiedz.
Napewno będzie dobrze.
Co do testu ja nie robiłam nie wiem... ja mam 29 lat więc prawie jak ty :)
Podziękowania: Mala_ewa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043703 przez Mala_ewa
Mój mąż powiedział, że jak lekarz nie zleca, to mam nie robić. Wg niego lekarz wie, co w jakim wieku trzeba, ale wolę się jeszcze Was poradzić. CO do plamek, to nie ma ich dużo, nie swędzą, nawet nie wiedziałam,ze są, dopóki się nie rozebrałam :D
Raczej kumulują się przy sutkach, ale są tez pojedyncze na boznych częściach piersi. Karnacje mam jasną, ale nie jak albinos. :D Dzięki Marysiu za informacje, trochę mnie uspokoiłaś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043706 przez kasia1616
Hej dziewczyny .... A ja zauważyłam że brzuszek mam już większy i nie tylko jak się najem :) super!....wizytę kolejną mam 18.10

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043708 przez Mala_ewa
Piateczka! :) KLAWO!!! :):)
A takie techniczne pytanie jeszcze... teraz trzeba kupić jakiś specjalny biustonosz, który "rośnie" z nami? :D:D:D Powoli czuję, ze moje stare są na mnie trochę za ciasne ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043712 przez GosiaO
Dziewczyny ja nadal walczę z przeziębieniem... niestety mogłoby byc lepiej choc i tak cieszę sie ze chociaż troszkę sie polepszyło, domowe sposoby działają ale nie tak szybko jakbym chciała :( dzis nawet przespałam pół nocy bez pobudki bo ostatnie dwie były tragiczne :/ zatkany nos i ból gardła :/ jeśli chodzi o test PEPPa to ja robiłam i w tym tygodniu powinnam mieć wyniki, bo do dwóch tygodni miało byc a ja byłam 28 września. Zrobiłam sama z siebie mimo, ze ani w rodzinie mojej ani Tomka nic nie było, ale sama dla siebie uznałam ze chce zrobic, lekarz mówił ze jeszcze nie jestem w grupie ryzyka(mam 32lata), ale dla bezpieczeństwa jakoś chciałam zrobic :) mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i tylko profilaktycznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043720 przez Marysia87
Mała Ewa- to Twój mąż ma taki charakter jak ja... nie ingeruje w to co lekarz zaleca, ufam im w pełni. ..
Gosia- ZDROWKA i szybkiego powrotu do zdrowych!!! Mam nadzieje ze nie zaraza się Twój synek i mąż. ..ale fakt faktem to jest okropne jak jesteś przeziebiona a tu nic nie wolno z tabletek jakiś mocnych tylko domowe sposoby. No ale jakoś dasz rade!!! Daj znać jak wyniki chociaż z pewnością będą dobre.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043723 przez Miluniaa
Ja pappe robilam z mala wyniki wyszly ok ale kolezanka robila i wyniki wyszly zle namieszaly jej strasznie a to sa tylko statystyki i obliczenia wyplakala sie a dziecko urodzilo sie zupelnie zdrowe ... teraz mam metlik i chyba przez to nie bede ich robic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043740 przez Marysia87
Witam Mamusie.
U mnie dzisiaj coś nie śmiało słońce z za chmur się wyłania, wiec nawet spacer udało mi się juz zaliczyć.
Kurcze zaczynam mieć problemy ze spaniem w nocy... budzę się i nie mogę zasnąć w każdej pozycji źle. ..pamiętam ze w 1 ciazy tez tak miałam i niestety do końca ciąży tak miałam. ...
Byłam dziś w lidlu bo wczoraj "rzucili" body niemowlece myślałam że coś kupie ale... szkoda mówić nic już nie bylo :(
Za to miła Pani z dużym brzuchem która też szukała powiedziała ze jutro mają być w Biedronce body, wiec może tam mi się uda coś kupić :laugh:
Niestety wszystkie ciuszki wydałam po swojej córce wiec będę od nowa wyprawkę szykować. ...ale to akurat jest bardzo miłe.
A co u was?? Jak nastroje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043756 przez kasia1616
Dziewczyny ratujcie...mam grzałkę w gardle chyba lewy migdal mnie dopadł...jak mogę sobie pomoc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043758 przez Miluniaa
Witajcie :)
kasia sa tabletki na gardlo do ssania dla kobiet w ciazy prenalen czy czos takiego ;)
U mnie tez brzusio juz widac :woohoo: teraz sie cieszymy ale pamietam jak z mala pod koniec ciezko bylo i jak mi karta w bierdonie wypadla i sie zastanawialam ja ja podniesc hehehehe taki był :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043760 przez GosiaO
Kasia zrób sobie syrop z cebuli. Cebule w krążki i zasypujesz cukrem. Ja robię w słoiczku i zakręcam bo zapach nie jest przyjemny, ale lekarstwo jest skuteczne. Szczerze współczuje bo ja jeszcze borykam sie z przeziębieniem ale juz końcówka, choc dzisiaj humor niestety nie dopisuje :( hormony sie przypomniały ibtak ze skrajności w skrajność

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl