BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 6 miesiąc temu #1044618 przez Miluniaa
Bolące piersi urok ciąży hehe ja juz na to nie zwracam uwagi chyba, ze mała mnie przygniecie swoimi małymi rączkami :evil: :evil: :evil: :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044619 przez Mala_ewa
Hej Dziewczyny!
Długo mnie nie było, bo sporo się działo. Oczywiście u mnie osobiście wszysko ok. Powoli wracam do żywych - powoli zaczynam normalnie funkcjonować. :) Ogarniam dom, szykuję pokój (wyprzedajemy meble z sypialni :D) no i niedługo ruszymy piwnicę (o zgrozo!!!).

Mnie też bolą piersi, zauważyłam, że są wrażliwe... ech.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044620 przez Paula1704
Moje piersi poza tym, że są olbrzymie i mam czasami wrażenie że wybuchną, to nie bolą mnie w ogóle. Sutki czasem ;)
Mała_ewa to szybko się zabieracie za pokoik :) my narazie nawet nie myślimy bo pokój dla maleństwa jest od początku pusty i to jest taka wygoda, bo wszystko co jest zbędne to jam ląduje :laugh: także my chyba będziemy urządzać ten pokój jak już będzie się zbliżał termin porodu :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044671 przez Marysia87
hej.
Zmiana stanika trochę pomogła- Dziękuję Kasiu :kiss: do tego zaczęłam masować piersi i trochę jest ulgi. Eh w pierwszej ciąży też mnie bolały ale nie aż tak.
Czy jest tu jakaś mama która będzie rodzić poprzez cesarkę?? Bo ostatnio czekając u fryzjera (ploty ploty ploty) usłyszałam jak klientki rozmawiały i mówiły że druga cesarka jest nacinana w tym samym miejscu?? że wycina się starą bliznę i że gorzej się przechodzi druga cesarkę.... i powiem Wam jak nie bałam się w ogóle przed pierwszym porodem tak teraz jestem przerażona.... pewnie mało w tym prawdy i każdy poród inny ale zaczęłam się strasznie bać. A niestety lekarz powiedział że nie zgodzi się żebym próbowała rodzić siłami natury :(
Wiem że poród jest bardzo odległy ale mam taki mętlik w głowie... dobrze że już nie długo wizyta u lekarza to się go wypytam co i jak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044680 przez GosiaO
Marysiu spokojnie, słuchanie pań, które coś tam zasłyszały spowodowały tylko nerwy a po co :P
Bądź spokojna!
Moja Siostra miała dwie cesarki i rzeczywiscie nacięcie w tym samym miejscu, a drugą zniosła zdecydowanie lepiej :) To każdego indywidualne podejscie, więc spokojnie słuchaj siebie i pamiętaj jak jesteś silna i fantastyczną kobieta :*****
Podziękowania: Marysia87

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044700 przez nadinchen
Marysia a ja właśnie myślałam że jak ktoś miał cesarkę to potem tylko naturalny..hmm...
Ja rodziłam naturalnie, ale zastanawiam się jak z nacięciem, bo mi nacięli i jestem ciekawa czy już teraz pójdzie szybciej i sprawniej czy znowy będą nacinać.

Ja mam wyniki prenatalnych - wszystko ok, płci jeszcze nie znam. Następną wizytę mam 14.11 :)
Piersi mnie tez czasem bolą jak córka na mnie wchodzi. Ostatnio ciągle mi wchodzi na brzuch i kurczę próbuję ją tego oduczyć, ale się wkurza strasznie i płacze.

My będziemy sypialnie przerabiać, bo się nie zmieścimy z drugim łóżeczkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044702 przez kasia1616
Moja koleżanka rodziła 3 razy przez cesarskie cięcie w tym trzeci poród był rok po drugim. I teraz musi odczekać z czwartym dzieckiem ale przez te trzy było ok :) dzis miałam rękę na brzuchu i poczułam lekkie kopnięcie. Cudowne :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044711 przez Marysia87
Dzięki Dziewczyny za wsparcie.... przespałam się i trochę mi się w głowie ułożyło :)

Kasia gratuluje kopnięcia DZIDZI!!! ja zawsze mam uśmiech na twarzy jak coś tam się rusza w brzuszku. Cudowne przeżycie.
Nadinchen super że wyniki z prenatalnych są dobre. Moja córa też ciągle na mnie włazi i uwielbia skakać po brzuchu... na razie "oduczam" ją brania na ręcę tzn sporadycznie biorę ale już częściej wyciąga ręce do taty niż do mnie a wcześniej mowy nie było żeby tatuś wziął na ręce tylko mama i mama... jeszcze przed porodem chciałabym ją nauczyć żeby sama zasypiała ale wątpie że mi się to uda...

Dziewczyny a macie jakiś laktator godny polecenia??? Ja w pierwszej ciązy miałam ręczny z tomme tippe i byłam zadowolona ale pozbyłam się go i czeka mnie zakup nowego... myślę o jakimś elektronicznym ale nie mam pojęcia jaki wybrać a może przed świętami będą jakieś zniżki to bym zakupiła:)

miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044810 przez Marysia87
Witam.
U mnie słońce wyszło wyszlam na spacer i zmarłam jak nie wiem... brrr.
A jak tam wasze zdrówko? ?
Właśnie się dowiedziałam ze moje dzieciątka będą mieć kuzyna albo kuzynke :laugh: termin moja kuzynka ma na czerwiec. Bardzo się ciesze bo jak ja byłam młoda to zawsze się bardzo cieszyłam na spotkania z kuzynostwem a mam ich sporo :laugh:
Milego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044815 przez Miluniaa
o już terminy n czerwiec ida ? niezle ! U nas tez bedzie kuzyn ale 4 mies starszy :)
Ja sie troche pochorowalam ale juz lepiej jutro planujemy isc troszke na cmentarz z mala i poodwiedzac rodzinke takze mam nadzieje, ze wydobrzeje na dobre.
Pozdrawiamy mamuski !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044832 przez kasia1616
Dziewczyny a czy to normalne że czułam jakieś ruchy a teraz jest cisza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044834 przez Miluniaa
Normalne kochana, bo dzidzia jest jeszcze taka maluska, ze jak sie inaczej ulozy to jej jeszcze nie czujesz :) nienormalne to bedzie jak dzidzius bedzie na tyle silny, ze codziennie bedzie kopal, ja codziennie tez nie czuje wczoraj czulam,a dzisiaj caly dzien cisza :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044840 przez Marysia87
Kasia tak jak pisze Miluniaa calkowicie normalne... ja tez raz czuje a raz nie i to przez cały dzień (oczywiście w głowie wtedy szereg czarnych mysli-całkowicie niepotrzebnie)... chyba w 3 trymestrze powinno się czuć ruchy w każdym dniu ale teraz nie koniecznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044855 przez Bogiii
Cześć Wam ;) Jestem w 15 tygodniu i termin mam na 27 kwietnia. Troche sie martwie,ze dziecko bedzie pod znaku barana (tak jak ja) czyli ciezki kaliber :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044859 przez Paula1704
Bogii witaj ;)
Pociesze Cie, 27 to już byk ;) ja mam termin na 28 ;) a co do znaku to trochę Cie rozumie, bo razem z moim Tatą jesteśmy spod znaku barana i dokładnie wiem co znaczy ten ciężki kaliber :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl