BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 5 miesiąc temu #1048933 przez Marysia87
Kasia nie chwaliłas się nie chwalilas. .. no i Ci powiem dochowalas się sporego brzusia juz. Slicznie :P
Milunia- zgadzam się w 100 % 1 ciaza rządzi się innymi prawami... w 2 nie ma ze nie chce, ze boli, ze nie ładna pogoda- trzeba wstać robić jedzenie bawić... ale za to jak się dziecko uśmiechnie, przytuli, pocaluje to wszystkie zmęczenie przechodzi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1049148 przez kasia1616
Widać że święta się zbliżają bo na forum cisza :) a ja od wczoraj mam twardszy brzuch ale nic mnie nie boli wy też tak macie? Jak tam przed świętami atmosfera? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1049165 przez Marysia87
Hej.
No święta spowodowały wyciszenie na forum... co tam dziewczyny u was??
Ja nie zauważyłam żeby był twardszy.... ale przygotowania do świąt robią swoje jak ostatnio pisałam ze boli mnie krocze jak po jeździe na rowerze tak teraz to mam wrażenie ze ktoś kijem bejsbolowym mi przywalil parę razy.... ala!!! Ale wiem ze przesadziłam wczoraj robiłam uszka do 23 :P a przedwczoraj ciasto na pierniczki zagniotlam bo 2 dni musi w lodowce lezec :cheer:
Ale i tak lubię święta.
Tak pozatym to dziś mam STUDNIÓWKĘ!!!! Za 100 dni moj termin- jeju ale zlecialo. Kiedyś ściągnęłam aplikacje na tel o ciąży i tam mi wyskoczyla ta informacja... smiesznie :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1049166 przez kasia1616
Ale te wasze brzuszki są bardzo miękkie? Kurcze bo ja teraz nie wiem.... Przy drugiej ciąży będę już chyba znawczynią wszystkiego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1049168 przez Marysia87
Kasia jak maly się przewraca to wtedy mam taki twardy ale jak się już ułoży to wtedy mam normalny... może twoja dzidzia się ulozyla poprostu z przodu brzuszka i przez to taki twardy??!!!
Zawsze można nospę wziąść wtedy brzuch się powinien rozluźnić. .. albo może porostu jeśli możesz to się połóż wygodne i zrelaksuj...
Na pewno nie panikuj... tak tak przy 2 ciąży nawet takich rzeczy nie zauważysz nie będziesz miała na to czasu... wszystko przed tobą :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1049169 przez kasia1616
Też mi się wydaje że to od ułożenia malutkiej... A poza tym nic mnie nie boli... Wczoraj kupiłam sobie 3 sukienki na Wigilię i święta :) i od razu lepszy humor :silly: ja na święta nic nie muszę szykować bo będę i u teściów i u rodziców więc jedyne l to muszę wziąć prezenty ubrać siebie i męża :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1049170 przez Marysia87
Właśnie najważniejsze że nie boli... ja dzisiaj spróbuję na jakieś zakupy bo prezentów jeszcze nie mam a święta tuż tuż. .. ale za to choinkę juz z Mala ubrałam. Chociaż córka nie łapała koncepcji ubierania choinki... bardziej podobało się jej kopanie bombek :woohoo: tak się rozczulilam bo na Wielkanoc będę już z 2 dzieci... niesamowite :laugh: córkę przebiore za zajączka a synka za jajeczko hehe.
Ehh tez musze jakąś sukienke kupić. .. trzeba jakoś wyglądać na święta. ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1049172 przez kasia1616
A powiem Wam że odkąd czytam mniej internetu zaczęłam cieszyć się ciążą a i mówią że jaka być dziewczynka to zabiera u mamie urodę powiem nie skromnie że mi nie zabrała wręcz przeciwnie czuję się ładniejsza chyba przez ten brzuszek :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1049183 przez Paula1704
Kasia mój brzuch też czasami jest taki twardy, ale że jakiś czas wraca do normalności :cheer:
Ja od dwóch dni coś mniej czuje moje maleństwo, ale może to przez to, że praktycznie w ogóle nie siedziałam czy leżałam tylko całe dnie w biegu. Tak to sobie tłumaczę, żeby się nie nakręcać. Na szczęście jutro mamy połówkowe to mam nadzieję, że lekarz mnie uspokoi i będę mieć spokojne święta ;)
A mąż był dziś w domku i pomalował pokoik naszego maleństwa. I mamy jedną ścianę w takie piękne gwiazki. Już chciałoby się go dalej urządzać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1049234 przez Marysia87
Paula pochwal się pokojem... zrób zdjęcie :cheer:
No i przede wszystkim zdaj relacje jak.po wizycie.
Ja tez przez ostatnie dni mniej czuje bobasa bo ciągle w ruchu... ale dzisiaj mam dzień lenia robie tylko to co musze i Mały wrócił do aktywnosci :laugh:
A co u reszty dziewczyn??!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1049235 przez kasia1616
U mnie twardy brzuszek jak stoję i dziś mi zdretwiał ale to niby normalne bo to są jakieś tam skurcze a twardy brzuch też niby normalne zobaczymy co lekarz powie we wtorek ale jestem wyjątkowo spokojna :) zapakowalam już resztę prezentów... Dziś mój tatuś ma urodziny więc jedziemy do niego i wtedy do Wigilii odpoczywam żeby nie marudzić w czasie świąt :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1049236 przez Paula1704
Ja już po i mega szczęśliwa, wszystko jest ok! Serduszko i wszystkie narządy w porządku. Więc będę mieć spokojne święta. :) mąż strasznie zadowolony, bo badanie trwało dłużej niż takie zwykłe i lekarz kilka razy pokazywał każdą część ciała i mówił co to itd :) pokoik narazie pusty, ale chociaż wymalowany to wam pokaże moje gwiazki i moją dzisiejszą gwiazdę ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1049237 przez Marysia87
Paula pokoik prześliczny.... super i ta ciemna podłoga do tego super kontrast.... wow... sama mogłabym tam zamieszkać :) DZIDZIA będzie mieć super pokój.
A na zdjęciu widzę rączkami się zasłania :) fajnie że w 3d miałaś to przynajmniej buźkę zobaczyłaś ładną już. Bardzo dobrze że wszystko ok z Dzidzią, święta na spokojnie będą :) Sory ale nie pamiętam imię już wybrane??!!
Milunia a co z Tobą?? Jak Twoja krzywa cukrowa??!! Trzymam ciągle kciuki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1049238 przez Paula1704
Marysia z imieniem jest największy problem, ale pewnie stanie na Zosi albo Poli, bo te najczęściej wymieniamy :) no i waży 470 gram. Więc jak pół paczki cukru :laugh:
A co u naszych pozostałych mamusiek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1049258 przez Miluniaa
Hej dziewczynki sorki za dluzsza nieobecnosc ale mamy jakis katarek chyba od zebow 2 noce z rzedu nie spalam bo mala plakala :( najgorsze, ze nie da sie dotknac zeby katar odciagac... na wieczor zapycha jej nosek odciagamy katarkiem wrzeszczy w nieboglosy :(

Marysia dzieki ze pytasz krzywa oczywiscie chu....wo :( :( po 2 godzinach 145 czyli przekroczenie 5 ... Znow pewnie czeka mnie dieta i milion badan heh najlepsze jest to, ze normy w ciazy sa tak zanizone, ze mam wrazenie ze koncerny chca na biednych ciezarnych nabijac kase ...

Ogolnie mam dola swieta sie zblizaja mala chora, ja z cukrzyca czyli musze pilnowac co jem ... ech

A co do nospy moj gin kategorycznie zabrania wysyla na zastrzyk ale nie pozwala brac ponoc nospa jest wycofywana jako w ciazy bezpieczna nie wiem ile to prawdy ale ja jakos sie jej boje ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl