BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 5 miesiąc temu #1049893 przez kasia1616
U nas dobrze.... Mam nadzieję że jutro wyjdziemy i będziemy w końcu w domu.. Nic nam nie dolega więc chyba nie będą nas trzymać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1049894 przez Marysia87
Kasia super ze wszystko OK. W domu zawsze lepiej ale w szpitalu byłaś pod kontrolą i czasami warto "przecierpiec" żeby się upewnić ze wszystko dobrze. Mam nadzieje ze następna wizyta w szpitalu będzie dopiero w kwietniu i zakończy się wysłaniem na forum zdjęcia bobaska :silly:
Ja po sylwestrze wymeczona, moja córeczka padła o 19 i tak co godzinę 1 dziecko zasypiala a ja poszłam spać po 2... synuś w brzuszku dokazywal całą noc ale ciągle coś jadłam a to sałatka a to chipsy... wiec pewnie co chwila nowa dawka energii mu dochodzila ;)
Milego wieczorku :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1049942 przez nadinchen
No to super Kasia! Dobra wiadomość!
Ja dzisiaj zaplanowałam wielkie sprzątanie po świętach i sylwestrze, a tu brak siły i słabsze samopoczucie. Dałam radę jeden pokój ogarnąć - reszte chyba zostawie na jutro :D
Któras z was pytałam o sklepy z ciuchami. Jak macie rodzinę w Niemczech to polecam wam ten sklep: www.ernstings-family.de . Dobre gatunkowo i nic się z nimi nie dzieje po iluś tam praniach. Warto na wyprzedaży kupić, bo są wtedy fajne okazje. Mi moja Mama wysyła sporo i naprawdę jakość super - lepsza np od H&M. Ja bardzo lubię ciuchy też marki Tesco dla dzieci, mam parę z ZARY i H&M. Zdarzało mi się kupować też w second- handach gdzie są ubrania właściwie z metką i nieznisczone i bardzo często trafiałam na marki next, tu, george i jakieś jeszcze inne zagraniczne. Nie wiem jakie macie podejście ale mi to nie przeszkadza, bo dzieci szybko wyrastają z ubrań a czasem naprawdę trafi się fajne rzeczy.
Marysia moja córa też padła o 19, ale budziła się często przez fajerwerki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1049947 przez GosiaO
Na początek życzę wszystkim Mamusiom najwspanialszego roku, byście były szczęsliwe, spokojne i spełniały swoje marzenia!!!!

Ja dzisiaj podobnie mam spadek formy, jakoś trudno się ogarnąć :( choć powolutku coś tam robię :)
Po Świętach zaatakowała mnie wirusówka, sylwester u nas spokojnie, byliśmy na domówce ale chwila po północy już byliśmy w domku :)))
Kupiliśmy pierwsze ciuszki naszej Kruszynce i bardzo dziękuję za podesłanie artykułów na blogu, dla mnie bardzo się przydały - chociażby nie znany był mi fakt, że po porodzie musimy mieć akt mojego urodzenia i całe szczęscie ze już wiem bo będę w swoim mieście w styczniu i zajmę się tym :)

Mam niesamowite skurcze łydek, wczorajsza noc to co godzinę :( aspargin zaczęłam łykać i wprowadziłam więcej wapnia w posiłkach z nadzieją że minie...

Dziewczyny czy korzystacie ze szkoły rodzenia? Ewentualnie jakieś może linki z informacjami regulowania oddechu czy innymi ciekawymi informacjami???

Pozdrawiam ciepło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1049954 przez Mala_ewa
GosiaO ja zapisalam się do szkoły rodzenia. Jako kompletnie zielona chwalę sobie każdą lekcję. Dodatkowo w internecie też są takie wirtualne lekcje np. na BebiProgram czy na zapytajpołożną.pl. Wszystko jest darmowe, więc dlaczego nie? :) o regulacji oddechu jeszcze nic nie było.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1049957 przez kasia1616
Mnie jeszcze nie wypuścili... Chyba lekarz mnie polubił ☺️

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1049985 przez nadinchen
GosiaO ja chodziłam z mężem w pierwszej ciąży, teraz już nie czuję takiej potrzeby :) Ja też łykam aspargin :)
Ćwicz przeponę - to pomoże przy porodzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1050008 przez kasia1616
Ja dziś wychodzę :silly: wczoraj poszłam na spacer na...... Porodowke :laugh: i powiem Wam że teraz dopiero do mnie dotarło że niedługo rodzimy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1050040 przez Marysia87
Hej
Kasiu dobrzegu ze wychodzisz... napisz czy aby na pewno wyszłas. Porodówka robi wrażenie :P
Dziewczyny czy ktoras ma już upatrzony wozek?? Może któraś coś polecić? ? Bo ja chcę coś wybrać ale nie mam czasu poczytać które fajne a ktore tylko bajerancko wyglądają. .. ja co nieco będę kupować używany ale na olx naprawdę super okazję sie zdarzają wiec po mału się rozglądam.
U mnie biało za oknem zima w pełni ale nie jestem już w stanie sama wyjść z córką na spacer wiec siedzimy w domu i czekamy na męża.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1050043 przez Paula1704
Może nam poleci, która mama jakiś wózek, bo ja czytając opinie dostałam takiego mętliku w głowie, że masakra;) o każdym wózku jest połowa opini pozytywnych i drugie tyle negatywnych ;) ja już niby zdecydowałam się na jeden, ale jeszcze nie zamówiony więc może zmienię zdanie :)
Marysia a ty będziesz kupować wózek używany czy jakieś inne rzeczy?
Ja mam jutro wizytę i już się doczekać nie mogę! Bo wydaje mi się że mała ostatnio się coś mniej rusza. Ale mąż stwierdził, że czym bliżej wizyty to zawsze sobie szukam jakiś "problemów" i w sumie chyba ma trochę rację :laugh: Ale mimo wszystko dobrze, że jest wizyta, to mam nadzieję że się uspokoje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1050066 przez Marysia87
Paula wozek używany będę kupować. ... z Basia tez miałam uzywany :laugh:
Ja jestem zakochana w wozku tutek grander play... ale cena dla mnie za wysoka a niestety używek bardzo mało jest i szybko się rozchodzą. Tzn ja bym tyle nie dała za wozek wole wydać na co innego. Ja jak się interesowałam w 1 ciazy wózkami to pamiętam ze lepsze są 4 kołowe od 3 i najlepiej pompowane koła wszystkie...
Z Basia miałam też ciuszki z "ciuszkow" i teraz tez jak mi się udaje to kupuje jakieś perełki ubraniowe dla Malenstwa. Najczęściej angielskie marki niektóre nawet z metka sklepowa i spięte w wielopak mi się udawało znaleźć. .. przynajmniej nie było mi żal wyrzucic jak np była kupa po pachy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1050098 przez nadinchen
Ja z pierwszą córką miałam x-lander od siostry pożyczony, koła pompowane. Teraz mam spacerówkę baby jogger gt - jest lekka, szybko się składa, ma duży kosz i daszek i można dziecko na płasko położyć. Teraz planuję do tego dokupić gondolę i adaptery. Starsza już częściej chodzi pieszo niż siedzi w wózku więc myślę do porodu to już w ogóle rzadko będzie potrzebny dla niej wózek. Teraz zimą ją wsadzam czasem jak na dłuższe spacery idziemy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1050102 przez kasia1616
Jesteśmy już w swoim domku. Wraz z wypisem otrzymałam opis USG i tam są wszystkie wymiary Łucji i jest napisane że jej wymiary odpowiadają jakbym była w 31 tygodniu i 5 dniu :laugh: ciekawe to :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1050103 przez kasia1616
A łożysko mam na ścianie przedniej prawidłowo usadowione :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1050192 przez Marysia87
Kasia to ładnie niby 24 tc a w szpitalu 32.... coś mi się widzi że urodzisz w marcu pięknego bobasą. A wszystkie wymiary wskazują na taki wiek ciąży.?? Ciekawe co na to twój lekarz prowadzący. .. Najważniejsze że Cię wypuścili i ze wszystko ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl